Ewa Różańska z pewnym medalem ME w rzucie młotem! Poziom konkursu bardzo słaby, więc super, że młoda Polka skorzystała z okazji. Szykuje nam się kolejna gwiazda w tej dyscyplinie ;)
11 lat temu FC Barcelona pokonała Real Madryt w rewanżu Superpucharu Hiszpanii 3-2 i sięgnęła po to trofeum. Debiut Cesca, słynna bójka z palcem Mourinho w oko Tito, no i ta zwycięska bramka Leo. Coś pięknego, a szczególnie, że udało się to na żywo ujrzeć ;) https://x.com/MessiArena/status/1484330019375620098
7
Ada Sułek wygrywa 800 metrów i ma srebrny medal w siedmioboju!
1
Nie no, ale brak medalu Fajdka to jednak mocny nietakt. Oby Ada Sułek dała radę, co by dzień się dziś z dwoma medalami skończył
0
Pięknie Nowicki! 82.00 i teraz oby ino Fajdek w ostatnim rzucie na podium się wbił
4
Nie no, kurde, jaja jakieś. Dobrze, że Fajdek ma wąski finał
0
Ivi Lopez co za chop
3
No i jest podwójny rekord życiowy Ewy Różańskiej i srebrny medal ME ❤️
2
Ewa Różańska z pewnym medalem ME w rzucie młotem! Poziom konkursu bardzo słaby, więc super, że młoda Polka skorzystała z okazji. Szykuje nam się kolejna gwiazda w tej dyscyplinie ;)
8
Tak jest, są dwa medale na 400 metrów! Srebro Kaczmarek i brąz Kiełbasińskiej ❤️
4
Kurde, tak patrząc na wynik Różańskiej i jej wiek, to możemy mieć z niej pociechę na dłuuuugie lata
54
11 lat temu FC Barcelona pokonała Real Madryt w rewanżu Superpucharu Hiszpanii 3-2 i sięgnęła po to trofeum. Debiut Cesca, słynna bójka z palcem Mourinho w oko Tito, no i ta zwycięska bramka Leo. Coś pięknego, a szczególnie, że udało się to na żywo ujrzeć ;)
https://x.com/MessiArena/status/1484330019375620098
2
Daria Pikulik z brązowym medalem w wieloboju na ME w kolarstwie torowym ;)
4
No i speed we wspinaczce na ME kończymy z 4 medalami ❤️
3 u kobiet i srebro u panów ;)
3
W półfinale speedu na ME we wspinaczce 4 Polki ;)
Absolutna dominacja naszego kraju w tej konkurencji. Dobry prognostyk przed IO w Paryżu
2
W eliminacjach speedu we wspinaczce na pierwszych 5 miejscach same Polki ;)
0
Aleksandra Lisowska w pierwszej trójce w Maratonie na 3km do końca!
3
@SelloutCrowd Maja Cię irytuje? Kolego przepraszamy, ale wypadasz z teleturnieju
0
@kuz ale co ma PO do Bernardo? Są jakies opcje na rynku? TAA, James, Cancelo? Żaden do wyciągnięcia, a jak już to pewno ze 100 baniek
6
Dest to drugi Semedo. Kolejny faworyt fanów Barcy z Azji i Afryki, bo szybki i nie z Hiszpanii. Najgorszy nasz gracz w presezonie. Żegnamy, Gianni
0
A propos meczu Osasuny. Nie wpisywać w Google "Nacho Vidal"
( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Miałem Seville oglądać, ale jednak Festiwal Weselnych Przebojów >>>
6
Duplantis nawet nie poszedł do Rekordu Świata. Człowieku, ty się zastanów. Oszukałeś 40 milionów Polaków
5
Tak jest Fulham! COYW ❤️
11
Dzisiaj swoje 45. urodziny obchodzi GOAT - Tom Brady. Mówił, że chce grać do 45. roku życia; i jak zapowiedział, tak zrobił
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @JackH @Verema @czółkovsky @BorzyKrzys @KapiFCB @Roni/VEB
1
@VamosRakieta
1. 1. miejsce
2. 31 goli
3. 95 punktów
4. 103 bramek
5. 31 bramek
8
Coś pięknego ❤️
@Encore @fart @Roni/VEB @Mns21 @Arkon @czółkovsky
0
@Survier chłopie nie zesraj się XD
Już z 15 komentarz o tym samym
1
@Survier dobra chłopie, wiemy że skład ci się nie podoba. Nie musisz co kilka minut o tym pisać
0
@FajfusLodowy na moje ok. 60 tysięcy
0
@MesQueUnClub96 stadion na ponad 90 tys. Wygląda jakby z 2/3 zajęte było, więc pewno około 60 tysięcy jest, czyli podobnie jak z Realem w Vegas
52
Duplantis jest chory. 6.21 na otwartym stadionie. Absolutny Rekord Świata