Dobry ten Pavlovic. Dzisiaj gol, z Brazylią cały mecz z żółtkiem grał, a i tak prawie że bezbłędnie. Patrzę, a on młody chłopak jest. Coś z niego będzie
"Dla Danii remis nie był zły, teraz sytuacja się zmienia". Czy na pewno? I tak czy siak w ostatnim meczu muszą pokonać Australię. Trochę to im zmienia, ale podejście właściwie to samo. Coś jak wczoraj USA, które czy by zremisowało czy przegrało to i tak musieliby Iran pokonać
@priest9999 czy takie złe dla drużyn z Afryki? Wszystkie grały z mocniejszymi rywalami, więc 2 remisy i porażka, gdzie właściwie wszystkie drużyny grały całkiem nieźle, to chyba nie jest jakaś tragedia
Myślę, że sporo ludzi narzekających na Mundial nie zdaje sobie sprawy, że większość MŚ tak wygląda. Trochę słabych meczów, trochę dobrych i dużo średnich. Oczywiście są słabe Mundiale jak 1962, albo świetne jak 1998, ale większość po prostu zawsze z nostalgią będzie patrzyła na MŚ z dzieciństwa ( nieważne jak słabe, czy dobre były) i każdy Mundial w porównaniu do nich będzie słabo wypadał. Według mnie, te MŚ, do tej pory, są całkiem przyzwoite
Dzisiaj w USA Święto Dziękczynienia. Oznacza to aż 3 mecze NFL, w tym 2 w normalnych godzinach. Idealnie pomiędzy i po meczach mundialowych można sobie włączyć. Mecze 18.30, 22.30 i 2.20
About time for Thursday’s football feast: https://t.co/MY5r4RGz4C">pic.twitter.com/MY5r4RGz4C
@Rust_Cohle oczywiście, ale ja tu nie widzę nigdzie zasługi Belgii w tym, że nie sfrajerzyli, bo bardziej chyba niż Argentyna chcieli ten mecz przegrać. Różniła ich tylko skuteczność rywali
1
Dobry ten Pavlovic. Dzisiaj gol, z Brazylią cały mecz z żółtkiem grał, a i tak prawie że bezbłędnie. Patrzę, a on młody chłopak jest. Coś z niego będzie
0
Courtois co zjazd zaliczył. Dosłownie odwrotność Ter Stegena
2
No to w środę u nas w grupie 2 remisy i jest gitarrra
0
@maroon bardzo dobrze. Teraz dla nas lepiej jak Argentyna wysoko wygra. Remis i jednobramkowa wygrana Argentyny najgorsza
3
"Dla Danii remis nie był zły, teraz sytuacja się zmienia". Czy na pewno? I tak czy siak w ostatnim meczu muszą pokonać Australię. Trochę to im zmienia, ale podejście właściwie to samo. Coś jak wczoraj USA, które czy by zremisowało czy przegrało to i tak musieliby Iran pokonać
0
Przyjęcie - klasa światowa, ale strzał - klasa okręgowa
0
@tbas szczerze mówiąc, gówno mnie obchodzi Arabia
1
Ale jest niedosyt. Te zmarnowane okazje to kryminał. Na koniec może zabraknąć gola lub dwóch
2
A będzie nam brakowało na koniec bramek w klasyfikacji to będą płakać
1
Hahahaha. Za co?
1
Frankowski to musi nasz najgorszy zawodnik na tych Mistrzostwach. A to jest wyczyn
0
@Faro tak, jestem o dziwo bardzo spokojny
0
Jestem więcej niż pewny, że tu wygra Walia po golu Bale'a
0
haha, co to było
8
O 22.30 początek meczu Dallas Cowboys - New York Giants. W pierwszym natomiast meczu Święta Dziękczynienia, Buffalo Bills pokonali Detroit Lions 28-25
@fart @JackH @Jagr @kamil295 @Verema @marcinK0000 @Mistrzu888 @czółkovsky @KapiFCB @BorzyKrzys
1
A akurat pomiędzy meczami zapraszam na trwające spotkanie NFL pomiędzy Bills i Lions w Święto Dziękczynienia ;)
0
@priest9999 czy takie złe dla drużyn z Afryki? Wszystkie grały z mocniejszymi rywalami, więc 2 remisy i porażka, gdzie właściwie wszystkie drużyny grały całkiem nieźle, to chyba nie jest jakaś tragedia
5
Myślę, że sporo ludzi narzekających na Mundial nie zdaje sobie sprawy, że większość MŚ tak wygląda. Trochę słabych meczów, trochę dobrych i dużo średnich. Oczywiście są słabe Mundiale jak 1962, albo świetne jak 1998, ale większość po prostu zawsze z nostalgią będzie patrzyła na MŚ z dzieciństwa ( nieważne jak słabe, czy dobre były) i każdy Mundial w porównaniu do nich będzie słabo wypadał. Według mnie, te MŚ, do tej pory, są całkiem przyzwoite
7
Dzisiaj w USA Święto Dziękczynienia. Oznacza to aż 3 mecze NFL, w tym 2 w normalnych godzinach. Idealnie pomiędzy i po meczach mundialowych można sobie włączyć.
Mecze 18.30, 22.30 i 2.20
@fart @Jagr @czółkovsky @KapiFCB @marcinK0000 @Mistrzu888 @kamil295 @Verema @BorzyKrzys @JackH
0
@Rust_Cohle oczywiście, ale ja tu nie widzę nigdzie zasługi Belgii w tym, że nie sfrajerzyli, bo bardziej chyba niż Argentyna chcieli ten mecz przegrać. Różniła ich tylko skuteczność rywali
1
@Rust_Cohle jakby Kanadyjczycy mieli celowniki jak Saudyjczycy to byśmy mówili o frajerstwie Belgii i zwycięstwie Argentyny
1
Ale Ci Kanadyjczycy to impotenci przed bramką
8
A potem będą pierdzielić farmazony, że Pedri przereklamowany bo liczb nie ma...
1
I tak się powinno strzelać z ostrego kąta. Dzida pod ladę, a nie szukanie gdzieś dziury po ziemi
1
Ale świetny mecz... brawo Japonia!
1
Ale Japoniec na bramce ma dziś dzień konia
0
Kurde felek. Maroko to niezłą ekipę ma
0
Karnego nie było, bo sędzia odgwizdał faul Duńczyka. Dlatego Tunezja zaczynała od wolnego
3
Dla nas to najgorszy możliwy rezultat. Nie zagrali nasi sekundy, a już się sytuacja w grupie skompilowała
0
@Jagr ja nie mogę, nic innego jak Gronk powiedzieć :D