1

No i to wygląda na koniec...

3

Nie no Rafa tutaj jakby chciał mu oddać tego gema. Już dawno powinien był go zakończyć

2

@FCBparasiempre teraz Rosjanie są w czołówce jeśli chodzi o tenis

7

sama prawda


0

Nawet jeśli się 3:0 skończy, to i tak bardzo dobry mecz

2

No i Brock wygrywa RR, czyli wszystkie moje typy się dziś sprawdziły

1

Miz farciarz. Maryse to petarda niesamowita

3

@michal26 przechodzę znośnie. Brat przyniósł z tydzień temu. Ja od jakichś 3/4 dni ból gardła i katar. Kaszel mnie aż tak nie męczy. Więc no, przyjemnie nie jest, ale nie jest też to żadna mordęga. U mnie np. mama zaszczepiona 3 dawkami i prawda podobnie jak ja przechodzi, poza tym jednym dzień gorączki, a babcia 2 dawkami i też podobnie jak my, mimo że "chorób współistniejących", że tak to ujmę ma sporo. Więc można powiedzieć, że dobrze, że ten Omikron przyszedł, bo właściwie jak przeziębienie jest

1

@michal26 mam teraz Omikrona. I gorączka to zależy od osoby. Mama miała dzień gorączkę, ja w ogóle. Ale poza tym to wygląda jak typowe przeziębienie. Czyli tak jak piszesz. Gardło, katar, ale niekoniecznie gorączka. Omikron ma właśnie typowo przeziębioniowe objawy

0

Tak jak myślałem. Lashley wygrywa po interwencji Reignsa i obstawiam teraz Brocka jako zwycięzcę RR

1

Podpalili fajerwerkami znak WM XD


1

@Transu96 nie no. Piper akurat jest niezłą wrestlerką, szczególnie na swoje gabaryty. Przy takiej Jax czy Taminie to ona jak Shawn Michaels jest

0

@FCB24 albo tak albo Becky rewanż z Biancą

2

I tak jak przewidywałem. Ronda wygrywa RR ❤️
I na WM pewno z Charlotte, choć walkę z Becky też bym z chęcią ujrzał :)

0

No i jest moja faworytka, której nie chciałem spojlerówać ;)

0

zaczynamy Royal Rumble ;)


32

3 lata temu tego dnia!


3

@fart choć obstawiam, że Brady po prostu jest zły, że to wyciekło, a ogłoszenie miało paść w ostatnim odcinku jego dokumentu "Man in the Arena"

3

@fart :D Choć szczerze nie obraziłbym się. Zawsze chciałem go na żywo zobaczyć, a były plotki, że Bucs mogą w następnym sezonie zagrać w Niemczech


https://x.com/SASBurnerAcct/status/1487535821838237703

3

@fart wkurzony Brady redemption tour, bo wszyscy się pospieszyli :D
To by było coś XD

4

Ale by jaja były :D


@KapiFCB @Encore @Roni/VEB @fart @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000

5

Kosmita :O


7

Nic dodać, nic ująć


@Roni/VEB @fart @kamil295 @marcinK0000 @Mistrzu888 @Encore

1

Przypominajka. Tom Brady po remontadzie przeciwko PSG
https://www.instagram.com/p/BReWggBhB2k/


3

Oj smutny to jest dzień. GOAT


2

Były kandydat na stanowisko prezydenta FC Barcelony celnie o Tomie Brady'm
https://x.com/victor_font/status/1487514568305872899

7

45 lat kończy w tym roku, ale nadal wydaje się to zbyt wcześnie. Absolutna legenda, najlepszy sportowiec w historii sportów amerykańskich. Po prostu GOAT. Tom Brady kończy karierę :(

/photo/1
/photo/1
@fart @kamil295 @Roni/VEB @marcinK0000 @Mistrzu888

1

@Transu96 no właśnie NFL zawsze mi śmigają streamy, a WWE gorzej. Choć mam nowego lapka, to może dzisiaj pójdzie lepij ;)

0

@Transu96 wiem wiem, ale na żywo, nawet na tych stronkach często słabo z lagami jest i muszę kanał zmieniać

0

@BartqRKO stare się coś tam skróty na ich kanale oglądać i podcast raz na tydzień. Na żywo to tylko WM, ewentualnie RR czy SS ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?