@hayek ale trzeba dodać, że był mistrzem w musi najgorszym sezonie F2 jeśli chodzi o poziom w ostatnich latach. Do tego w mistrzowskim sezonie ani razu PP nie zdobył.
Free agent Jalen Brunson intends to sign a four-year, near 0M deal with the New York Knicks in free agency, sources tell @TheAthletic@Stadium. The Mavericks never received chance to make offer, sources said.
Nie no, szlag jasny zaraz człowieka trafi z tym Polsat Sport Premium. Wszystkie kanały działają wzorowo, a tych nie da się oglądać. Czy to Studio czy transmisja meczów. Wczoraj podobnie było, ale dzisiaj to już tragedia. Widziałem, że wczoraj tez niektórzy podobne problemy mieli
9
No to niezła Pani Senator
https://x.com/libsoftiktok/status/1544131356526948352
2
Janusz inna liga w porównaniu do Drzyzgi
3
Joey Chestnut 15-krotnym mistrzem w jedzeniu Hot Dogów ;)
GOAT
3
Dżugandżu
https://x.com/Okurayama10/status/1543653243544342531
50
boom
25
Bawimy się
1
Takie flashbacki z Węgier jeśli chodzi o Maxa. Taczkę będzie próbował dowieźć w punktach
9
Ludzie będą mówić, że Max to farciarz, ale tak jakby przeanalizować ostatnie sezony to nie wiem czy jest kierowca z większą ilością pecha niż on
2
Jak synchronicznie Gasly z Tsunodą poszli XD
3
No i psycha siadła
2
No i Leclerc zepsuł wyścig Perezowi. Nie wiem czego on tam szukał
0
@Chaoss znaczy no to wiadomo, że jest to incydent wyścigowy, ale jak kogoś bardziej winić to według mnie George
0
@MesQueUnClub96 Latifi co ograł Russella na starcie XD
1
@Chaoss no a nie? Z tego nagrania tak to wygląda
6
Leclerc i Perez to ruszyli wybitnie XD
4
Ale tam Alfa Romeo poszła
2
Przypominam, że dziś F1 też na Polsacie z komentarzem JE Borówy ;)
1
Czyli jednak żółta flaga popsuła okrążenia Leclerca i Maxa
Edit : pardons. To Leclerc spowodował flagę
2
Sainz musi idealnie trafił z warunkami. Brawa dla niego
0
@hayek ale trzeba dodać, że był mistrzem w musi najgorszym sezonie F2 jeśli chodzi o poziom w ostatnich latach. Do tego w mistrzowskim sezonie ani razu PP nie zdobył.
1
Goatifi co pojechał. Młody Schumacher według mnie najgorszy kierowca w stawce
21
Jedziemy kochani. Bawimy się
https://x.com/ReshadRahman_/status/1542928611036069889
7
ohoho. Imo świetny deal
@fart @Mns21 @Arkon
3
Zaczęło się
1
Iga... Coś ty odwaliła
0
Holenderka pod linię trafia prawie wszystko. Dobry dzień dziś ma skubana
0
@Joe_Pesci a z jakąś informacją się w ostatnim czasie pomylił?
4
@Janiama dziewczyna co raz doszła do ćwierćfinału Wielkiego Szlema jest no. 2 na Świecie. Niestety wiele to mówi o damskim tenisie
19
Poseł znany z kabaretu na granicy znowu w akcji
0
Nie no, szlag jasny zaraz człowieka trafi z tym Polsat Sport Premium. Wszystkie kanały działają wzorowo, a tych nie da się oglądać. Czy to Studio czy transmisja meczów. Wczoraj podobnie było, ale dzisiaj to już tragedia. Widziałem, że wczoraj tez niektórzy podobne problemy mieli