@GeneralXavi Baseball zero taktyki? Nie no siwy dym. Oczywiście teraz przy Universal DH NL traci na taktyce, ale proszę Cię. Taktycznie sport jest jak najbardziej rozwinięty, już nie mówiąc o tym, że jest to jeden z najbardziej skomplikowanych sportów pod względem zasad, jak i wymagający niesamowitego skilla "Wystarczy spojrzeć na ten filmik. Największe show biorą przewracające się na ryj maskotki. " Z 28-sekundowego filmiku, część z maskotkami trwa 3 sekundy. No rzeczywiście największe show
NFL naciska na Futbol Flagowy na IO 2028. Bardzo dobra wiadomość ;)
The NFL has big plans to grow internationally and is pushing for flag football to be included in the 2028 Summer Olympics in Los Angeles. “If flag football becomes an Olympic sport, more countries will invest in playing that sport,” NFL executive Damani Leech told CNBC.
@Emhyr co jest ciekawe, to Ferran zawsze akurat dobre wykończenie miał, to była jego mocna strona. Zresztą ta statystyka pokazuje jak w La Lidze anomalicznie małą skuteczność ma
Ferran w Lidze Narodów: - 19 strzałów; - 9 w bramkę; - 6 bramek (31,6% skuteczności).
A już za nieco ponad dwie godziny druga noc Wrestlemanii 38, która będzie miała ciężkie zadanie, żeby dorównać bardzo dobrej pierwszej nocy. Choć karta walk wygląda na papierze obiecująco ;)
Here is the official final card for #WrestleMania night 2 tonight.
Lakers star LeBron James will be out today vs. Nuggets as he deals with nagging ankle injury, sources tell @TheAthletic@Stadium. The Lakers are currently one game behind San Antonio for the final Play-In spot.
No i pierwsza noc Wrestlemanii za nami. Ja się szczerze mówiąc bawiłem świetnie, a na papierze to druga noc wygląda mocniej, więc czekamy. WWE jak chce to potrafi piękne show dać. Brawo dla nich za dziś! ❤️
1
Albon w punktach! WOW
0
@DSDaniels oczywiście, ale fakt faktem, bardzo mądrze to rozegrali na początku
0
dla osób, które się śmiały z Astona Martina na początku wyścigu. A tu roszę bardzo, Stroll szanse na punkcik
3
@SinMistico przeca nadal to silnik Hondy jest
4
@MesQueUnClub96 po co skoro stanął w idealnym miejscu do zabrania bolidu?
0
Ekstremalna Droga Krzyżowa - Polecam każdemu. Niezapomniane przeżycie
1
Jak to powiedział austriacki komentator "WELTKLASSE"
3
Już abstrahując od karnego, ale dziś sędzia tragiczny jest. Słaby jest nawet na hiszpańskie standardy
0
Co to za Janek sędziuje jakiś?
0
@stone80 no nie jest to łatwy sport do ogarnięcia. Choć no nie czyni go to najgłupszym sportem na świecie, wręcz przeciwnie bym rzekł
1
Już dzisiaj początek sezonu MLB!
Po przełożeniu meczu Yankees - Red Sox na jutro, pierwsze spotkanie o 20.20 pomiędzy Cubs a Brewers. Let's play Ball!
7
@taris bo są obowiązkowe?
0
@GeneralXavi Baseball zero taktyki? Nie no siwy dym. Oczywiście teraz przy Universal DH NL traci na taktyce, ale proszę Cię. Taktycznie sport jest jak najbardziej rozwinięty, już nie mówiąc o tym, że jest to jeden z najbardziej skomplikowanych sportów pod względem zasad, jak i wymagający niesamowitego skilla
"Wystarczy spojrzeć na ten filmik. Największe show biorą przewracające się na ryj maskotki. " Z 28-sekundowego filmiku, część z maskotkami trwa 3 sekundy. No rzeczywiście największe show
2
No kuszą... MLB od tego sezonu na Viaplay! :O
1
@osa91 czy jest bardziej fizyczny? No nie wiem. Jednak z jakiegoś powodu to wersja flagowa jest proponowana na IO
8
NFL naciska na Futbol Flagowy na IO 2028. Bardzo dobra wiadomość ;)
@JackH @fart @Verema @BorzyKrzys @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @PatrychoO
0
@Emhyr co jest ciekawe, to Ferran zawsze akurat dobre wykończenie miał, to była jego mocna strona. Zresztą ta statystyka pokazuje jak w La Lidze anomalicznie małą skuteczność ma
0
Mimo słabego build'u i na papierze średniej karty, bawiłem się wybornie przez te dwie noce. Brawo WWE, najlepsza Wrestlemania od lat. Super Praca!
0
Vince McMahon XDDD
Genialna Wrestlemania ❤️
1
195 cm, 105 kg i taki wynik w wieku 17 (?) lat? Holy shit
0
@Xenoxi priv zapraszam
0
Wspaniałe to było. Wrestlemania + Jackass to genialne połączenie XD ❤️❤️❤️
2
No i pierwsza walka Wrestlemanii nie zawiodła. Tag Team Wrestling w najlepszym wykonaniu ❤️
0
@kubaa3 tak jest ;)
1
@ToreTToOO miliard ojro ;)
2
A już za nieco ponad dwie godziny druga noc Wrestlemanii 38, która będzie miała ciężkie zadanie, żeby dorównać bardzo dobrej pierwszej nocy. Choć karta walk wygląda na papierze obiecująco ;)
1
Upadek i rozwalenie ryja Lolków zawsze cieszy ;)
@fart
0
@Transu96 nie no Transu, co ty gadasz. Przecież oprócz pierwszej walki, która ucierpiała przez kontuzję, WMka była kozacka
2
No i pierwsza noc Wrestlemanii za nami. Ja się szczerze mówiąc bawiłem świetnie, a na papierze to druga noc wygląda mocniej, więc czekamy. WWE jak chce to potrafi piękne show dać. Brawo dla nich za dziś! ❤️
1
Holy shit, Stone Cold właśnie zawalczy pierwszy raz od 19 lat!