@michal26 po neutralizacji bez zmian, ale mamy VSC Co do Lewisa, nie wiem jak ze skrzydłem, ale w Mercu poszli musi Vabank. Silnik jak nic ma podkręcony na maksa
@Kondziubarca akurat szybkość na prostej ma niewiele wspólnego z umiejętnościami. Oczywiście nie mówię, że ma coś nielegalnego w samochodzie, ale nowy silnik, bądź coś innego u niego robią dziś robotę niesamowitą. Dawno takiej różnicy w prędkości nie widziałem
Ale to ujęli XD chcą " mistrzostwa zdobywać na torze" XD Myślę po prostu, że i tak by przegrali tę sprawę i tylko dlatego się nie odwołują, ale oczywiście szpilka wbita
The Team will not be appealing Lewis’ disqualification from Quali.
We want to win these World Championships on the race track. 💪 https://t.co/12rD4EoDYP">pic.twitter.com/12rD4EoDYP
Mam prośbę: nie róbcie z osoby, która jest agresywna, prymitywnie lży i bije ludzi, bohaterki. Ja nie chcę być kojarzona z osobą, która podchodzi do policjantki tylko po to, by jej wykrzyczeć „Ty stara kurwo liżesz dupę Kaczyńskiemu” oraz okłada ludzi kijem od flagi.
Byłem na Marszu i naprawdę było sympatycznie. Te wszystkie głupie przyśpiewki i inne zadymy to zazwyczaj grupki kilku prymitywów i wystarczyło się przesunąć kawałek i był spokój i fajna atmosfera . Podsumowując, niech się to trzyma, dobry przekaz leci, ino pozbyć się psujących ten dobry przekaz dzbanów. Pozdrawiam
Xavi is Puig's last hope to triumph at Barcelona. If he finds himself without minutes again, the message is clear: he's not good enough to succeed at the Camp Nou. [sport]
Pamiętacie sprawę 17-latka, który zastrzelił 2 osoby i ranił jedną podczas protestów BLM? Ranna osoba właśnie przyznała, że Kyle Rittenhouse działał w samoobronie. Musi po procesie ;) P.S. Bardzo podoba mi się facepalm prokuratora w 0:33 :D
Rittenhouse trial should be over immediately. https://t.co/PHZnHS5rD9">pic.twitter.com/PHZnHS5rD9
0
@michal26 podcięcie. Teraz Max na drugi pit stop podcina Hamiltona
0
@michal26 oba Red Bulle miały dobre pit stopy
0
@Granto Bottas i Perez jadą podobnie. Fin miał po prostu dużo szczęścia z VSC. Tak to by wyjechał sporo za Checo
1
no i znowu idealny VSC dla Merca
0
@SinMistico pewno Merc podkręcił go po prostu na maksa i będą liczyć, że wytrzyma, albo znowu wymieniać w kolejnych wyścigach
0
@Encore jeśli ktoś po wczorajszym sprincie twierdził, że nie ma szans na podium to serdecznie pozdrawiam
0
@michal26 po neutralizacji bez zmian, ale mamy VSC
Co do Lewisa, nie wiem jak ze skrzydłem, ale w Mercu poszli musi Vabank. Silnik jak nic ma podkręcony na maksa
1
@Kondziubarca akurat szybkość na prostej ma niewiele wspólnego z umiejętnościami. Oczywiście nie mówię, że ma coś nielegalnego w samochodzie, ale nowy silnik, bądź coś innego u niego robią dziś robotę niesamowitą. Dawno takiej różnicy w prędkości nie widziałem
0
@mekston brawo Tsunoda. Ale powaga, Lewis jest bez DRSu szybszy niż niektórzy z DRSem. Ten nowy silnik czyni cuda
0
to jest niesamowite jaką przewagę na prostych ma Hamilton
2
I tak to powinno wyglądać. Pozdrawiam serdecznie fanatyków krykieta
2
Zapowiada się na pierwszy śnieżny mecz tego sezonu NFL i to oczywiście w Green Bay! Coś pięknego
https://x.com/NFLGameDay/status/1459884650684469263
6
Ale to ujęli XD
chcą " mistrzostwa zdobywać na torze" XD
Myślę po prostu, że i tak by przegrali tę sprawę i tylko dlatego się nie odwołują, ale oczywiście szpilka wbita
3
@MesQueUnClub96 nie wiem czy w takim wypadku by w ogóle startował w sprincie
10
WOW
8
z tego wynika raczej jasno, że czeka Hamiltona kara
https://x.com/chainbear/status/1459561593692463105
23
Tak jest XD
https://x.com/macc1922/status/1459527392083517440
1
@GeneralXavi The Office i Ranczo
12
Anna Maria Żukowska wyjątkowo z rigczem
78
Nie wiem, ale mnie śmieszy XD
https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t1.15752-9/246842227_434233031409690_495165005054776312_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-5&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=PGeiyw7MzzIAX8E9cVt&_nc_ht=scontent-frx5-1.xx&oh=761f5e6d9bfac3f05f787aa66984d58f&oe=61B5C20A
1
@PatrychoO 14 w czwartek. Większość pewnie w pracy.... choć to Meksyk
3
grupa Hubiego na ATP Finals
A w dodatku na C+ Sport właśnie początek meczu Igi
13
Wspaniała nitka
https://x.com/cristiano_peak/status/1458853814338039810
67
Byłem na Marszu i naprawdę było sympatycznie. Te wszystkie głupie przyśpiewki i inne zadymy to zazwyczaj grupki kilku prymitywów i wystarczyło się przesunąć kawałek i był spokój i fajna atmosfera . Podsumowując, niech się to trzyma, dobry przekaz leci, ino pozbyć się psujących ten dobry przekaz dzbanów. Pozdrawiam
7
no to niezła śmierć na Covid
1
@jeyx77x tu jest kilka takich fikołków
@klopx gdzie Puig zresztą był z nich najgorszy
20
Przeczytałem dziś na Twitterze, że Puig jest lepszy niż Pedri i Gavi. Wysiadam XDDD
2
@ElPonczato Jenko to legenda twittera, specjalizujący się w tego typu kontencie
26
Jenko się dziś odpalił znowu. Szykować popcorny
https://x.com/jenko_xx_/status/1458156376270704642
23
Pamiętacie sprawę 17-latka, który zastrzelił 2 osoby i ranił jedną podczas protestów BLM? Ranna osoba właśnie przyznała, że Kyle Rittenhouse działał w samoobronie. Musi po procesie ;)
P.S. Bardzo podoba mi się facepalm prokuratora w 0:33 :D