1

o Polak w bramie u nich

4

O godzinie 13 początek meczu Bielawa Owls - Tytani Lublin. W zielonych koszulkach #18 to ja. Trzymajta się


@fart @kamil295 @Mistrzu888 @Roni/VEB

4

Give that guy a map, where are you going?



@Mns21 @Arkon @fart

6

okaaaaay Let's Gooooo

/photo/1
@fart @Mns21 @Arkon @FCB24 @BartqRKO

3

@AmadiRM w primie Luisito to możliw najlepsza 9-tka XXI wieku

2

@FCB24 Smart dzisiaj powinien zagrać

2

szkoda, że dziecko nie poczekało jeszcze z jeden dzień :D
Oczywiście gratki dla Derrick'a, jeśli to prawda. Ale no to kolejne spore osłabienie Celtics :/


@fart @Arkon @Mns21

13

Najlepszy kierowca na Świecie z koszulką najlepszego klubu ;)


3

Mistrz i Mistrzyni RG 2022 ;)


2

Romero coś mówi o koszulkach z Lewandowskim i Zahavim!!!
Edit: WTF


1

@bartas97 jedna ciotka za darmo, albo druga już fryzjerka z zawodu to tam z 15 zł

13

Poprosimy taką wymiankę XD


7

Podrzucam link do wczorajszego zwycięstwa Tytanów Lublin. Highlitsy i pełne spotkanie. Można rzucić okiem
#18 to skromny ja ;)



@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888

3

Godzina 13. Zapraszam na mecz. #18, białe koszulki ;)


2

Cóż za dziwny mecz Igi. W pierwszym secie ciężary i wygrana po 70 minutach 7-6. Natomiast w drugim pół godzinki i Kanadyjka walnięta do jaja. Witamy w półfinale ;)

3

@PatrychoO nie wszystkie ;)
ale pewnie dlatego, że grają w ELF, więc można powiedzieć, że są międzynarodową marką

5

Co za informacja! Każdy mecz Panthers Wrocław na antenie Polsatu!


@fart @Roni/VEB @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @JackH @czółkovsky @KapiFCB @BorzyKrzys

7

Poznaliśmy terminarz NFL na sezon 2022 ;)

/photo/1
@Verema @JackH @BorzyKrzys @KapiFCB @Mistrzu888 @marcinK0000 @kamil295 @fart @czółkovsky @Roni/VEB

3

kill me. gn....

1

Connaughton to będzie mnie się nocami śnił

0

@czółkovsky jakbym po takiej grze był -7 tylko, to bym mocno zadowolony był

3

szkoda. Tu powinno z +15 być. Za dużo bezsensownych trójek

2

ale pięknie chłopaki grają ;)

4

Dr Brian Sutterer o sytuacji Araujo. Eric i Aspas, mimo dobrych chęci, tak naprawdę mogli o wiele więcej złego zrobić


16

Frenkiemu co się nie chciało na Getafe jechać XD

0

Najgorsze, że to do uniknięcia było na spokojnie. Bezsensownie do tej główki obaj skakali...

0

Kończy se człowiek zajęcia, patrzy na skład i widzi Poocha na ławce. Od razu humor lepszy XD

6

Tom Brady na kontrakcie jako komentator będzie zarabiał 37.5 mln USD rocznie! Holy shit. W trakcie kariery chyba ani razu nie miał kontraktu powyżej 30. Wow


@fart @Roni/VEB @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @JackH @BorzyKrzys @czółkovsky @KapiFCB

4

@FCB24 wrócił, ale ma umowę z FOX, że gdy skończy karierę (czy to będzie po tym sezonie czy za kilka lat) to przejmie rolę komentatora

5

a to ciekawostka. Po skończeniu kariery Tom Brady zostanie główną "dwójką" na komentarzu FOX ;)


@fart @Mistrzu888 @KapiFCB @czółkovsky @BorzyKrzys @marcinK0000 @kamil295 @Verema @JackH @Roni/VEB

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?