9

13

Naczelny aktywista LGBT+ okazał się być homofobem. Choć, czego się spodziewać po człowieku rozwieszającym tabliczki ze Strefami Wolnymi od LGBT


9

- zaproszenie na dobrowolną modlitwę
- toż to literalny Katoliban! To jest właśnie szkoła Ministra Czarnka!!!1!1! XD
https://x.com/wskrzypczak_/status/1433366145034301441

1

Tragiczni dziś kibice byli na siatce. Oby z Serbią było lepiej

0

@pt9 Eurosport 2

0

No Igunia ładnie dziś wygląda ❤️

4

Jesteśmy Mistrzami Świata w siatkówkę u19!

0

O Paris Platynov :D

10

Golazo naszego bramkarza przeciwko Brazylii


0

Nasze Orły coś tam nawet grają przeciwko Brazylii w Futsal
Transmisja TVP Sport

0

Kimi kończy karierę


17

Znowu pozostało nam wierzyć w Ciebie, Bembusiu ♥
https://x.com/MatiJankowski/status/1083410132149649408

4

Holy shit @fart
Mac starterem w Pats


0

ale jaja mogą jeszcze być XD


0

Można obserwować Bourbon Street podczas Huraganu. Przed chwilą 2 typów robiło sobie selfie przez jakieś 2 minuty na środku ulicy XD


1

Oficjalnie: koniec wyścigu na SPA. Klasyfikacja końcowa taka sama jak na starcie. Zostanie przyznane 1/2 punktów. Podium dla Maxa, Jurka i Lewisa
@michal26

0

I ruszyli na SPA!

1

@michal26 wznowienie wyścigu 18:17

0

a ci jeszcze robią tłok, zamiast się odsunąć i dać pracować służbom medycznym...

1

A tymczasem zegar w F1 został zatrzymany i będą starali się wykonać wyścig jednogodzinny jak poprawi się pogoda

3

Neto by to wyjął

5

@MesQueUnClub96 @michal26 zatrzymali zegar 3h XD

1

Kto jak nie on? XD ♥♥♥

0

czyli scenariusz wygląda najprawdopodobniej tak. Wystartują przed 18. Zrobią 2 okrążenia za SC i skończą wyścig z przyznaniem 1/2 punktów

9

Rafał Majka zwycięzcą 15. etapu Vuelta a Espana ♥

0

@michal26 nie wiem czy oglądasz wyścig. Była rozmowa FIA z Mercem gdzie mówili, że czas ruszył o 15. Binotto też powiedział, że mają czas do 18. Komentatorzy też tak zrozumieli, jak i każda osoba na twitterze. Dla mnie też to niezrozumiałe, ale taki był komunikat FIA

0

@Barca1922 a w zeszłym tygodniu miał 14. Jeśli nie zagra w tym meczu to ten numer może wziąć ktoś inny

1

i trzeba było przed SPA wymienić jednostki napędowe - idealny to był na to moment. Natomiast świetna wiadomość dla Bottasa i Strolla, którzy odbębniają karę za Węgry w wyścigu, którego musi nie ma

1

@Barca1922 co wy macie z tym #10 dla Ansu? Przecież weźmie #17

0

@michal26 też mi się to głupie zdaje, ale przecież była rozmowa Merca z FIA w transmisji, gdzie ewidentnie gościu z FIA mówi, że ruszył o 15.00. Chyba, że ja, komentatorzy i cały twitter jest głuchy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?