Ale, że Polsat nadal nie ma na LM Multiligi to mocny nietakt. Pamiętam jak kilkanaście lat temu się oglądało tak LM na nSports od 2. rundy kwalifikacji. Piękne czasy
@Gosciuu to jest pytanie wręcz niemożliwe. Żurek, Rosół, Pomidorowa, Jarzynowa, Zacierkowa, Ogórkowa, Barszcz, Flaki i wiele innych. Głębia jak w składzie Barcelony. Jakbym miał jednak wybrać to pewnie barszcz czerwony, przez sentyment z dzieciństwa
0
Nie widziałem jeszcze nigdy, żeby zawodniczka tak trafiała pierwszy serwis
5
Tak jest! Iga w finale US Open!!! Vamos!
1
Bieniu dziś na bloku niczym prime Możdżon
4
@barcelonaLM nie, po prostu w końcu Drzyzgi nie ma ;)
1
Janusz nie dość, że jest świetnym rozgrywającym, to do tego zarąbiście gra w obronie
1
@Roni/VEB na ten mecz - Rams, na cały sezon - Bucs
6
Dzisiaj początek sezonu NFL! Na rozpoczęcie, o 2.20 w nocy, mecz obrońców tytułu - LA Rams z głównymi kandydatami do mistrzostwa - Buffalo Bills ;)
@fart @JackH @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @BorzyKrzys @Verema @Nyskaaa @KapiFCB @Roni/VEB
0
@arasz1819 w tym przypadku bardziej Operacja Unicorn
0
@TR3YWAY Wiktoria
14
Lamine Yamal zniszczył biednego chłopaka
1
@Emhyr 16
@KacperVEB tak jak kolega, ewentualnie UEFA.tv
2
aj, bliziutko gola Lamine Yamala
1
Ale, że Polsat nadal nie ma na LM Multiligi to mocny nietakt. Pamiętam jak kilkanaście lat temu się oglądało tak LM na nSports od 2. rundy kwalifikacji. Piękne czasy
2
Ale dziś Olek Balcerowski kocik
1
@lucas/catalan nie fair to tu jest ini to jak są przyznawane punkty SL dla kierowców IndyCar
6
Mimo że sędziowie chcieli tutaj wynik wypaczyć, to Gorzów za mocny dla Włókniarza. Motor Lublin - Stal Gorzów w finale PGE Ekstraligi ;)
2
Ale idzie drukowanie dla Częstochowy w półfinale żużlowym z Gorzowem
0
Motor Lublin w finale PGE Ekstraligi! ;)
0
Po cholere się w ogóle Perez pcha, skoro Sainz ma 5 sekund, a na dogonienie Hamiltona bez szans?
1
Mitrooooooooo! Vamos Fulham! COYW
4
Leclercowi złe opony założyli XD
0
@Gosciuu to jest pytanie wręcz niemożliwe. Żurek, Rosół, Pomidorowa, Jarzynowa, Zacierkowa, Ogórkowa, Barszcz, Flaki i wiele innych. Głębia jak w składzie Barcelony. Jakbym miał jednak wybrać to pewnie barszcz czerwony, przez sentyment z dzieciństwa
0
No Panie Perez, jak tu nie będzie PP i jutro zwycięstwa to będzie to lekkie faux pas
1
@Messi1992 ale wiesz, że on miał walczyć na Fame już w tym roku, ino doznał kontuzji? I to było przed 10-krotnym Ironmenem
7
Już dzisiaj początek sezonu uniwersyteckiego! College Football is back baby! ;)
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @KapiFCB @czółkovsky @marcinK0000 @Roni/VEB @Nyskaaa
0
Ale mój człowiek Muran ma stalowy łeb
0
Jazda Stary Muran!
0
Vamos stary Muran!
0
Janusz z kolan lepiej wystawia jak Drzyzga normalnie z nóg
3
Wszystkiego dobrego z okazji imienin dla wszystkich Bartków ;)