3

TD Panthers i wychodzą oni na prowadzenie! Rafa przed chwilą przełamanie Ruuda i jest 2 gemy od tytułu ;) @mekston

2

Panthers Wrocław zdobywają TD i zmniejszają przewagą Lipska do 3 punktów. Oczywiście Rafa właśnie przełamał Norwega ;)

0

@bartekvisca inne warunki, no i Zverev jednak jest zdecydowanie lepszy niż Ruud

2

@mekston źródła z szatni Panthers mówią, że nastroje chłopaków mocno się poprawiły.

1

No i Nadal się z deczka zaciął i Panthers tragicznie skończyli pierwszą połowę. Zaryzykowali przy stanie remisowym i ryzyko się nie opłaciło, gdyż na 10 sekund do końca 2. kwarty stracili TD i przegrywają schodząc do szatni z Kings 14-21

2

Znowu Rafa i Panthers zsynchronizowani :D
Rafa wygrywa pierwszego seta, a Panthers Wrocław wyrównują wynik spotkania z Leipzig Kings 14-14 ;)

1

No i nie wygląda to kolorowo. Leipzig Kings wychodzą na prowadzenie 14-7 z Panthers Wrocław. Przypominam, że transmisja w Polsat Sport News. Do końca 1. połowy zostało ok. 11 minut

1

No i niestety Leipzig Kings wyrównują wynik spotkania i na koniec 1. kwarty mamy 7-7 we Wrocławiu

1

Nadal przełamuje Ruuda, a Panthers Wrocław wychodzą na prowadzenie 7-0 w ich pierwszym meczu sezonu ELF ;)

0

Rozpoczął się mecz Panthers Wrocław - Leipzig Kings ;)
Przypominam, że transmisja w Polsacie Sport News

8

Jak wiadomo o 15 finał Nadal - Ruud, ale o tej samej godzinie inne ważne wydarzenie będzie miało miejsce. Panther Wrocław rozpoczną swój drugi sezon w lidze ELF spotkaniem u siebie z Leipzig Kings. Co ważne - transmisja w Polsat Sport News ;)

/photo/1
@fart @Roni/VEB @czółkovsky @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @JackH @Verema @BorzyKrzys @marcinK0000

21

Dzisiaj w Kościele obchodzona jest Uroczystość Zesłania Ducha Świętego - (obok Świąt Zmartwychwstania Pańskiego i Bożego Narodzenia) najważniejsze Święto w roku liturgicznym. Jest to jednocześnie zakończenie Okresu Wielkanocnego


0

Po meczu. Szkoda, że w taki sposoób

8

Oficjalnie ;)


7

Ależ 4 kwarta Celtów!!! LFG, mamy 1-0 ;)



@Encore @fart @Arkon @Mns21

11

NIe wytrzymam XDD


3

@FCB24 tak jak przewidywałem na tej stronie w październiku (pamiętaj @BartqRKO). Boston over GSW in 6 ;)
Choć wiem, że będzie mega ciężko

6

Niesamowity jest Romero XDDD


0

Kto dzisiaj komentuje w TVP i Polsacie naszych Orłów?

3

@Medium jestem prawie pewny, że na wielkich szlemach nagrody są takie same

19

"Ranczo" serialem 25-lecia!!! Nagrodę otrzymało podczas gali Telekamer
Nie mogło być inaczej ;)

0

tak to wygląda


12

Bardzo fajna akcja Górnika Łęczna na TT, gdzie dziękują każdej drużynie z osobna za zeszły sezon ;)

/photo/1
/photo/1

6

Drugi raz w ciągu 1.5 miesiąca 25-letni zawodnik NFL, znowu były 1st rounder, ginie na drodze :/
Najpierw Haskins, teraz Gladney


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @Verema @BartqRKO @czółkovsky

1

No i multum set pointów Igi i nic. Natomiast Chinka pierwszy i od razu po ptokach. Szkoda...

1

ale ta Chinka sadzi bomby

5

No i nie licząc Węgier z tamtego roku, jest to pierwszy dojechany wyścig Maxa niżej niż P2 od 2020 XD
Niesamowity kierowca

1

Tak jest! Super praca Checo ❤️

12

Ocon karę za dive bomb Hamiltona dostał XDDD

0

obstawiam, że nie ma czerwonej, bo
1) samochód rozbił się chyba w najlepszym miejscu
2) czas ich mocno nagli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?