1

Dobry ten Pavlovic. Dzisiaj gol, z Brazylią cały mecz z żółtkiem grał, a i tak prawie że bezbłędnie. Patrzę, a on młody chłopak jest. Coś z niego będzie

0

Courtois co zjazd zaliczył. Dosłownie odwrotność Ter Stegena

2

No to w środę u nas w grupie 2 remisy i jest gitarrra

0

@maroon bardzo dobrze. Teraz dla nas lepiej jak Argentyna wysoko wygra. Remis i jednobramkowa wygrana Argentyny najgorsza

3

"Dla Danii remis nie był zły, teraz sytuacja się zmienia". Czy na pewno? I tak czy siak w ostatnim meczu muszą pokonać Australię. Trochę to im zmienia, ale podejście właściwie to samo. Coś jak wczoraj USA, które czy by zremisowało czy przegrało to i tak musieliby Iran pokonać

0

Przyjęcie - klasa światowa, ale strzał - klasa okręgowa

0

@tbas szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi Arabia

1

Ale jest niedosyt. Te zmarnowane okazje to kryminał. Na koniec może zabraknąć gola lub dwóch

2

A będzie nam brakowało na koniec bramek w klasyfikacji to będą płakać

1

Hahahaha. Za co?

1

Frankowski to musi nasz najgorszy zawodnik na tych Mistrzostwach. A to jest wyczyn

0

@Faro tak, jestem o dziwo bardzo spokojny

0

Jestem więcej niż pewny, że tu wygra Walia po golu Bale'a

0

haha, co to było

8

O 22.30 początek meczu Dallas Cowboys - New York Giants. W pierwszym natomiast meczu Święta Dziękczynienia, Buffalo Bills pokonali Detroit Lions 28-25



@fart @JackH @Jagr @kamil295 @Verema @marcinK0000 @Mistrzu888 @czółkovsky @KapiFCB @BorzyKrzys

1

A akurat pomiędzy meczami zapraszam na trwające spotkanie NFL pomiędzy Bills i Lions w Święto Dziękczynienia ;)


0

@priest9999 czy takie złe dla drużyn z Afryki? Wszystkie grały z mocniejszymi rywalami, więc 2 remisy i porażka, gdzie właściwie wszystkie drużyny grały całkiem nieźle, to chyba nie jest jakaś tragedia

5

Myślę, że sporo ludzi narzekających na Mundial nie zdaje sobie sprawy, że większość MŚ tak wygląda. Trochę słabych meczów, trochę dobrych i dużo średnich. Oczywiście są słabe Mundiale jak 1962, albo świetne jak 1998, ale większość po prostu zawsze z nostalgią będzie patrzyła na MŚ z dzieciństwa ( nieważne jak słabe, czy dobre były) i każdy Mundial w porównaniu do nich będzie słabo wypadał. Według mnie, te MŚ, do tej pory, są całkiem przyzwoite

7

Dzisiaj w USA Święto Dziękczynienia. Oznacza to aż 3 mecze NFL, w tym 2 w normalnych godzinach. Idealnie pomiędzy i po meczach mundialowych można sobie włączyć.
Mecze 18.30, 22.30 i 2.20


@fart @Jagr @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @Mistrzu888 @kamil295 @Verema @BorzyKrzys @JackH

0

@Rust_Cohle oczywiście, ale ja tu nie widzę nigdzie zasługi Belgii w tym, że nie sfrajerzyli, bo bardziej chyba niż Argentyna chcieli ten mecz przegrać. Różniła ich tylko skuteczność rywali

1

@Rust_Cohle jakby Kanadyjczycy mieli celowniki jak Saudyjczycy to byśmy mówili o frajerstwie Belgii i zwycięstwie Argentyny

1

Ale Ci Kanadyjczycy to impotenci przed bramką

8

A potem będą pierdzielić farmazony, że Pedri przereklamowany bo liczb nie ma...

1

I tak się powinno strzelać z ostrego kąta. Dzida pod ladę, a nie szukanie gdzieś dziury po ziemi

1

Ale świetny mecz... brawo Japonia!

1

Ale Japoniec na bramce ma dziś dzień konia

0

Kurde felek. Maroko to niezłą ekipę ma

0

Karnego nie było, bo sędzia odgwizdał faul Duńczyka. Dlatego Tunezja zaczynała od wolnego

3

Dla nas to najgorszy możliwy rezultat. Nie zagrali nasi sekundy, a już się sytuacja w grupie skompilowała

0

@Jagr ja nie mogę, nic innego jak Gronk powiedzieć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?