0

@MesQueUnClub96 przed chwilą w radiu FIA potwierdziło, że ruszył o 15.00

0

a to ciekawe. Limit 3 godzin ruszył o 15.00, czyli wyścig musi się skończyć o 18
A Perez oficjalnie dopuszczony do wyścigu

0

@Yoshi94 można je przypisać

3

@BartqRKO lecim dalej. Chyba, że przełożą na jakiś listopad w co wątpię. Jeśli odwołają to zespoły będą na pewno żałowały, że nie wymieniły jednostek napędowych na ten weekend
Choć właściwie, jak to mówią komentatorzy. Ciężko powiedzieć, bo nie było takiej sytuacji

3

Zaraz jeszcze Checo wystartuje XD

5

Oczywiście. Akurat jak Barca gra o 17 to wyścig się opóźnia

2

Checo out


0

@sergio5 Ansu będzie z 17

2

Podczas wczorajszego meczu Akademickiej Ligi Futbolu Amerykańskiego w Fresno, przygotowane były zapasowe korki dla zawodników, w razie gdyby roztopiły im się te na ich nogach XD


5

Patryk Chojnowski ze złotem Igrzysk w tenisie stołowym ❤️

2

Mam ogólnie nadzieję, że Mats się ogarnie, bo naprawdę ciężko się na niego patrzyło w zeszłym sezonie

0

Powiem wam, że nereczka ze świnki całkiem smaczna jest. Na początku trochę się wstrzymywałem, ale okazało się, że da się zjeść. Podobna w smaku do wątróbki. Przyrządzić z cebulką i prima sort jest ;)

7

i tak to się żyje


28

robienie problemu gdzie go nie ma po raz 151616.


4

Kubica w tym Williamsie robi mistrza. Chyba zgoda?

4

Uwielbiam to konto ❤️



0

@SinMistico może coś w tym być, bo wczoraj w ciągu 5 sekund wypadło tam jakieś 6 samochodów w innej serii

3

Teraz w SPA


6

No i zamiast od razu czerwoną flagę czy nawet wysłać SC to mamy czerwo po jebutnięciu Norrisa...

0

I tak to jest XD


1

@PatrychoO wg mnie to jest tak, że bramkarz nie może założyć innego numeru niż 1,13,25, ale zawodnik z pola taki numer założyć może (wtedy po prostu masz mniej bramkarzy zarejestrowanych). Ale skoro Pena gra z 26, to nie ma powodu, żeby nie użyć 25, szczególnie, że tak jak mówiłem, Vermaelen z nim grał

1

Co do numerów. Jeśli Pena nie jest zarejestrowany w pierwszej drużynie, tylko z numerem 26, to co za problem dać zawodnikowi z pola 25? (o ile się nie mylę to Vermaelen z nim "grał")

11

Ci to mają we łbie nasrane XD


17

3

Bayern w 1. i 6. kolejce
Dynamo w 3. i 4.
Benfica w 2. i 5.

/photo/1

23

19

2

Checo zostaje w Red Bullu


39

O shit XDDDD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?