24

romantyk


3

Skrót meczu Raiders - Chargers, którego zwycięzca trafiał do play-offów NFL, a przegrany do nich się nie dostawał. Niesamowite widowisko. Co najlepsze, remis dawał obu drużynom awans. Jak się skończyło, zobaczcie sami. Niesamowity był to sezon zasadniczy


4

Po szalonej ostatniej kolejce sezonu zasadniczego, mamy ustalone Play-Offy NFL na ten sezon! Początek już w sobotę ;)



3

playoffy w NFC znane. Na rozstawienie w AFC poczekamy do rana ;)


3

No i Jaguars pokonują Colts. I kwestia playoffów w AFC nadal otwarta XD
Co za sezon XDD


5

@HarveySpecter Riqui nie ma 21 lat. Kończy 23 w tym roku

2

@PatrychoO w tym oknie meczów, są raczej mniej ciekawe spotkania. Bengals grają rezerwami. Mecze o największej stawce, to chyba mecze Coltsów i Titans. No i mecz Ravens-Steelers, nie tylko jeśli chodzi o PO, ale o rekordy (Watt przed chwilą wyrównał rekord Sacków) i ostatni mecz Big Bena

4

Któżby się spodziewał :O


2

Przed nami ostatnia kolejka sezonu zasadniczego NFL! Wczoraj odbyły się dwa spotkania, dzisiaj reszta. Mecze 19, 22.25 i 2.20. Walka o miejsce w Play-Offach, jak i o rozstawienie już za chwilę ;)

/photo/1

8

Co ten Onana XDDD
A ja go w Barcie chciałem


1

Dzisiaj ostatnia kolejka sezonu zasadniczego NFL. W walce nadal kilka miejsc w Play-Offach, jak i oczywiście rozstawienie. Ciekawy wieczór się zapowiada ;)

/photo/1

1

100 najbardziej oglądanych programów w USA w 2021. Dominacja absolutna NFL. Żadnego meczu NBA, MLB czy NHL. Jest natomiast college football i college basketball

/photo/1

0

@Herbert czy ja wiem? Orteza i może grać

6

Snoop Dogg celnie o JE Mateu Alemany'm


35

0

@Bunk420 potrzeba więcej pań takich jak Sabalenka czy Świątek, czyli grających mocno, siłowo. Bo jak się ogląda większość pań, to po minucie się wyłączyć chce. Teraz oczywiście lepij, ale jak taka Radwańska np. te swoje balony grała to spanie brało

5

Holy shit


2

0

Felek Zdankiewicz był chłopak morowy,
Przyjechał na urlop sześciotygodniowy

1

wybitny umysł...


4

Oglądam polską wersję The Office i szczerze jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Nie jest to oczywiście wersja US, ale spodziewałem się czegoś o wiele gorszego. Im dalej w las tym lepiej, serio

0

@clyde Budka Suflera, Boys, Akcent
Te najchętniej słucham. Serio

0

@Ghotti niestety nie wszyscy myślą logicznie i potem czyta się fikołki intelektualne w necie

1

matematiks

/photo/1

4

@lucca87 dostał 2 żółte za dyskusje. Ale za to nie

23

Chimy Avila... Bandyta


6

@chosenone bardzo dobrze rozumiem. Newsweek wpada w histerię, a czytelnicy dostają rozwolnienie tylko na myśl o prezesie. A potem go dają na 50. miejscu XD

7

wystarczy jedno słowo Prezesa Kaczyńskiego, a cały Newsweek wpada w histerię, ale oczywiście jest 50 bardziej wpływowych osób w Polsce XD

/photo/1

10

Peter Wright Mistrzem Świata! Brawa dla obu Panów! Szkoda jednak Michael'a, według mnie na przestrzeni turnieju był najlepszym zawodnikiem, ale to Szkot dzisiaj wytrzymał psychicznie. Świetny turniej ❤️

2

@barcelonaLM z innych występów pewnie też usuwa. Co jest zresztą zrozumiałe. Odbył się występ, to nie będzie sobie Insta zaśmiecał

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?