@puyol_presidend5 u mnie na wsi, kebab ma co chwilę klientów. Oczywiście robi robotę fakt, że jest przy drodze krajowej, ale rodowitego Turka sprzedającego tam nie ujrzysz
@marcin000019 nie ma mnie tu. Ja gram w defensie, a byłem zbyt zmęczony, żeby do chłopaków biec, więc zostałem na sidelinie Tutaj jest zapis transmisji meczu, w 10 minucie mój forced fumble, #54 ;)
Dzięki wszystkim mordeczkom za trzymanie kciuków ❤️ Udało się wygrać mecz w okropnych warunkach po dogrywce! W 10:20 mój forced fumble #54 Trzymajcie się ❤️❤️❤️
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak duzi panowie będą mi wpierdziel wpuszczali ( albo odwrotnie) to zapraszam pod ten link Godzina 16.00 Biała koszulka #54 to ja Trzymajcie kciuki ❤️
2
@LuisSalvano zgadza się ;)
1
@LuisSalvano od października dawaj znać. Będę codziennie blisko
3
@IronSanHybrid memy z Areczkiem to złoto XD
0
@Rust_Cohle widziałem przed edycją, nie widzę zbytnio różnicy
1
@Rust_Cohle "Myślicie, że kebab bez Turków wśród pracowników jest tak samo oblegany?"
Ponieważ ma to związek z pytaniem
0
@puyol_presidend5 u mnie na wsi, kebab ma co chwilę klientów. Oczywiście robi robotę fakt, że jest przy drodze krajowej, ale rodowitego Turka sprzedającego tam nie ujrzysz
0
No i proszę. Japonia z 0:3 właśnie strzela na 6:4 z Paragwajem
0
Ale partidazo na MŚ w Beach Soccerze pomiędzy Paragwajem a Japonią
1
Beach Soccer to jednak klasa jest
3
@blodziakk Pan Trener Deaf
32
@barcelonaLM a wszyscy celebryci popierający dziadka z demencją nagle ucichli w mediach społecznościowych. Ba... całą kadencję są coś cicho
18
I 6 lat na stronie zleciało, leci czas...
Miłego popołudnia wszystkim ❤️
29
info
1
@Chakalaka w żaden sposób nie widzę, żeby się odniósł do wyborów
3
@macio_944 akurat cała wypowiedź Czarnka mocno z rigczem
0
no to oficjalnie
0
@norbercikvisca2007 Patrick Schick też top 10 Świata jest?
15
@norbercikvisca2007 na ten moment CR nie jest w top 10 zawodników Świata
4
smutek :(
0
@david89 szczerze mówiąc, nie mam pojęcia :/
Nie ja płaciłem :D
43
Dokładnie 10 lat temu miało miejsce to spotkanie. Dla mnie szczególne, ponieważ jest to, na ten moment, jedyny raz, kiedy zasiadłem na trybunach CN ❤️
https://x.com/BKalendarza/status/1427379136469733377
1
@marcin000019 nie ma mnie tu. Ja gram w defensie, a byłem zbyt zmęczony, żeby do chłopaków biec, więc zostałem na sidelinie
Tutaj jest zapis transmisji meczu, w 10 minucie mój forced fumble, #54 ;)
4
a taką oto akcją skończył się sobotni mecz Tytanów Lublin z Warsaw Eagles, w którym miałem niesamowitą przyjemność uczestniczyć ♥
0
Ja tylko chciałbym zauważyć, że zawodnikiem, który przejął piłkę przy golu na 4-2 był Lenglet
10
Pannica Emersona
https://x.com/FCBW_A7/status/1427186114683564037
21
Nazario naprawdę nie mogę odmówić chęci i zaangażowania, ale umiejętności na Barcę to mu zdecydowanie brak
1
Neto - Dest - Pique - Garcia - Alba - Busi - FDJ - Pedri - Depay - Nazario - Griezmann
https://x.com/FCBW_A7/status/1426949618785468417
3
Dzięki wszystkim mordeczkom za trzymanie kciuków ❤️
Udało się wygrać mecz w okropnych warunkach po dogrywce!
W 10:20 mój forced fumble #54
Trzymajcie się ❤️❤️❤️
9
Jakby ktoś chciał zobaczyć jak duzi panowie będą mi wpierdziel wpuszczali ( albo odwrotnie) to zapraszam pod ten link
Godzina 16.00
Biała koszulka #54 to ja
Trzymajcie kciuki ❤️
0
@FafitFCB skoro nie będzie go przez kilka miechów, to nie ma co go na ten moment rejestrować