0

no i niestety SGH też zdalnie :(

3

Ależ ona jest durna XD


11

O matuchno jakie combo XDD


4

Ale Yuki poszedł z Bottasem (to te dwa samochody z przodu) :O
https://x.com/DawidStelnicki/status/1470094591726608385

1

6

Ogólnie to decyzja o puszczeniu dublowanych słuszna. Tak naprawdę jedyne co tutaj jest nienormalne to to, że 1) czekali tyle z tym 2) minutę wcześniej dali decyzję, że ich nie puszczają (co też byłoby sporym nietaktem)

1

@xL4sTx tak był lepszy, że gdyby nie Bottas to by dzisiaj było tylko formalnością. Tak to można się wymieniać

2

@michal26 dokładnie. Obaj świetny sezon mieli, dwóch wybitnych kierowców. Oczywiście przyfarciło się teraz Maxowi niesamowicie, ale jednak co by nie mówić, przy większym szczęściu miałby to zwycięstwo dawno w kieszeni. Dwóch świetnych kierowców, jeden świetny sezon. Coś niesamowitego

1

Brawa dla obu chłopa. Niesamowity sezon obu panów. Chapeau Bas! Wygrał lepszy na przestrzeni całego sezonu, ale i tak, obaj są wielcy

2

Już abstrahując od tego wyścigu, Max był na przestrzeni sezonu zdecydowanie lepszym kierowcą, coś wspaniałego!

0

Czyli po wyścigu

0

@ClassicRock albo niesamowite szczęście, że stało się to w takim momencie, że dojadą za SC

1

To będzie albo red flag albo dojadą za SC. Inaczej nie posprzątają tego

2

No to musi być SC

0

W treningach na przejazdach kwalifikacyjnych zdecydowanie szybszy Merc, w kwalifikacjach było odwrotnie. Natomiast w wyścigowym lepiej RB wyglądał, a tu Merc jednak odjeżdża w wyścigu

1

Tempo kwalifikacyjne w treningach niby lepsze miał sporo Lewis, natomiast wyścigowe lepsze miał Max. Ciekawe jak to jutro będzie wyglądać

0

Podciągniecie Pereza świetne, ale żeby zrobić 0.5 sekundy to jest i tak szok. Niesamowite kółko Maxa

4

Czyli gdyby nie Silverstone to bardzo możliwe, że Max w ogóle nie musiałby kary brać za nowy silnik w tym sezonie
https://x.com/andihaupt1/status/1469611698873151491

5

No i w normalnych warunkach to jest reprymenda i 10 pól startowych kary, no ale przed ostatnim wyścigiem sezonu niczego bym się jednak nie spodziewał niestety
https://x.com/Alonso2003fan/status/1469620519410429952

3

Reklama świąteczna telewizji Sky.... Jak ja nie lubię Brytolów...


7

Byłem dziś na Legii i tak se przeglądam zdjęcia i filmy. No i tak dochodzę do karnego i co zwróciło moją uwagę to to jak pięknie i głośno cały stadion, gdy Pekhart nie trafił, jak jeden mąż wypowiedziało niecenzuralne i wszystkim znane słowo na K :D

4

Co by jednak też nie mówić. Żeby z 6 punktami być ostatnimi w grupie to też trzeba troszku szczęścia nie mieć

0

Jestem na Legii i żeby to ładnie ująć, to takiego zdenerwowania wszystkich kibiców jak przy tej "kontrze" gdzieś w 43. minucie to jeszcze nie widziałem

1

Ja chcę tylko powiedzieć, że Barcelona w rewanżu na Anfield była zdecydowanie lepsza od Liverpoolu w pierwszej połowie i trypletu nie zdobyliśmy wtedy tylko i wyłącznie przez nieskuteczność Alby, Dembele czy Suareza, gdy wystarczyło 1 gola strzelić.

0

@Baros1990 Pan Trener z tuzami jak Denis, Deulofeu czy Paulinho robił ligę z jedną porażką

4

a jeszcze nie tak dawno jechało się na wyjazd do Mediolanu rezerwowym składem z JE Panem Trenerem Ernesto Valverde na ławce i się 3 punkty wywoziło, ligę się miało w grudniu wygraną. Komu to przeszkadzało?

57

1

@Homeopata8989 u mnie całe szczęście od początku roku jesteśmy stacjonarnie

1

Uczelnie na szczęście zostają stacjonarnie ;)

12

0 stopni, śnieżyca, wiatr 50 km/h - tymczasem liniowi NFL


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?