Naczelny aktywista LGBT+ okazał się być homofobem. Choć, czego się spodziewać po człowieku rozwieszającym tabliczki ze Strefami Wolnymi od LGBT
Jeżeli Łukasz Jasina, nowszy rzecznik MSZ rzeczywiście jest gejem, to oczywiście należy o tym mówić i to wyśmiewać. Ten rząd walczy z osobami LGBT, tworzy strefy wolne od LGBT. To taka sama hipokryzja jak posłanka która po cichu usuwa ciąże i publicznie potępia aborcje. Komedia
There's talk that no points should be awarded now because 1. The rules state it should be MORE than two laps and 2. Because of the Red Flag count back they only did one lap anyway.
...And the FIA just deleted their race classification tweet 🤔
Oficjalnie: koniec wyścigu na SPA. Klasyfikacja końcowa taka sama jak na starcie. Zostanie przyznane 1/2 punktów. Podium dla Maxa, Jurka i Lewisa @michal26
@michal26 nie wiem czy oglądasz wyścig. Była rozmowa FIA z Mercem gdzie mówili, że czas ruszył o 15. Binotto też powiedział, że mają czas do 18. Komentatorzy też tak zrozumieli, jak i każda osoba na twitterze. Dla mnie też to niezrozumiałe, ale taki był komunikat FIA
i trzeba było przed SPA wymienić jednostki napędowe - idealny to był na to moment. Natomiast świetna wiadomość dla Bottasa i Strolla, którzy odbębniają karę za Węgry w wyścigu, którego musi nie ma
@michal26 też mi się to głupie zdaje, ale przecież była rozmowa Merca z FIA w transmisji, gdzie ewidentnie gościu z FIA mówi, że ruszył o 15.00. Chyba, że ja, komentatorzy i cały twitter jest głuchy
9
Złota dziewczyna
https://x.com/barstoolsports/status/1434001718929416192
13
Naczelny aktywista LGBT+ okazał się być homofobem. Choć, czego się spodziewać po człowieku rozwieszającym tabliczki ze Strefami Wolnymi od LGBT
9
- zaproszenie na dobrowolną modlitwę
- toż to literalny Katoliban! To jest właśnie szkoła Ministra Czarnka!!!1!1! XD
https://x.com/wskrzypczak_/status/1433366145034301441
1
Tragiczni dziś kibice byli na siatce. Oby z Serbią było lepiej
0
@pt9 Eurosport 2
0
No Igunia ładnie dziś wygląda ❤️
4
Jesteśmy Mistrzami Świata w siatkówkę u19!
0
O Paris Platynov :D
10
Golazo naszego bramkarza przeciwko Brazylii
0
Nasze Orły coś tam nawet grają przeciwko Brazylii w Futsal
Transmisja TVP Sport
0
Kimi kończy karierę
17
Znowu pozostało nam wierzyć w Ciebie, Bembusiu ♥
https://x.com/MatiJankowski/status/1083410132149649408
4
Holy shit @fart
Mac starterem w Pats
0
ale jaja mogą jeszcze być XD
0
Można obserwować Bourbon Street podczas Huraganu. Przed chwilą 2 typów robiło sobie selfie przez jakieś 2 minuty na środku ulicy XD
1
Oficjalnie: koniec wyścigu na SPA. Klasyfikacja końcowa taka sama jak na starcie. Zostanie przyznane 1/2 punktów. Podium dla Maxa, Jurka i Lewisa
@michal26
0
I ruszyli na SPA!
1
@michal26 wznowienie wyścigu 18:17
0
a ci jeszcze robią tłok, zamiast się odsunąć i dać pracować służbom medycznym...
1
A tymczasem zegar w F1 został zatrzymany i będą starali się wykonać wyścig jednogodzinny jak poprawi się pogoda
3
Neto by to wyjął
5
@MesQueUnClub96 @michal26 zatrzymali zegar 3h XD
1
Kto jak nie on? XD ♥♥♥
0
czyli scenariusz wygląda najprawdopodobniej tak. Wystartują przed 18. Zrobią 2 okrążenia za SC i skończą wyścig z przyznaniem 1/2 punktów
9
Rafał Majka zwycięzcą 15. etapu Vuelta a Espana ♥
0
@michal26 nie wiem czy oglądasz wyścig. Była rozmowa FIA z Mercem gdzie mówili, że czas ruszył o 15. Binotto też powiedział, że mają czas do 18. Komentatorzy też tak zrozumieli, jak i każda osoba na twitterze. Dla mnie też to niezrozumiałe, ale taki był komunikat FIA
0
@Barca1922 a w zeszłym tygodniu miał 14. Jeśli nie zagra w tym meczu to ten numer może wziąć ktoś inny
1
i trzeba było przed SPA wymienić jednostki napędowe - idealny to był na to moment. Natomiast świetna wiadomość dla Bottasa i Strolla, którzy odbębniają karę za Węgry w wyścigu, którego musi nie ma
1
@Barca1922 co wy macie z tym #10 dla Ansu? Przecież weźmie #17
0
@michal26 też mi się to głupie zdaje, ale przecież była rozmowa Merca z FIA w transmisji, gdzie ewidentnie gościu z FIA mówi, że ruszył o 15.00. Chyba, że ja, komentatorzy i cały twitter jest głuchy