21

20

Wszystkiego Dobrego dla pięknych pań na tej stronie! Może się jeszcze takowe pojawią...

6

Jayson Fuckin' Tatum! 54 punkty :O @fart


1

Ale sędziowie pchają Nets @fart

8

oficjalnie 4.78 na 40 jardów przy 155 kg wagi. WOW


@fart @Verema @Mistrzu888 @marcinK0000 @kamil295 @JackH @Roni/VEB @BorzyKrzys @PatrychoO @KapiFCB

0

jak oglądałem troszku Torre, to co mi u niego najbardziej imponowało to stałe fragmenty gry. Chłop potrafi uderzyć z wolnego, jak i dorzucić ładną piłeczkę ze stojącej piłki

105

W punkt XD


1

@BorzyKrzys dokładnie. Zresztą o tym była wczorajsza Ewangelia
@Arkon w każdej parafii musi, wczoraj była zbiórka Caritas na rzecz Ukraińców. Natomiast w mojej drugiej parafii, że tak powiem, w niedzielę po każdej mszy też było zbierane. Widziałem też sporo postów różnych parafii o zbiórkach, itp.

1

Dzisiaj urodziny obchodzi przyszły GOAT ;)
https://x.com/jaytatum0/status/1499364305216716805
@fart

21

7

Max Max Max!


2

*Betis musisz!*

5

Moriba to dziś chyba mniej kontaktów z piłką niż przeciwko nam XD

13

Oglądam często mecze z mamą i bardzo lubię jej określenia na zawodników. Np. Raul Garcia to "zawadiaka z dużym nosem" XD

0

o. Casey o pięknym bałaganie Kalendarza Liturgicznego. Bardzo ciekawy materiał ;)


20

Dziś początek Wielkiego Postu

/photo/1

0

@John_Doe nie wiem, bo nie uciekam przed wojną, więc co bym teraz nie napisał nie byłoby odruchowe

0

@Messiah10 u mnie na stacji kolejka taka, że na ulicy kolek się robi...

3

Cholerni panikarze. Przez tych patafianów człowiek, który musi nie może normalnie zatankować

2

@Verema aj weź... tak zły jestem... nie mógł sobie jeszcze rok poczekać :/

8

Znamy drużyny NFL, które zagrają w przyszłym sezonie jako gospodarze meczów zagranicznych ;)


@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888 @JackH @Verema @BorzyKrzys @PatrychoO @KapiFCB @BartqRKO

21

Ferran XD


6

A propos gola Bembusia, zawsze zastanawiam się czemu zawodnicy z ostrego kąta próbują jakichś niskich strzałów zamiast z całej pety walić pod ladę. Przecież o wiele większa szansa na to, że wejdzie.
A i Pedri top 3 pomocnik świata i nie zapraszam do dyskusji

4

Sobota wieczór, kabarety, Żubrówka i Caprio Porzeczkowe. Nie ma lepszej kombinacji

1

Brawo Górnik! 13. miejsce i 7. mecz z rzędu bez porażki ❤️

0

Janusz Gol! Z przewroty! Vamos

0

1

@Arkon Górnik Łęczna, Fulham, Bordeaux

0

PKP potrafi naprawdę przyjemny dzień zepsuć

3

Fajnie byłoby załatwić sobie sprawę w pierwszym spotkaniu, bo 3 dni po rewanżu El Clasico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?