@BartqRKO@FCB24 mecze normalnie trwają ok. 3h, a Super Bowl ok. 3.5h. 4 godziny to już jakiś max (ale możliwy wliczając dogrywkę). Oczywiście jeśli wliczyć ceremonię wręczenia pucharów itp. to może się to wydłużyć do 4.5 czy 5h, ale to tak jak z Finałem MŚ, gdzie Messi puchar odebrał, o ile dobrze pamiętam po jakichś 4 godzinach od rozpoczęcia meczu
@Adran360 na świecie może tak, w USA bez szans. W ostatnich kilkunastu latach tylko Game 7 przebijały o kilka mln oglądalność meczu Packers z Dolphins z tej niedzieli (czyli ok. 30 mln, a to też wtedy jest jeden decydujący mecz). Gdzie Super Bowl to oglądalność >100 mln, a więc przepaść. Finały NBA mają podobną oglądalność co finały MLB (a format rozrywek jest też do 4 zwycięstw), a popularnościowo MLB nie powinno się umywać do NBA i tak też musi jest, nawet w US. Nawet taka zmiana jak mówisz nie dała by tu raczej nawet zbliżenia się do połowy oglądalności NFL
@takisobiektos still. Wspólna liczba oglądających wszystkie mecze NBA w Boże Narodzenie (a były to mecze, co by nie mówić, głównie topowych drużyn, bądź drużyn z największymi gwiazdami) była mniejsza niż liczba oglądających mecz Broncos vs Rams, czyli meczu beznadziejnych drużyn, które nawet nie walczyły o miejsce w drafcie (bo nie mają własnych picków), który skończył skończył się blowoutem. Zresztą, nawet finały NBA w ostatnich latach ledwo przekraczają 10 mln oglądających (ostatni raz jakikolwiek mecz finałów przekroczył 20 mln w 2017)
w NFL byliśmy właśnie świadkami historycznego wydarzenia. Minnesota Vikings pokonali Indianapolis Colts 36-39. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że przegrywali w tym meczu 33-0. Czyni to ten mecz największym comebackiem w historii NFL (wcześniejszy rekord to 32 punkty straty).
THE @VIKINGS CAP OFF THE LARGEST COMEBACK IN NFL HISTORY.
To co? Finał dla Marciniaka, mecz o 3. dla Katarczyka i wszyscy zadowoleni? ;) (Makkelie i Amerykanin na technicznych, w zależności od tego gdzie zagra Maroko)
co za tragiczny trade dla USA. Mógł chociaż Biden się postarać o jakieś picki pierwszej rundy... (w ogóle, odpowiedzi do tego tweeta to złoto XD)
US officials: Russia frees WNBA player Brittney Griner in prisoner swap, with US releasing Russian arms dealer Viktor Bout. https://t.co/JEsGaOfFiu">pic.twitter.com/JEsGaOfFiu
1
@BartqRKO @FCB24 mecze normalnie trwają ok. 3h, a Super Bowl ok. 3.5h. 4 godziny to już jakiś max (ale możliwy wliczając dogrywkę). Oczywiście jeśli wliczyć ceremonię wręczenia pucharów itp. to może się to wydłużyć do 4.5 czy 5h, ale to tak jak z Finałem MŚ, gdzie Messi puchar odebrał, o ile dobrze pamiętam po jakichś 4 godzinach od rozpoczęcia meczu
2
@Adran360 na świecie może tak, w USA bez szans. W ostatnich kilkunastu latach tylko Game 7 przebijały o kilka mln oglądalność meczu Packers z Dolphins z tej niedzieli (czyli ok. 30 mln, a to też wtedy jest jeden decydujący mecz). Gdzie Super Bowl to oglądalność >100 mln, a więc przepaść. Finały NBA mają podobną oglądalność co finały MLB (a format rozrywek jest też do 4 zwycięstw), a popularnościowo MLB nie powinno się umywać do NBA i tak też musi jest, nawet w US. Nawet taka zmiana jak mówisz nie dała by tu raczej nawet zbliżenia się do połowy oglądalności NFL
1
@takisobiektos still. Wspólna liczba oglądających wszystkie mecze NBA w Boże Narodzenie (a były to mecze, co by nie mówić, głównie topowych drużyn, bądź drużyn z największymi gwiazdami) była mniejsza niż liczba oglądających mecz Broncos vs Rams, czyli meczu beznadziejnych drużyn, które nawet nie walczyły o miejsce w drafcie (bo nie mają własnych picków), który skończył skończył się blowoutem. Zresztą, nawet finały NBA w ostatnich latach ledwo przekraczają 10 mln oglądających (ostatni raz jakikolwiek mecz finałów przekroczył 20 mln w 2017)
8
Absolutna przepaść pomiędzy popularnością NBA i NFL w USA (a NFL w tym roku miała naprawdę beznadziejne mecze w Boże Narodzenie)
@fart @Roni/VEB @Mistrzu888 @JackH @Jagr @czółkovsky @KapiFCB @Encore @Verema @kamil295
9
Dwóch GOATów ;)
1
Paredes aż czapkę zgubił XD
2
Ma ktoś mema z Marciniakiem i "smiles in Polish"?
5
A jakie narzekanie było jak kilka 0-0 było, że nic się nie dzieje na tych Mistrzostwach haha
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
12
w NFL byliśmy właśnie świadkami historycznego wydarzenia. Minnesota Vikings pokonali Indianapolis Colts 36-39. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że przegrywali w tym meczu 33-0. Czyni to ten mecz największym comebackiem w historii NFL (wcześniejszy rekord to 32 punkty straty).
@fart @JackH @Jagr @Roni/VEB @czółkovsky @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @Verema @BorzyKrzys
0
No i obsady sędziowskie przewidziane idealnie ;) (tylko no Brazylijczyk zamiast Holendra na techniku w meczu o trzecie)
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12552677#comment-12552677
8
przecież to karny XD
0
@KlonaZepan przeziębienie, tak jak Upamecano
8
Co oni tam wstrzyknęli tym Marokańczykom to nie wiem, ale cała trójka obrońców, której miało dziś nie być, gra od pierwszej minuty
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1603081362466131968
0
To co? Finał dla Marciniaka, mecz o 3. dla Katarczyka i wszyscy zadowoleni? ;) (Makkelie i Amerykanin na technicznych, w zależności od tego gdzie zagra Maroko)
1
Jedyny adekwatny komentarz do dzisiejszej pogody
9
Jak nam z Arabami sędziował to każde pierdnięcie gwizdał, a tutaj to nagle sędzia fan ostrej gry
3
Ten sędzia to w ogóle nie powinien sędziować już na tych Mistrzostwach po meczu Arabii z Polską
0
Sosa... Co za placek
5
co za tragiczny trade dla USA. Mógł chociaż Biden się postarać o jakieś picki pierwszej rundy... (w ogóle, odpowiedzi do tego tweeta to złoto XD)
@fart @czółkovsky
1
@czółkovsky no ogólnie wolałem, żeby odszedł, ale za takie pieniądze. Ten kontrakt za kilka lat może się tak pięknie zestarzeć
3
Aaron Judge podpisał największy kontrakt w historii wolnej agentury MLB. Powraca on do NY Yankees
@Jagr @fart @czółkovsky
0
Zostało ino 10 meczów MŚ :/
1
Aj. Jakbyśmy trochę tych kolonii mieli w Afryce. Chociaż kilka. To by inna rozmowa była
0
Czy Iwański wie jak działa VAR w ogóle?
0
USA na własne życzenie. Przeważają cały mecz, Holendrzy dwie praktycznie okazje - dwa gole
0
Aj cholera. Jednej bramki zabrakło
3
@kamiVeB nie. Nie wprowadzaj ludzi w błąd
0
Dawać teraz Szwajcarzy gola!
1
@msmsms do zrobienia. Wystarczy, że Kamerun i Szwajcaria strzelą