@Nieznajomy beznadziejny Pit Stop Ricciardo, przez który wyjechał przed nim, no i decyzja Norrisa o braku zjazdu @mekston a to wiadomo. Świetnie się ułożyło dla Maxa
Gdzie on wyląduje? Wylądował!!! Niesamowite jak pięknie wylądował! Schlieri ♥ On był szalony, ale wnosił do sportu to co jest fantastyczne, niepowtarzalne ♥♥♥
5
Var? A po co to komu?
0
Ale pustki po prawej stronie u nas
1
O wróciło w końcu zbijanie piąteczek przed meczem
0
@Nieznajomy beznadziejny Pit Stop Ricciardo, przez który wyjechał przed nim, no i decyzja Norrisa o braku zjazdu
@mekston a to wiadomo. Świetnie się ułożyło dla Maxa
0
@Chaoss Lewis zresztą też dzisiaj dużo szczęścia
1
Max na P2 XDDD
Ale jaja
1
Zmieniam zdanie. Trzeba było zjeżdżać XD
4
Ja bym nie zjeżdżał gdybym był Norrisem, szczerze mówiąc
0
@mekston Silverstone zrobiło swoje
3
@tommyVERceti Sainz i Leclerc to żałośni kierowcy? XDDD
0
Co jest z tymi pit stopami dzisiaj?
0
Oj mógł McLaren te pit stopy zamienić. Jakby Ricciardo taki dostał to inna rozmowa by była
0
W czepku urodzony Lewis :D
Oczywiście, że przed Riccardo wyjechał
0
Max jest absolutnie genialny
1
Ale start wyścigu!
2
Trzymajcie kciuki
#54 w białych
Start o 15
https://www.zobacz.tv/sport/699-tytani-vs-rhinos
1
Zapisy na zajęcia na studiach to jest jakaś masakracja XD
Chyba nie było jeszcze takiego dnia, co by się ten system cały nie zawiesił
2
12 minut Schlieriego w Zakopanem ♥
5
Gdzie on wyląduje? Wylądował!!! Niesamowite jak pięknie wylądował!
Schlieri ♥ On był szalony, ale wnosił do sportu to co jest fantastyczne, niepowtarzalne ♥♥♥
11
ja tylko chciałbym pochwalić Gaviego za asystę. Pozdrawiam
3
Laboga i Orłowski to kompletne nieporozumienie
0
O co wam chodzi Araujo? Jak już to Balde cos dolega
1
Co się stało z Orłowskim? Chłopa się słuchać nie da, takie głupoty wygaduje
12
wow
2
Bardzo ładny
3
@Kgorecki2500 pamiętam jak w gimnazjum na biologii uczyli mnie o jakimś zakonniku Mendlu. Na biologii! Nie religii!!!
0
przeca dopiero co z Anglią żeśmy grali
2
Niesamowita statystyka. Tomowi Brady'emu brakuje 14 touchdownów do posiadania większej ich ilości w wieku 40+ lat niż gdy miał tych lat 20-29
Cyborg
https://x.com/NFL_Memes/status/1439725020532678660
3
Boom
3
Holy fuck