1

Albon w punktach! WOW

0

@DSDaniels oczywiście, ale fakt faktem, bardzo mądrze to rozegrali na początku

0

dla osób, które się śmiały z Astona Martina na początku wyścigu. A tu roszę bardzo, Stroll szanse na punkcik

3

@SinMistico przeca nadal to silnik Hondy jest

4

@MesQueUnClub96 po co skoro stanął w idealnym miejscu do zabrania bolidu?

0

Ekstremalna Droga Krzyżowa - Polecam każdemu. Niezapomniane przeżycie

1

Jak to powiedział austriacki komentator "WELTKLASSE"

3

Już abstrahując od karnego, ale dziś sędzia tragiczny jest. Słaby jest nawet na hiszpańskie standardy

0

Co to za Janek sędziuje jakiś?

0

@stone80 no nie jest to łatwy sport do ogarnięcia. Choć no nie czyni go to najgłupszym sportem na świecie, wręcz przeciwnie bym rzekł

1

Już dzisiaj początek sezonu MLB!
Po przełożeniu meczu Yankees - Red Sox na jutro, pierwsze spotkanie o 20.20 pomiędzy Cubs a Brewers. Let's play Ball!


7

@taris bo są obowiązkowe?

0

@GeneralXavi Baseball zero taktyki? Nie no siwy dym. Oczywiście teraz przy Universal DH NL traci na taktyce, ale proszę Cię. Taktycznie sport jest jak najbardziej rozwinięty, już nie mówiąc o tym, że jest to jeden z najbardziej skomplikowanych sportów pod względem zasad, jak i wymagający niesamowitego skilla
"Wystarczy spojrzeć na ten filmik. Największe show biorą przewracające się na ryj maskotki. " Z 28-sekundowego filmiku, część z maskotkami trwa 3 sekundy. No rzeczywiście największe show

2

No kuszą... MLB od tego sezonu na Viaplay! :O


1

@osa91 czy jest bardziej fizyczny? No nie wiem. Jednak z jakiegoś powodu to wersja flagowa jest proponowana na IO

8

NFL naciska na Futbol Flagowy na IO 2028. Bardzo dobra wiadomość ;)


@JackH @fart @Verema @BorzyKrzys @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @PatrychoO

0

@Emhyr co jest ciekawe, to Ferran zawsze akurat dobre wykończenie miał, to była jego mocna strona. Zresztą ta statystyka pokazuje jak w La Lidze anomalicznie małą skuteczność ma


0

Mimo słabego build'u i na papierze średniej karty, bawiłem się wybornie przez te dwie noce. Brawo WWE, najlepsza Wrestlemania od lat. Super Praca!

0

Vince McMahon XDDD
Genialna Wrestlemania ❤️

1

195 cm, 105 kg i taki wynik w wieku 17 (?) lat? Holy shit


0

@Xenoxi priv zapraszam

0

Wspaniałe to było. Wrestlemania + Jackass to genialne połączenie XD ❤️❤️❤️

2

No i pierwsza walka Wrestlemanii nie zawiodła. Tag Team Wrestling w najlepszym wykonaniu ❤️

0

@kubaa3 tak jest ;)

1

@ToreTToOO miliard ojro ;)

2

A już za nieco ponad dwie godziny druga noc Wrestlemanii 38, która będzie miała ciężkie zadanie, żeby dorównać bardzo dobrej pierwszej nocy. Choć karta walk wygląda na papierze obiecująco ;)


1

Upadek i rozwalenie ryja Lolków zawsze cieszy ;)


@fart

0

@Transu96 nie no Transu, co ty gadasz. Przecież oprócz pierwszej walki, która ucierpiała przez kontuzję, WMka była kozacka

2

No i pierwsza noc Wrestlemanii za nami. Ja się szczerze mówiąc bawiłem świetnie, a na papierze to druga noc wygląda mocniej, więc czekamy. WWE jak chce to potrafi piękne show dać. Brawo dla nich za dziś! ❤️

1

Holy shit, Stone Cold właśnie zawalczy pierwszy raz od 19 lat!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?