No i Nadal się z deczka zaciął i Panthers tragicznie skończyli pierwszą połowę. Zaryzykowali przy stanie remisowym i ryzyko się nie opłaciło, gdyż na 10 sekund do końca 2. kwarty stracili TD i przegrywają schodząc do szatni z Kings 14-21
No i nie wygląda to kolorowo. Leipzig Kings wychodzą na prowadzenie 14-7 z Panthers Wrocław. Przypominam, że transmisja w Polsat Sport News. Do końca 1. połowy zostało ok. 11 minut
Jak wiadomo o 15 finał Nadal - Ruud, ale o tej samej godzinie inne ważne wydarzenie będzie miało miejsce. Panther Wrocław rozpoczną swój drugi sezon w lidze ELF spotkaniem u siebie z Leipzig Kings. Co ważne - transmisja w Polsat Sport News ;)
To już dziś! Start ligi ELF i sezonu Panthers Wrocław!
15:00 📺 Polsat Sport News 🎙 @P_Bera89 i moja - że tak się odważnie wyrażę - osoba
Dzisiaj w Kościele obchodzona jest Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - (obok Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i Bożego Narodzenia) najważniejsze Święto w roku liturgicznym. Jest to jednocześnie zakończenie Okresu Wielkanocnego
Wysłannik Romero o imieniu Salva, ps. Juan jest właśnie w hotelu i normalnie chodzi między piłkarzami Portugalii przy stołówce i wpada na nich w windzie xd https://t.co/fe1cMNxhlt">https://t.co/fe1cMNxhlt
3
TD Panthers i wychodzą oni na prowadzenie! Rafa przed chwilą przełamanie Ruuda i jest 2 gemy od tytułu ;) @mekston
2
Panthers Wrocław zdobywają TD i zmniejszają przewagą Lipska do 3 punktów. Oczywiście Rafa właśnie przełamał Norwega ;)
0
@bartekvisca inne warunki, no i Zverev jednak jest zdecydowanie lepszy niż Ruud
2
@mekston źródła z szatni Panthers mówią, że nastroje chłopaków mocno się poprawiły.
1
No i Nadal się z deczka zaciął i Panthers tragicznie skończyli pierwszą połowę. Zaryzykowali przy stanie remisowym i ryzyko się nie opłaciło, gdyż na 10 sekund do końca 2. kwarty stracili TD i przegrywają schodząc do szatni z Kings 14-21
2
Znowu Rafa i Panthers zsynchronizowani :D
Rafa wygrywa pierwszego seta, a Panthers Wrocław wyrównują wynik spotkania z Leipzig Kings 14-14 ;)
1
No i nie wygląda to kolorowo. Leipzig Kings wychodzą na prowadzenie 14-7 z Panthers Wrocław. Przypominam, że transmisja w Polsat Sport News. Do końca 1. połowy zostało ok. 11 minut
1
No i niestety Leipzig Kings wyrównują wynik spotkania i na koniec 1. kwarty mamy 7-7 we Wrocławiu
1
Nadal przełamuje Ruuda, a Panthers Wrocław wychodzą na prowadzenie 7-0 w ich pierwszym meczu sezonu ELF ;)
0
Rozpoczął się mecz Panthers Wrocław - Leipzig Kings ;)
Przypominam, że transmisja w Polsacie Sport News
8
Jak wiadomo o 15 finał Nadal - Ruud, ale o tej samej godzinie inne ważne wydarzenie będzie miało miejsce. Panther Wrocław rozpoczną swój drugi sezon w lidze ELF spotkaniem u siebie z Leipzig Kings. Co ważne - transmisja w Polsat Sport News ;)
@fart @Roni/VEB @czółkovsky @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @JackH @Verema @BorzyKrzys @marcinK0000
21
Dzisiaj w Kościele obchodzona jest Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - (obok Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i Bożego Narodzenia) najważniejsze Święto w roku liturgicznym. Jest to jednocześnie zakończenie Okresu Wielkanocnego
0
Po meczu. Szkoda, że w taki sposoób
8
Oficjalnie ;)
7
Ależ 4 kwarta Celtów!!! LFG, mamy 1-0 ;)
@Encore @fart @Arkon @Mns21
11
NIe wytrzymam XDD
3
@FCB24 tak jak przewidywałem na tej stronie w październiku (pamiętaj @BartqRKO). Boston over GSW in 6 ;)
Choć wiem, że będzie mega ciężko
6
Niesamowity jest Romero XDDD
0
Kto dzisiaj komentuje w TVP i Polsacie naszych Orłów?
3
@Medium jestem prawie pewny, że na wielkich szlemach nagrody są takie same
19
"Ranczo" serialem 25-lecia!!! Nagrodę otrzymało podczas gali Telekamer
Nie mogło być inaczej ;)
0
tak to wygląda
12
Bardzo fajna akcja Górnika Łęczna na TT, gdzie dziękują każdej drużynie z osobna za zeszły sezon ;)
6
Drugi raz w ciągu 1.5 miesiąca 25-letni zawodnik NFL, znowu były 1st rounder, ginie na drodze :/
Najpierw Haskins, teraz Gladney
@fart @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @Verema @BartqRKO @czółkovsky
1
No i multum set pointów Igi i nic. Natomiast Chinka pierwszy i od razu po ptokach. Szkoda...
1
ale ta Chinka sadzi bomby
5
No i nie licząc Węgier z tamtego roku, jest to pierwszy dojechany wyścig Maxa niżej niż P2 od 2020 XD
Niesamowity kierowca
1
Tak jest! Super praca Checo ❤️
12
Ocon karę za dive bomb Hamiltona dostał XDDD
0
obstawiam, że nie ma czerwonej, bo
1) samochód rozbił się chyba w najlepszym miejscu
2) czas ich mocno nagli