@michal26 przechodzę znośnie. Brat przyniósł z tydzień temu. Ja od jakichś 3/4 dni ból gardła i katar. Kaszel mnie aż tak nie męczy. Więc no, przyjemnie nie jest, ale nie jest też to żadna mordęga. U mnie np. mama zaszczepiona 3 dawkami i prawda podobnie jak ja przechodzi, poza tym jednym dzień gorączki, a babcia 2 dawkami i też podobnie jak my, mimo że "chorób współistniejących", że tak to ujmę ma sporo. Więc można powiedzieć, że dobrze, że ten Omikron przyszedł, bo właściwie jak przeziębienie jest
@michal26 mam teraz Omikrona. I gorączka to zależy od osoby. Mama miała dzień gorączkę, ja w ogóle. Ale poza tym to wygląda jak typowe przeziębienie. Czyli tak jak piszesz. Gardło, katar, ale niekoniecznie gorączka. Omikron ma właśnie typowo przeziębioniowe objawy
Report for @BallySports: Tom Brady contacted @Buccaneers GM Jason Licht and told him he has not yet made a final decision on retirement, disputing the ESPN report. Licht is respecting Brady's process and waiting for a definitive answer, whenever it comes, from the QB.
NFL's legend Tom Brady is retiring after 22 years in the league. He posted this when Barcelona made "La Remontada". https://t.co/vIjVMrbjsr">pic.twitter.com/vIjVMrbjsr
45 lat kończy w tym roku, ale nadal wydaje się to zbyt wcześnie. Absolutna legenda, najlepszy sportowiec w historii sportów amerykańskich. Po prostu GOAT. Tom Brady kończy karierę :(
1
No i to wygląda na koniec...
3
Nie no Rafa tutaj jakby chciał mu oddać tego gema. Już dawno powinien był go zakończyć
2
@FCBparasiempre teraz Rosjanie są w czołówce jeśli chodzi o tenis
7
sama prawda
0
Nawet jeśli się 3:0 skończy, to i tak bardzo dobry mecz
2
No i Brock wygrywa RR, czyli wszystkie moje typy się dziś sprawdziły
1
Miz farciarz. Maryse to petarda niesamowita
3
@michal26 przechodzę znośnie. Brat przyniósł z tydzień temu. Ja od jakichś 3/4 dni ból gardła i katar. Kaszel mnie aż tak nie męczy. Więc no, przyjemnie nie jest, ale nie jest też to żadna mordęga. U mnie np. mama zaszczepiona 3 dawkami i prawda podobnie jak ja przechodzi, poza tym jednym dzień gorączki, a babcia 2 dawkami i też podobnie jak my, mimo że "chorób współistniejących", że tak to ujmę ma sporo. Więc można powiedzieć, że dobrze, że ten Omikron przyszedł, bo właściwie jak przeziębienie jest
1
@michal26 mam teraz Omikrona. I gorączka to zależy od osoby. Mama miała dzień gorączkę, ja w ogóle. Ale poza tym to wygląda jak typowe przeziębienie. Czyli tak jak piszesz. Gardło, katar, ale niekoniecznie gorączka. Omikron ma właśnie typowo przeziębioniowe objawy
0
Tak jak myślałem. Lashley wygrywa po interwencji Reignsa i obstawiam teraz Brocka jako zwycięzcę RR
1
Podpalili fajerwerkami znak WM XD
1
@Transu96 nie no. Piper akurat jest niezłą wrestlerką, szczególnie na swoje gabaryty. Przy takiej Jax czy Taminie to ona jak Shawn Michaels jest
0
@FCB24 albo tak albo Becky rewanż z Biancą
2
I tak jak przewidywałem. Ronda wygrywa RR ❤️
I na WM pewno z Charlotte, choć walkę z Becky też bym z chęcią ujrzał :)
0
No i jest moja faworytka, której nie chciałem spojlerówać ;)
0
zaczynamy Royal Rumble ;)
32
3 lata temu tego dnia!
3
@fart choć obstawiam, że Brady po prostu jest zły, że to wyciekło, a ogłoszenie miało paść w ostatnim odcinku jego dokumentu "Man in the Arena"
3
@fart :D Choć szczerze nie obraziłbym się. Zawsze chciałem go na żywo zobaczyć, a były plotki, że Bucs mogą w następnym sezonie zagrać w Niemczech
https://x.com/SASBurnerAcct/status/1487535821838237703
3
@fart wkurzony Brady redemption tour, bo wszyscy się pospieszyli :D
To by było coś XD
4
Ale by jaja były :D
@KapiFCB @Encore @Roni/VEB @fart @kamil295 @Mistrzu888 @marcinK0000
5
Kosmita :O
7
Nic dodać, nic ująć
@Roni/VEB @fart @kamil295 @marcinK0000 @Mistrzu888 @Encore
1
Przypominajka. Tom Brady po remontadzie przeciwko PSG
https://www.instagram.com/p/BReWggBhB2k/
3
Oj smutny to jest dzień. GOAT
2
Były kandydat na stanowisko prezydenta FC Barcelony celnie o Tomie Brady'm
https://x.com/victor_font/status/1487514568305872899
7
45 lat kończy w tym roku, ale nadal wydaje się to zbyt wcześnie. Absolutna legenda, najlepszy sportowiec w historii sportów amerykańskich. Po prostu GOAT. Tom Brady kończy karierę :(
@fart @kamil295 @Roni/VEB @marcinK0000 @Mistrzu888
1
@Transu96 no właśnie NFL zawsze mi śmigają streamy, a WWE gorzej. Choć mam nowego lapka, to może dzisiaj pójdzie lepij ;)
0
@Transu96 wiem wiem, ale na żywo, nawet na tych stronkach często słabo z lagami jest i muszę kanał zmieniać
0
@BartqRKO stare się coś tam skróty na ich kanale oglądać i podcast raz na tydzień. Na żywo to tylko WM, ewentualnie RR czy SS ;)