@Transu96 było, ale jak napisałem. Koliduję z playoffami NFL. W dodatku podobno WWE ma przechodzić powoli na galę w soboty właśnie, a Wrestlemanie na 2 noce
@lukaszbarca15 myślę, że może nawet w przyszłym tygodniu. Z tego co wiem to Extreme ostatnio wrzuca dość szybko gale. Np. dziś już leciało poniedziałkowe RAW @PatrychoO nie patrzyłem zbytnio na spoilery. Ale z tego co słyszałem, to mogą być u panów jakieś gościnne występy z innych federacji, a u pań powrót pewnej gwiazdy, ale to już nie będę na forum spoilerował
@KapiFCB jak samemu uda się znaleźć :D z WWE zawsze mam największe problemy :D Gala o 2 się zaczyna. Jak nie będę spał i znajdę to podrzucę. Ino przypomnij na priv ;)
Dzisiaj w nocy najlepsza, według mnie, gala WWE w ciągu roku czyli Royal Rumble! Tak dzisiaj w nocy, a nie jutro, ponieważ kolidowałaby z playoffami NFL ;)
Najlepsza liga futbolu amerykańskiego na świecie, a zarazem jedna z największych sportowych organizacji @NFL wesprze wszystkie działania, by futbol flagowy pojawił się na letnich @Olympics 2028 w Los Angeles 🏈😮🔥
Spotify will not only be the main sponsor of the Barça shirt, but will also pay for the naming rights of the Camp Nou. [cat radio] https://t.co/A2dxL0Unkx">pic.twitter.com/A2dxL0Unkx
Nie jestem absolutnie fanem Adamy, ale patrząc na sytuację Ansu i Dembele to na skrzydle nam został właściwie ino Ferran i Abde. Dlatego rozumiem ten ruch, choć no w normalnych warunkach nie miałby on na pewno miejsca
@Rust_Cohle za czasów Cruyffa było grane w całych białych koszulkach. A tu jeszcze legancko Krzyż Św. Jerzego ino w kolorach Blaugrana do tego dopasowali
@FCB24 zdajesz sobie sprawę, że ochraniacze i kaski są przez to, że dynamika i specyfika uderzeń jest inna? I gdyby gracze NFL nie mieli sprzętu, to by 3/4 po pierwszym meczu na wózku skończyła?
Znowu potwierdzenie, że NFL>>>>> Jakby dodać liczbę oglądalności zeszłorocznej Divisional Round Playoffów NFL i liczbę oglądalności finałów NBA, to otrzymalibyśmy mniejszą liczbę oglądalności niż przyniosła tegoroczna runda Divisional! :O Czyli matematycznie: ΔOglądalności PO NFL> Oglądalność Finałów NBA Przepaść
@fart szczególnie, że teraz są bez QB, nie mają cap space, a Payton, przez to, że jest świetnym trenerem po prostu opóźniał proces przebudowy, bo wyciskał z drużyny maxa
@karci0 zgadzam się z futbolem. Oczywiście można tu zacząć później, szczególnie w Polsce, choć jeśli chodzi o poważny poziom jest to praktycznie niespotykane. Choć są pojedyncze przypadki zawodników, którzy późno przerzucili się z kosza albo rugby. Tak jak napisałem wyżej, może to też specyfika sportów amerykańskich
@PatrychoO dlatego jak Kuba napisał. Przydałaby się taka wielosportowość. Co prawda ona istnieje, bo w podstawówce, czy czasami w średniej, na zawody sportowe jeździli najlepsi ogólnie sportowcy zazwyczaj, a nie tacy co się w konkretnej specjalizowali, ale no nadal oczywiście nie jest to samo
0
@Transu96 było, ale jak napisałem. Koliduję z playoffami NFL. W dodatku podobno WWE ma przechodzić powoli na galę w soboty właśnie, a Wrestlemanie na 2 noce
1
@lukaszbarca15 myślę, że może nawet w przyszłym tygodniu. Z tego co wiem to Extreme ostatnio wrzuca dość szybko gale. Np. dziś już leciało poniedziałkowe RAW
@PatrychoO nie patrzyłem zbytnio na spoilery. Ale z tego co słyszałem, to mogą być u panów jakieś gościnne występy z innych federacji, a u pań powrót pewnej gwiazdy, ale to już nie będę na forum spoilerował
3
Mała mistrzyni ;)
0
@KapiFCB jak samemu uda się znaleźć :D
z WWE zawsze mam największe problemy :D
Gala o 2 się zaczyna. Jak nie będę spał i znajdę to podrzucę. Ino przypomnij na priv ;)
4
Dzisiaj w nocy najlepsza, według mnie, gala WWE w ciągu roku czyli Royal Rumble! Tak dzisiaj w nocy, a nie jutro, ponieważ kolidowałaby z playoffami NFL ;)
https://x.com/WWE/status/1487463055114088450/photo/1
4
a to ciekawe
@fart @Roni/VEB @kamil295 @Mistrzu888
0
Uhuhu. Najpierw derby Barcelony, a potem Super Bowl. Nice ;)
1
Wicia wierzchem jedzie!
2
@Rust_Cohle Ranczo, The Office, Dr House, Miodowe Lata, Ojciec Mateusz
25
Rozbiera mnie choróbsko, choć wolałbym, żeby to była Antonela...
26
No bo za PO wcale nie zamykali za grama XD
0
@Emhyr patrząc na to, kto naszym trenerem bardziej pasuje to :D
4
no to nieźle XD
3
Legendarny QB - Big Ben, kończy karierę
https://x.com/_BigBen7/status/1486716111802433541
@fart @Mistrzu888 @Roni/VEB @marcinK0000 @kamil295
1
@Mistrzu888 na ten moment emerytura, ale, że tak powiem, daję mu rok/2 i widzę go w lidze
1
Nie jestem absolutnie fanem Adamy, ale patrząc na sytuację Ansu i Dembele to na skrzydle nam został właściwie ino Ferran i Abde. Dlatego rozumiem ten ruch, choć no w normalnych warunkach nie miałby on na pewno miejsca
0
15:40 i tak w każdym gemie serwisowym...
1
@Pawlak1992 jeśli chodzi o logo itd. to jest projekt fanowski, ale koszulki same w sobie będą podobne
0
@notrac w oryginale chyba ma to być jasny odcień szarego
https://www.footyheadlines.com/2021/09/fc-barcelona-22-23-home-away-third-kits.html
4
Ale będziemy mieli ładne stroje
2
Nadal uważam za absurdalne, że panowie i panie dostają takie same nagrody za Wielkie Szlemy...
30
Jakby Spotify sponsorem zostało to elegancko by siadły czarne koszulki z zielonym logiem sponsora w przyszłości ;)
9
@Rust_Cohle za czasów Cruyffa było grane w całych białych koszulkach. A tu jeszcze legancko Krzyż Św. Jerzego ino w kolorach Blaugrana do tego dopasowali
2
@Rust_Cohle pasuje idealnie do Barcelony
4
@FCB24 zdajesz sobie sprawę, że ochraniacze i kaski są przez to, że dynamika i specyfika uderzeń jest inna? I gdyby gracze NFL nie mieli sprzętu, to by 3/4 po pierwszym meczu na wózku skończyła?
6
Znowu potwierdzenie, że NFL>>>>>
Jakby dodać liczbę oglądalności zeszłorocznej Divisional Round Playoffów NFL i liczbę oglądalności finałów NBA, to otrzymalibyśmy mniejszą liczbę oglądalności niż przyniosła tegoroczna runda Divisional! :O
Czyli matematycznie: ΔOglądalności PO NFL> Oglądalność Finałów NBA
Przepaść
@fart @Roni/VEB @kamil295 @marcinK0000 @Mistrzu888
2
@fart szczególnie, że teraz są bez QB, nie mają cap space, a Payton, przez to, że jest świetnym trenerem po prostu opóźniał proces przebudowy, bo wyciskał z drużyny maxa
5
Duża niespodzianka. Sean Payton, legendarny trener New Orleans Saints, przechodzi na emeryturę :O
@fart @kamil295 @Roni/VEB @marcinK0000 @Mistrzu888
0
@karci0 zgadzam się z futbolem. Oczywiście można tu zacząć później, szczególnie w Polsce, choć jeśli chodzi o poważny poziom jest to praktycznie niespotykane. Choć są pojedyncze przypadki zawodników, którzy późno przerzucili się z kosza albo rugby. Tak jak napisałem wyżej, może to też specyfika sportów amerykańskich
1
@PatrychoO dlatego jak Kuba napisał. Przydałaby się taka wielosportowość. Co prawda ona istnieje, bo w podstawówce, czy czasami w średniej, na zawody sportowe jeździli najlepsi ogólnie sportowcy zazwyczaj, a nie tacy co się w konkretnej specjalizowali, ale no nadal oczywiście nie jest to samo