16

1

@fart coś mi się średnio widzi dzisiejszy mecz :/


1

@Faun KG wiekowy, ale rok wcześniej główny motor napędowy mistrzów ;)
Gdyby nie kontuzje Perka i KG spokojnie 3-peat mógł być robiony w latach 08-10. Jeśli chodzi o Kyrie i Haywarda to w 2018 bez nich do Game 7 ECF Celtics doszli, może z nimi byłoby gorzej, nie wiadomo, choć GSW w finałach i tak raczej nie do ruszenia. Ale Hayward bardziej mnie chyba bolał w bańce, gdzie spokojnie mistrzostwo było do wzięcia

58

Brawa dla męża


3

no i wylądował...
od 2008 roku Celtics za każdym razem tracą kluczowego zawodnika, gdy wyglądają obiecująco... KG, Perkins, Hayward, Kyrie...


@fart

6

Dzień dobry wszystkim ;)

/photo/1
@fart

5

@SeWo77 na bazie całego sezonu? Tak wygrał go uczciwie, ponieważ był o wiele lepszym kierowcą, a Hamilton miał dużo szczęścia, że sprawa tytułu nie była zamknięta dużo wcześniej. Poza tym, równie dobrze Hamilton według przepisów powinien być w Abu Dhabi cofnięty na starcie o 10 pozycji za trzecią reprymendę, której oczywiście nie dostał.

9

@SeWo77 ukradł tytuł XDDDDD

0

@Kurkmen widzę co wyścig F1 przynajmniej jeden taki komentarz musi się pojawić :D

1

@Mixtape jak dla mnie i tak by utrzymał. Równie dobrze można powiedzieć, że Leclercowi dupe uratował SC

1

@kempnou no i jeżdżą za sobą. Samochody są w stanie utrzymać się dłużej w graniach DRS. Przez zmiany wyprzedzanie jest trudniejsze, dlatego DRS jest ważny, ale dzięki nim mogą zostać bliżej sobie. Zdecydowanie zmiany na plus i są one widoczne

1

Świetny wyścig! Brawo panowie z przodu, super walka! Szkoda Checo :/

2

No i Latifi załatwił Pereza

14

Max Verstappen. Mistrz Świata, kibic FC Barcelony, w wolnych chwilach - uliczny piłkarz


19

6

Zasłużył na przestrzeni kariery na to Pole Position. Vamos Checo!

2

No to nieźle XD


0

@FCB24 właśnie chodzi o to, że 0.

5

Triple H kończy karierę :/


0

@AlexDark00 Tak. 23-letni zawodnik jest lepszą opcją niż zawodnik 10 lat starszy. WOW

38

Fichado


5

No i oficjalnie. AFC East się wzmacnia


@fart @Verema @KapiFCB @JackH @Mistrzu888 @kamil295 @PatrychoO @BorzyKrzys @czółkovsky

8

Nie no, ten Offseason NFL to jest szaleństwo :D



@PatrychoO @fart @BorzyKrzys @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @czółkovsky @KapiFCB

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Alexia na dobicie. 3-1, dziękuję, dobranoc, widzimy się na Camp Nou ;)

4

Vamos! Gol! 2-1 dla naszych dziewczyn!

1

Uwielbiam takich ludzi. Kobitka, która nie zna sie na sporcie nic odwołała nam zajęcia na studiach za tydzień z powodu meczu Polski :D ❤️

2

PKP to potrafi humor poprawić. Przyjeżdża człowiek na dworzec, patrzy 40 minut opóźnienia i od razu człowiek uśmiechnięty jakiś

9

@squeamish mówisz o tej sytuacji z 46 minuty? Jeśli tak, to to wcale tak nie działa, że Manita by była. Efekt Motyla

4

Cieszy, że nasze boisko treningowe wróciło z remontu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?