1

Ale się Hurkacz koncertowo zesrał... Siwy dym... 6 z ostatnich 7 punktów przegranych i do domu

0

Nie no, jak on tego nie wygra... To już mógł przegrać w tych 3 setach i nadziei nie robić. Głowa z pupy Hubercie

2

Kasia Kawa na własne życzenie. Milion piłek setowych przy własnym serwisie niewykorzystanych i mecz przerwany

1

@JimMorrisonFCB tak jak pisałem, nie jest to typowy rywal na pierwszą rundę. Chłop jest w czwartej dziesiątce rankingu, w tym sezonie nawet z Djokoviciem wygrywał, a Hubert trafił na niego w pierwszej rundzie. Choć oczywiście nie zmienia to faktu, że Hurkacz powinien ten mecz spokojnie wygrać. Szczególnie po tym jak ostatnio zagrał w Halle

0

@michal26 na Polsat Sport Premium jak najbardziej. Mecz Kawy leciał tam gdzie leciała Maja.

0

Koncowka meczu Majuni a Polsat przełącza transmisje... Jaja jakieś

0

Co prawda Hubert mial ogromnego pecha w losowaniu, bo żeby trafić na gościa z czwartej dziesiątki rankingu to mocno niefajna sprawa, ale to musi być wygrane kurde bala. Dobrze, że grają do trzech setów, ale to nic nie da jak się Hubson nie obudzi

0

@Kow_aLL tnie czasami rzeczywiście. Nie wiem czy to nie angielska pogoda

1

Ajaj szkoda. Oby to się nie odbiło negatywnie na Majuni, która tam anihilowała Czeszkę

0

@Kidd ma szansę zdecydowanie. Trawa to bardzo specyficzna nawierzchnia, a Hubert na niej czuje się świetnie, co potwierdza m.in. ostatni turniej w Halle

11

Maja Chwalińska wygrywa pierwszego seta z Siniakovą 6 do jaja w niecałe 25 minut ;)

2

Jak ktoś nie ma zwykłego Polsatu Sport, to mecze Wimbledonu lecą też na Polsacie Sport Premium ;)

8

Mecz Panthers Wrocław z drużyną z Hamburga o godzinie 15 na Polsat Sport Extra ;)


@mekston @kamil295 @Mistrzu888 @fart @Roni/VEB @Verema @BorzyKrzys @KapiFCB @czółkovsky

49

3

Świątek w jednej części drabinki z Pegulą, Badosą i Pliskovą


5

@barteq jakby można było spaść, to by draft nie miał sensu, jakby draft nie miał sensu, to by cały system był bez sensu

0

@Archie też są wybierani w drafcie, a bardziej prawo do jego podpisania jest wybierane w drafcie. Jeśli ma kontrakt z drużyną europejską, to klub z NBA musi się z nią dogadać w sprawie tego zawodnika

0

@bari_94 skoro gra w naszej reprezentacji, to pewno tak

0

@Kidd OC w AXA. Pan też ćwiczy

20

@Toretto ponieważ cały system sportów amerykańskich jest inaczej zbudowany. Nie ma tak jak np. u nas, że młody se gra w gałę w szkółce jakiegoś klubu. Tam chlopaki i dziewczyny, najpierw grają w sport na poziomie szkół średnich, po czym najlepsi dostają stypendia na grę na uniwersytckim poziomie, z którego są potem wybierani czy to do NBA czy do NFL itd. W dodatku kluby tam to nie są jak u nas piłkarskie, tylko są to franczyzy zdecydowanie podlegające bardziej lidze. Draft ma na celu wyrównanie szans drużyn. Dlatego słabsze drużyny wybierają wyżej, aby teoretycznie wybrać lepszych zawodników. Nie ma tam spadków i awansów, cały czas te same drużyny są, więc zachowanie parytetu jest dla lig korzystne. Same transfery też wyglądają inaczej. Nie ma transferów za pieniądze jak u nas, bo nie miałoby to sensu, drużyny i tak mają salary cap (jedynie w MLB czasem się zdarzy, ale przy mniejszych wymianach). Głównym środkiem płatniczym są właśnie wybory w drafcie i inni zawodnicy

25

Dzisiaj swoje 35. urodziny obchodzi GOAT - Lionel Andrés Messi Cuccittini


3

Janusz kocik. I git, bo Drzyzgi miałem dosyć

10

GOAT kończy karierę


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000 @KapiFCB @Verema @JackH @BorzyKrzys @czółkovsky @PatrychoO

0

@AdamaTraore musi Hazard

9

Wow. Jak tak se człowiek pomyśli to rzeczywiście XD
https://x.com/TopwhiteJah/status/1539119460388413447

5

Wczoraj sezon zasadniczy skończyła PLF2, w tym Tytani Lublin, w których gra moja skromna osoba. Na szczęście ostatni mecz w morderczych warunkach udało się wygrać. W poniższym skrócie polecam ostatnią akcję meczu w moim wykonaniu (wczoraj ekskluzywnie w defensywie) ;)


/photo/1
Wczoraj też 3. swój mecz rozegrali Panthers Wrocław i doznali sromotnej porażki z obrońcami tytułu

@marcinK0000 @Mistrzu888 @kamil295 @JackH @fart @mekston @PatrychoO @czółkovsky @BorzyKrzys @KapiFCB

0

Godzina 15. Trzymajta kciuki za mnie i Panthers


2

@fart szkoda wielka, ale sezon i tak bardzo udany. Zabrakło głowy i doświadczenia w finale. Pokusiłbym się o stwierdzenie, że drużyną nawet lepszą byliśmy, ale po prostu głowa nie dojeżdżała i grali poniżej swojego poziomu, bo jakby grali, przynajmniej poprawnie to mistrzostwo było spokojnie do zdobycia. Ale nie ma co się na siłę dołować, fajną chłopaki robotę zrobili i czekamy na to jak się będą rozwijać. A no i brawa dla GSW

5

No i cyk. Ostatni egzamin z głowy, widzimy się we wrześniu ;)

0


Pange, lingua, gloriosi
corporis mysterium,
sanguinisque pretiosi,
quem in mundi pretium
fructus ventris generosi
rex effudit gentium

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?