16

Tygodnik NIE


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

1

Na Polsacie Vabank II. Ucho od śledzia ;)

0

Deszcze Niespokojne!

30

0

@kamil295 nie mogą zagrać w Super Bowl

6

PETA chce zmiany nazwy miejsca, gdzie rozgrzewają się miotacze w baseballu z "bullpen", ponieważ uważają, że jest ono obraźliwe dla krów XDDDDD
Ciekawe co same krowy o tym myślą XDD


37

1

@zeko0 Ten Hag zdecydowanie. Niestety teraz praktycznie niemożliwy

6

Dzisiaj swoje 79. urodziny obchodzi Pan Prezes Janusz Korwin-Mikke. Wszystkiego Najlepszego!
https://x.com/KrokietemJestem/status/1453318584432742404

2

To mecz dziś o 19 czy 21?


0

Dzisiaj w nocy pierwsze spotkanie World Series pomiędzy Houston Astros a Atlanta Braves

/video/1

2

Jaylen! :O


1

ci co zapodali XDDD


5

Jak coś to Wanda i Mario znów razem XD
https://x.com/VedantUTD/status/1452714308622639105/photo/1

8

Super Max! Wyśmienita jazda!

0

Czemu sędzia nie przedłużył jeszcze? Przecia przez pierwsze 90 sekund doliczonego nie było żadnej gry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Na rozgrzewkę przed meczem. Prawdziwy klasyk


1

Atlanta Braves pokonali Los Angeles Dodgers w 6 meczach w NLCS i to oni meldują się w World Series. O miano najlepszej baseballowej drużyny zmierzą się w serii do 4 zwycięstw z Houston Astros


2

@Arkon Tom Brady, Rafael Devers, Rafa Nadal, Jayson Tatum, Jaylen Brown, można by wymieniać

0

No i to mi się podoba


0

Houston Astros reprezentantem AL w World Series po pokonaniu Boston Red Sox w serii 4-2 :(

/photo/1

2

i weź to traf. No nie da się. Coś niesamowitego (160 km/h)


0

Właściwie to czemu wczoraj było tyle pochwał dla bramkarza Legii? Przez 80 minut nic wielkiego nie zrobił, obronił kilka strzałów, które powinien był obronić, ale też wiele razy wypluwał proste strzały przed siebie. W dodatku ustawiał się on po prostu tragicznie, a no końcówka to już wiadomo

1

Niewykorzystane sytuacje...

0

Aj szkoda. Słupek, szybkie wznowienie i gol...

1

@tristan87 Wszystkich Świętych. Piękna pogoda. Patrzę przez okno, mówię, uuuuu zimno - wiatr. No to się ciepło ubrałem. Wychodzę z domu, a tu nie ma wiatru. Do tego stopnia się za ciepło ubrałem, że musiałem na cmentarzu w Toi Toiu kalesony ściągać. Najgorszy jest wiatr

10

Tłumy na paradzie mistrzyń WNBA!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?