Jayson Tatum bucket for 51. Marcus Smart finish in transition.@celtics up 3 with 1 minute left on ABC https://t.co/CwOp0RXRt6">pic.twitter.com/CwOp0RXRt6
jak oglądałem troszku Torre, to co mi u niego najbardziej imponowało to stałe fragmenty gry. Chłop potrafi uderzyć z wolnego, jak i dorzucić ładną piłeczkę ze stojącej piłki
@BorzyKrzys dokładnie. Zresztą o tym była wczorajsza Ewangelia @Arkon w każdej parafii musi, wczoraj była zbiórka Caritas na rzecz Ukraińców. Natomiast w mojej drugiej parafii, że tak powiem, w niedzielę po każdej mszy też było zbierane. Widziałem też sporo postów różnych parafii o zbiórkach, itp.
A propos gola Bembusia, zawsze zastanawiam się czemu zawodnicy z ostrego kąta próbują jakichś niskich strzałów zamiast z całej pety walić pod ladę. Przecież o wiele większa szansa na to, że wejdzie. A i Pedri top 3 pomocnik świata i nie zapraszam do dyskusji
21
Jak tam somsiedzie? Hehe
https://zapodaj.net/6dcc6bf05242d.jpg.html
20
Wszystkiego Dobrego dla pięknych pań na tej stronie! Może się jeszcze takowe pojawią...
6
Jayson Fuckin' Tatum! 54 punkty :O @fart
1
Ale sędziowie pchają Nets @fart
8
oficjalnie 4.78 na 40 jardów przy 155 kg wagi. WOW
@fart @Verema @Mistrzu888 @marcinK0000 @kamil295 @JackH @Roni/VEB @BorzyKrzys @PatrychoO @KapiFCB
0
jak oglądałem troszku Torre, to co mi u niego najbardziej imponowało to stałe fragmenty gry. Chłop potrafi uderzyć z wolnego, jak i dorzucić ładną piłeczkę ze stojącej piłki
105
W punkt XD
1
@BorzyKrzys dokładnie. Zresztą o tym była wczorajsza Ewangelia
@Arkon w każdej parafii musi, wczoraj była zbiórka Caritas na rzecz Ukraińców. Natomiast w mojej drugiej parafii, że tak powiem, w niedzielę po każdej mszy też było zbierane. Widziałem też sporo postów różnych parafii o zbiórkach, itp.
1
Dzisiaj urodziny obchodzi przyszły GOAT ;)
https://x.com/jaytatum0/status/1499364305216716805
@fart
21
Nie wytrzymam XD
https://x.com/NoZaryczDziecko/status/1498724645821952002
7
Max Max Max!
2
*Betis musisz!*
5
Moriba to dziś chyba mniej kontaktów z piłką niż przeciwko nam XD
13
Oglądam często mecze z mamą i bardzo lubię jej określenia na zawodników. Np. Raul Garcia to "zawadiaka z dużym nosem" XD
0
o. Casey o pięknym bałaganie Kalendarza Liturgicznego. Bardzo ciekawy materiał ;)
20
Dziś początek Wielkiego Postu
0
@John_Doe nie wiem, bo nie uciekam przed wojną, więc co bym teraz nie napisał nie byłoby odruchowe
0
@Messiah10 u mnie na stacji kolejka taka, że na ulicy kolek się robi...
3
Cholerni panikarze. Przez tych patafianów człowiek, który musi nie może normalnie zatankować
2
@Verema aj weź... tak zły jestem... nie mógł sobie jeszcze rok poczekać :/
8
Znamy drużyny NFL, które zagrają w przyszłym sezonie jako gospodarze meczów zagranicznych ;)
@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @BorzyKrzys @PatrychoO @KapiFCB @BartqRKO
21
Ferran XD
6
A propos gola Bembusia, zawsze zastanawiam się czemu zawodnicy z ostrego kąta próbują jakichś niskich strzałów zamiast z całej pety walić pod ladę. Przecież o wiele większa szansa na to, że wejdzie.
A i Pedri top 3 pomocnik świata i nie zapraszam do dyskusji
4
Sobota wieczór, kabarety, Żubrówka i Caprio Porzeczkowe. Nie ma lepszej kombinacji
1
Brawo Górnik! 13. miejsce i 7. mecz z rzędu bez porażki ❤️
0
Janusz Gol! Z przewroty! Vamos
0
10 lat temu... legenda
https://x.com/FieldYates/status/1497571702607433732
1
@Arkon Górnik Łęczna, Fulham, Bordeaux
0
PKP potrafi naprawdę przyjemny dzień zepsuć
3
Fajnie byłoby załatwić sobie sprawę w pierwszym spotkaniu, bo 3 dni po rewanżu El Clasico