0

Nie widziałem jeszcze nigdy, żeby zawodniczka tak trafiała pierwszy serwis

5

Tak jest! Iga w finale US Open!!! Vamos!

1

Bieniu dziś na bloku niczym prime Możdżon

4

@barcelonaLM nie, po prostu w końcu Drzyzgi nie ma ;)

1

Janusz nie dość, że jest świetnym rozgrywającym, to do tego zarąbiście gra w obronie

1

@Roni/VEB na ten mecz - Rams, na cały sezon - Bucs

6

Dzisiaj początek sezonu NFL! Na rozpoczęcie, o 2.20 w nocy, mecz obrońców tytułu - LA Rams z głównymi kandydatami do mistrzostwa - Buffalo Bills ;)

/photo/1
@fart @JackH @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @BorzyKrzys @Verema @Nyskaaa @KapiFCB @Roni/VEB

0

@arasz1819 w tym przypadku bardziej Operacja Unicorn

0

@TR3YWAY Wiktoria

14

Lamine Yamal zniszczył biednego chłopaka


1

@Emhyr 16
@KacperVEB tak jak kolega, ewentualnie UEFA.tv

2

aj, bliziutko gola Lamine Yamala

1

Ale, że Polsat nadal nie ma na LM Multiligi to mocny nietakt. Pamiętam jak kilkanaście lat temu się oglądało tak LM na nSports od 2. rundy kwalifikacji. Piękne czasy

2

Ale dziś Olek Balcerowski kocik

1

@lucas/catalan nie fair to tu jest ini to jak są przyznawane punkty SL dla kierowców IndyCar

6

Mimo że sędziowie chcieli tutaj wynik wypaczyć, to Gorzów za mocny dla Włókniarza. Motor Lublin - Stal Gorzów w finale PGE Ekstraligi ;)

2

Ale idzie drukowanie dla Częstochowy w półfinale żużlowym z Gorzowem

0

Motor Lublin w finale PGE Ekstraligi! ;)

0

Po cholere się w ogóle Perez pcha, skoro Sainz ma 5 sekund, a na dogonienie Hamiltona bez szans?

1

Mitrooooooooo! Vamos Fulham! COYW

4

Leclercowi złe opony założyli XD

0

@Gosciuu to jest pytanie wręcz niemożliwe. Żurek, Rosół, Pomidorowa, Jarzynowa, Zacierkowa, Ogórkowa, Barszcz, Flaki i wiele innych. Głębia jak w składzie Barcelony. Jakbym miał jednak wybrać to pewnie barszcz czerwony, przez sentyment z dzieciństwa

0

No Panie Perez, jak tu nie będzie PP i jutro zwycięstwa to będzie to lekkie faux pas

1

@Messi1992 ale wiesz, że on miał walczyć na Fame już w tym roku, ino doznał kontuzji? I to było przed 10-krotnym Ironmenem

7

Już dzisiaj początek sezonu uniwersyteckiego! College Football is back baby! ;)


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @KapiFCB @czółkovsky @marcinK0000 @Roni/VEB @Nyskaaa

0

Ale mój człowiek Muran ma stalowy łeb

0

Jazda Stary Muran!

0

Vamos stary Muran!

0

Janusz z kolan lepiej wystawia jak Drzyzga normalnie z nóg

3

Wszystkiego dobrego z okazji imienin dla wszystkich Bartków ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?