@BartqRKO lecim dalej. Chyba, że przełożą na jakiś listopad w co wątpię. Jeśli odwołają to zespoły będą na pewno żałowały, że nie wymieniły jednostek napędowych na ten weekend Choć właściwie, jak to mówią komentatorzy. Ciężko powiedzieć, bo nie było takiej sytuacji
Podczas wczorajszego meczu Akademickiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w Fresno, przygotowane były zapasowe korki dla zawodników, w razie gdyby roztopiły im się te na ich nogach XD
Fresno State has extra cleats on the sideline in case the heat causes cleats to melt on the turf, per @CBSSports 🤯 https://t.co/74pDxnIIgK">pic.twitter.com/74pDxnIIgK
Powiem wam, że nereczka ze świnki całkiem smaczna jest. Na początku trochę się wstrzymywałem, ale okazało się, że da się zjeść. Podobna w smaku do wątróbki. Przyrządzić z cebulką i prima sort jest ;)
@PatrychoO wg mnie to jest tak, że bramkarz nie może założyć innego numeru niż 1,13,25, ale zawodnik z pola taki numer założyć może (wtedy po prostu masz mniej bramkarzy zarejestrowanych). Ale skoro Pena gra z 26, to nie ma powodu, żeby nie użyć 25, szczególnie, że tak jak mówiłem, Vermaelen z nim grał
Co do numerów. Jeśli Pena nie jest zarejestrowany w pierwszej drużynie, tylko z numerem 26, to co za problem dać zawodnikowi z pola 25? (o ile się nie mylę to Vermaelen z nim "grał")
0
@MesQueUnClub96 przed chwilą w radiu FIA potwierdziło, że ruszył o 15.00
0
a to ciekawe. Limit 3 godzin ruszył o 15.00, czyli wyścig musi się skończyć o 18
A Perez oficjalnie dopuszczony do wyścigu
0
@Yoshi94 można je przypisać
3
@BartqRKO lecim dalej. Chyba, że przełożą na jakiś listopad w co wątpię. Jeśli odwołają to zespoły będą na pewno żałowały, że nie wymieniły jednostek napędowych na ten weekend
Choć właściwie, jak to mówią komentatorzy. Ciężko powiedzieć, bo nie było takiej sytuacji
3
Zaraz jeszcze Checo wystartuje XD
5
Oczywiście. Akurat jak Barca gra o 17 to wyścig się opóźnia
2
Checo out
0
@sergio5 Ansu będzie z 17
2
Podczas wczorajszego meczu Akademickiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w Fresno, przygotowane były zapasowe korki dla zawodników, w razie gdyby roztopiły im się te na ich nogach XD
5
Patryk Chojnowski ze złotem Igrzysk w tenisie stołowym ❤️
2
Mam ogólnie nadzieję, że Mats się ogarnie, bo naprawdę ciężko się na niego patrzyło w zeszłym sezonie
0
Powiem wam, że nereczka ze świnki całkiem smaczna jest. Na początku trochę się wstrzymywałem, ale okazało się, że da się zjeść. Podobna w smaku do wątróbki. Przyrządzić z cebulką i prima sort jest ;)
7
i tak to się żyje
1
ała
https://x.com/NFL_DovKleiman/status/1431710005389058051
28
robienie problemu gdzie go nie ma po raz 151616.
4
Kubica w tym Williamsie robi mistrza. Chyba zgoda?
4
Uwielbiam to konto ❤️
0
@SinMistico może coś w tym być, bo wczoraj w ciągu 5 sekund wypadło tam jakieś 6 samochodów w innej serii
3
Teraz w SPA
6
No i zamiast od razu czerwoną flagę czy nawet wysłać SC to mamy czerwo po jebutnięciu Norrisa...
0
I tak to jest XD
1
@PatrychoO wg mnie to jest tak, że bramkarz nie może założyć innego numeru niż 1,13,25, ale zawodnik z pola taki numer założyć może (wtedy po prostu masz mniej bramkarzy zarejestrowanych). Ale skoro Pena gra z 26, to nie ma powodu, żeby nie użyć 25, szczególnie, że tak jak mówiłem, Vermaelen z nim grał
1
Co do numerów. Jeśli Pena nie jest zarejestrowany w pierwszej drużynie, tylko z numerem 26, to co za problem dać zawodnikowi z pola 25? (o ile się nie mylę to Vermaelen z nim "grał")
11
Ci to mają we łbie nasrane XD
17
tak było
https://x.com/TrollFootball/status/1431346279657914369
3
Bayern w 1. i 6. kolejce
Dynamo w 3. i 4.
Benfica w 2. i 5.
23
Ulubione konto na twitterze ♥
https://x.com/cristiano_peak/status/1431313225354817536
19
Klasa XD
https://x.com/cristiano_peak/status/1431268939271741441
2
Checo zostaje w Red Bullu
39
O shit XDDDD