0

@michal26 podcięcie. Teraz Max na drugi pit stop podcina Hamiltona

0

@michal26 oba Red Bulle miały dobre pit stopy

0

@Granto Bottas i Perez jadą podobnie. Fin miał po prostu dużo szczęścia z VSC. Tak to by wyjechał sporo za Checo

1

no i znowu idealny VSC dla Merca

0

@SinMistico pewno Merc podkręcił go po prostu na maksa i będą liczyć, że wytrzyma, albo znowu wymieniać w kolejnych wyścigach

0

@Encore jeśli ktoś po wczorajszym sprincie twierdził, że nie ma szans na podium to serdecznie pozdrawiam

0

@michal26 po neutralizacji bez zmian, ale mamy VSC
Co do Lewisa, nie wiem jak ze skrzydłem, ale w Mercu poszli musi Vabank. Silnik jak nic ma podkręcony na maksa

1

@Kondziubarca akurat szybkość na prostej ma niewiele wspólnego z umiejętnościami. Oczywiście nie mówię, że ma coś nielegalnego w samochodzie, ale nowy silnik, bądź coś innego u niego robią dziś robotę niesamowitą. Dawno takiej różnicy w prędkości nie widziałem

0

@mekston brawo Tsunoda. Ale powaga, Lewis jest bez DRSu szybszy niż niektórzy z DRSem. Ten nowy silnik czyni cuda

0

to jest niesamowite jaką przewagę na prostych ma Hamilton

2

I tak to powinno wyglądać. Pozdrawiam serdecznie fanatyków krykieta


2

Zapowiada się na pierwszy śnieżny mecz tego sezonu NFL i to oczywiście w Green Bay! Coś pięknego
https://x.com/NFLGameDay/status/1459884650684469263

6

Ale to ujęli XD
chcą " mistrzostwa zdobywać na torze" XD
Myślę po prostu, że i tak by przegrali tę sprawę i tylko dlatego się nie odwołują, ale oczywiście szpilka wbita


3

@MesQueUnClub96 nie wiem czy w takim wypadku by w ogóle startował w sprincie

10

WOW


8

z tego wynika raczej jasno, że czeka Hamiltona kara
https://x.com/chainbear/status/1459561593692463105

23

1

@GeneralXavi The Office i Ranczo

12

Anna Maria Żukowska wyjątkowo z rigczem


1

@PatrychoO 14 w czwartek. Większość pewnie w pracy.... choć to Meksyk


3

grupa Hubiego na ATP Finals
A w dodatku na C+ Sport właśnie początek meczu Igi


13

67

Byłem na Marszu i naprawdę było sympatycznie. Te wszystkie głupie przyśpiewki i inne zadymy to zazwyczaj grupki kilku prymitywów i wystarczyło się przesunąć kawałek i był spokój i fajna atmosfera . Podsumowując, niech się to trzyma, dobry przekaz leci, ino pozbyć się psujących ten dobry przekaz dzbanów. Pozdrawiam

7

no to niezła śmierć na Covid


1

@jeyx77x tu jest kilka takich fikołków


@klopx gdzie Puig zresztą był z nich najgorszy

20

Przeczytałem dziś na Twitterze, że Puig jest lepszy niż Pedri i Gavi. Wysiadam XDDD

2

@ElPonczato Jenko to legenda twittera, specjalizujący się w tego typu kontencie

26

Jenko się dziś odpalił znowu. Szykować popcorny


https://x.com/jenko_xx_/status/1458156376270704642

23

Pamiętacie sprawę 17-latka, który zastrzelił 2 osoby i ranił jedną podczas protestów BLM? Ranna osoba właśnie przyznała, że Kyle Rittenhouse działał w samoobronie. Musi po procesie ;)
P.S. Bardzo podoba mi się facepalm prokuratora w 0:33 :D


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?