Ogólnie to decyzja o puszczeniu dublowanych słuszna. Tak naprawdę jedyne co tutaj jest nienormalne to to, że 1) czekali tyle z tym 2) minutę wcześniej dali decyzję, że ich nie puszczają (co też byłoby sporym nietaktem)
@michal26 dokładnie. Obaj świetny sezon mieli, dwóch wybitnych kierowców. Oczywiście przyfarciło się teraz Maxowi niesamowicie, ale jednak co by nie mówić, przy większym szczęściu miałby to zwycięstwo dawno w kieszeni. Dwóch świetnych kierowców, jeden świetny sezon. Coś niesamowitego
W treningach na przejazdach kwalifikacyjnych zdecydowanie szybszy Merc, w kwalifikacjach było odwrotnie. Natomiast w wyścigowym lepiej RB wyglądał, a tu Merc jednak odjeżdża w wyścigu
Reklama świąteczna telewizji Sky.... Jak ja nie lubię Brytolów...
Who thought of this?? Who edited this?? WHO APPROVED OF THIS??? @SkySportsF1 this is so disrespectful to use a crash as a Christmas greeting?? https://t.co/O1nzlSq8wm">pic.twitter.com/O1nzlSq8wm
Byłem dziś na Legii i tak se przeglądam zdjęcia i filmy. No i tak dochodzę do karnego i co zwróciło moją uwagę to to jak pięknie i głośno cały stadion, gdy Pekhart nie trafił, jak jeden mąż wypowiedziało niecenzuralne i wszystkim znane słowo na K :D
Jestem na Legii i żeby to ładnie ująć, to takiego zdenerwowania wszystkich kibiców jak przy tej "kontrze" gdzieś w 43. minucie to jeszcze nie widziałem
Ja chcę tylko powiedzieć, że Barcelona w rewanżu na Anfield była zdecydowanie lepsza od Liverpoolu w pierwszej połowie i trypletu nie zdobyliśmy wtedy tylko i wyłącznie przez nieskuteczność Alby, Dembele czy Suareza, gdy wystarczyło 1 gola strzelić.
a jeszcze nie tak dawno jechało się na wyjazd do Mediolanu rezerwowym składem z JE Panem Trenerem Ernesto Valverde na ławce i się 3 punkty wywoziło, ligę się miało w grudniu wygraną. Komu to przeszkadzało?
0
no i niestety SGH też zdalnie :(
3
Ależ ona jest durna XD
11
O matuchno jakie combo XDD
4
Ale Yuki poszedł z Bottasem (to te dwa samochody z przodu) :O
https://x.com/DawidStelnicki/status/1470094591726608385
1
Toto opijał mocno wczoraj XD
https://x.com/askolatte/status/1470315078834601990
6
Ogólnie to decyzja o puszczeniu dublowanych słuszna. Tak naprawdę jedyne co tutaj jest nienormalne to to, że 1) czekali tyle z tym 2) minutę wcześniej dali decyzję, że ich nie puszczają (co też byłoby sporym nietaktem)
1
@xL4sTx tak był lepszy, że gdyby nie Bottas to by dzisiaj było tylko formalnością. Tak to można się wymieniać
2
@michal26 dokładnie. Obaj świetny sezon mieli, dwóch wybitnych kierowców. Oczywiście przyfarciło się teraz Maxowi niesamowicie, ale jednak co by nie mówić, przy większym szczęściu miałby to zwycięstwo dawno w kieszeni. Dwóch świetnych kierowców, jeden świetny sezon. Coś niesamowitego
1
Brawa dla obu chłopa. Niesamowity sezon obu panów. Chapeau Bas! Wygrał lepszy na przestrzeni całego sezonu, ale i tak, obaj są wielcy
2
Już abstrahując od tego wyścigu, Max był na przestrzeni sezonu zdecydowanie lepszym kierowcą, coś wspaniałego!
0
Czyli po wyścigu
0
@ClassicRock albo niesamowite szczęście, że stało się to w takim momencie, że dojadą za SC
1
To będzie albo red flag albo dojadą za SC. Inaczej nie posprzątają tego
2
No to musi być SC
0
W treningach na przejazdach kwalifikacyjnych zdecydowanie szybszy Merc, w kwalifikacjach było odwrotnie. Natomiast w wyścigowym lepiej RB wyglądał, a tu Merc jednak odjeżdża w wyścigu
1
Tempo kwalifikacyjne w treningach niby lepsze miał sporo Lewis, natomiast wyścigowe lepsze miał Max. Ciekawe jak to jutro będzie wyglądać
0
Podciągniecie Pereza świetne, ale żeby zrobić 0.5 sekundy to jest i tak szok. Niesamowite kółko Maxa
4
Czyli gdyby nie Silverstone to bardzo możliwe, że Max w ogóle nie musiałby kary brać za nowy silnik w tym sezonie
https://x.com/andihaupt1/status/1469611698873151491
5
No i w normalnych warunkach to jest reprymenda i 10 pól startowych kary, no ale przed ostatnim wyścigiem sezonu niczego bym się jednak nie spodziewał niestety
https://x.com/Alonso2003fan/status/1469620519410429952
3
Reklama świąteczna telewizji Sky.... Jak ja nie lubię Brytolów...
7
Byłem dziś na Legii i tak se przeglądam zdjęcia i filmy. No i tak dochodzę do karnego i co zwróciło moją uwagę to to jak pięknie i głośno cały stadion, gdy Pekhart nie trafił, jak jeden mąż wypowiedziało niecenzuralne i wszystkim znane słowo na K :D
4
Co by jednak też nie mówić. Żeby z 6 punktami być ostatnimi w grupie to też trzeba troszku szczęścia nie mieć
0
Jestem na Legii i żeby to ładnie ująć, to takiego zdenerwowania wszystkich kibiców jak przy tej "kontrze" gdzieś w 43. minucie to jeszcze nie widziałem
1
Ja chcę tylko powiedzieć, że Barcelona w rewanżu na Anfield była zdecydowanie lepsza od Liverpoolu w pierwszej połowie i trypletu nie zdobyliśmy wtedy tylko i wyłącznie przez nieskuteczność Alby, Dembele czy Suareza, gdy wystarczyło 1 gola strzelić.
0
@Baros1990 Pan Trener z tuzami jak Denis, Deulofeu czy Paulinho robił ligę z jedną porażką
4
a jeszcze nie tak dawno jechało się na wyjazd do Mediolanu rezerwowym składem z JE Panem Trenerem Ernesto Valverde na ławce i się 3 punkty wywoziło, ligę się miało w grudniu wygraną. Komu to przeszkadzało?
57
Tak było
https://x.com/MichalNiklas/status/1468698504851767300
1
@Homeopata8989 u mnie całe szczęście od początku roku jesteśmy stacjonarnie
1
Uczelnie na szczęście zostają stacjonarnie ;)
12
0 stopni, śnieżyca, wiatr 50 km/h - tymczasem liniowi NFL