4

Holy Toledo! Deshaun Watson w Browns! W dodatku dostał kontrakt na 5 lat i 230 mln USD pełni gwarantowanych! Tego to się nie spodziewałem. NFL>>>>>>>>>
A i wspominałem, że AFC jest mocne? XD



@fart @KapiFCB @PatrychoO @BorzyKrzys @czółkovsky @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @Roni/VEB

0

Właśnie skończyłem oglądać "Kroniki Seinfelda". Świetny Sitcom. Według mnie sam top obok "The Office". Nie dziwię się, że jest tak uwielbiany w USA

6

3 minuty pierwszego treningu, a Ocon już nie ma całej sekcji bocznej XD


4

Każda drużyna AFC West byłaby faworytem w NFC. Niesamowite jakie ruchy się dzieją


@fart @Roni/VEB @KapiFCB @Mistrzu888 @kamil295 @BorzyKrzys @czółkovsky @JackH @PatrychoO @Verema

0

@KapiFCB jak tylko przejdzie to przez Izbę Reprezentantów i do kiedy u nas nie zmienią tego ;)

7

Czyli mecze NFL, NBA, itd. zaczynające się wcześniej ;)


@fart @Roni/VEB @Verema @BorzyKrzys @PatrychoO @Mistrzu888 @kamil295 @JackH @czółkovsky @KapiFCB

1

@fart ogólnie najprężniej działają na rynku i ich ruchy są całkiem spoko. Ale ta kasa tu to jakieś szaleństwo. Nie zdziwię się jeśli kontrakt ma jakąś furtkę wyjścia. Bengals natomiast po SB oba pozycje Guardów wzmocnili, w tym naszym Teddy'm Karrasem ;)

4

Mówiłem, że będzie ciekawie w Free Agency XD
Christian Kirk, czyli przyzwoity WR, ale nic wow, dostał właśnie 21 milionów rocznie! To 3. najdroższy kontrakt na tej pozycji :O
Jego agent to jakiś geniusz. A główne nazwiska nadal bez kontraktów


Patrząc do tego na to, że dużo świetnych WR-ów czeka na nowe kontrakty z ich drużynami, to mogą oni podziękować jemu, bo ich kontrakty będą teraz warte horrendalne pieniądze

@fart @Verema @kamil295 @Mistrzu888 @czółkovsky @KapiFCB @PatrychoO @Verema @JackH @BorzyKrzys

0

@BorzyKrzys wiem wiem ;)
Tutaj chciałem o meczu w Monachium i Free Agency dopowiedzieć, że tak powiem

0

@Chaoss oczywiście, ale niekoniecznie musi to być dominacja tych samych zespołów, czyli zawsze jakaś zmiana :D

11

Tom Brady spędził z Gisele i dziećmi 1.5 miesiąca i zdecydował, że jednak wraca :D
Oznacza to, że walka o bilety na mecz Bucs w Niemczech będzie jeszcze bardziej zacięta. Już podobno zapisało się na nie ponad 400k osób (ale pamiętajmy, że poza US nikt tego sportu nie ogląda)
A dlaczego podjął tę decyzję wczoraj? Ponieważ dziś nieoficjalny początek Free Agency - czyli Legal Tampering Period. Zawodnicy bez kontraktu od dzisiaj mogą podpisywać umowy z nowymi drużynami, a więc NFL nie zwalnia i będzie się działo w najbliższym czasie ;)



@fart @Roni/VEB @czółkovsky @KapiFCB @kamil295 @Mistrzu888 @Verema @JackH @BorzyKrzys @PatrychoO

0

@Medium nowe regulacje weszły. Więc jeśli chodzi o dominację to się może spoooro zmienić

3

@PatrychoO no to teraz walka o bilety w Monachium :D

7

Morderstwo!!!!


@fart

1

@fart jo, dzieje się. A już jutro początek free agency ;)

5

Wróciły gorące, to i stare twarze się odpaliły widzę

2

@Kengo nadal nie rozumiem jak niby nie mają one niby majstra zapewnionego.

4

19 pkt przewagi nad drugim RSSS, który ma jeden mecz rozegrany więcej. Albo liczyć nie umiem albo już mają zapewnionego majstra?

8

Na wczorajszym meczu United-Totki był obecny GOAT, i bynajmniej nie był to Cristiano ;)


@fart @Roni/VEB @PatrychoO @KapiFCB @JackH @Verema @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @BorzyKrzys

2

Woooow. March Madness w Canal+ ❤️

6

Dzieje się w NFL, a szczególnie w AFC West ;)

/photo/1
@Roni/VEB @Mistrzu888 @marcinK0000 @kamil295 @Verema @BorzyKrzys @PatrychoO @fart @JackH @KapiFCB

0

Lessss Goooo. Koniec Lockout'u! Baseball wraca ;)


2

@Faun 1h 15min zazwyczaj ;)

2

No to Mercedes dowalił teraz. Choć porpoising nadal u nich tragiczny, więc zobaczymy jak to wyjdzie
https://x.com/wtf1official/status/1501821426969550850


1

Wszystkiego Dobrego dla szefuncia! @Wossi61FCB
Tzw. zmiana kodu ;)

0

@macio_944 czy Messi się kiedykolwiek na jakiś temat wypowiadał?

0

@redbed123 lepszy Magnussen niż Fittipaldi, który gorszy od Mazepina jest

1

@Mistrzu888 pełny deal ;)


6

Holy Shit!!! Russell Wilson w Denver Broncos! WOW. Chyba fani Broncos taką "nagrodę pocieszenia" po fiaskiem z Rodgersem wezmą z pocałowaniem rączki :D
AFC, a szczególnie West jest cholernie mocne!


@Roni/VEB @fart @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @BorzyKrzys @JackH @Verema @PatrychoO


9

200 mln USD na 4 lata dla 38-letniego MVP ligi. I to wszystko, żeby znowu przegrać w playoffach :D


@Roni/VEB @fart @marcinK0000 @kamil295 @Mistrzu888 @KapiFCB @BorzyKrzys @JackH @Verema @PatrychoO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?