2

@LuisSalvano zgadza się ;)

1

@LuisSalvano od października dawaj znać. Będę codziennie blisko

3

@IronSanHybrid memy z Areczkiem to złoto XD

0

@Rust_Cohle widziałem przed edycją, nie widzę zbytnio różnicy

1

@Rust_Cohle "Myślicie, że kebab bez Turków wśród pracowników jest tak samo oblegany?"
Ponieważ ma to związek z pytaniem

0

@puyol_presidend5 u mnie na wsi, kebab ma co chwilę klientów. Oczywiście robi robotę fakt, że jest przy drodze krajowej, ale rodowitego Turka sprzedającego tam nie ujrzysz

0

No i proszę. Japonia z 0:3 właśnie strzela na 6:4 z Paragwajem

0

Ale partidazo na MŚ w Beach Soccerze pomiędzy Paragwajem a Japonią

1

Beach Soccer to jednak klasa jest

3

@blodziakk Pan Trener Deaf

32

@barcelonaLM a wszyscy celebryci popierający dziadka z demencją nagle ucichli w mediach społecznościowych. Ba... całą kadencję są coś cicho

18

I 6 lat na stronie zleciało, leci czas...
Miłego popołudnia wszystkim ❤️

29

info


1

@Chakalaka w żaden sposób nie widzę, żeby się odniósł do wyborów

3

@macio_944 akurat cała wypowiedź Czarnka mocno z rigczem

0

no to oficjalnie


0

@norbercikvisca2007 Patrick Schick też top 10 Świata jest?

15

@norbercikvisca2007 na ten moment CR nie jest w top 10 zawodników Świata

4

smutek :(


0

@david89 szczerze mówiąc, nie mam pojęcia :/
Nie ja płaciłem :D

43

Dokładnie 10 lat temu miało miejsce to spotkanie. Dla mnie szczególne, ponieważ jest to, na ten moment, jedyny raz, kiedy zasiadłem na trybunach CN ❤️
https://x.com/BKalendarza/status/1427379136469733377

1

@marcin000019 nie ma mnie tu. Ja gram w defensie, a byłem zbyt zmęczony, żeby do chłopaków biec, więc zostałem na sidelinie
Tutaj jest zapis transmisji meczu, w 10 minucie mój forced fumble, #54 ;)


4

a taką oto akcją skończył się sobotni mecz Tytanów Lublin z Warsaw Eagles, w którym miałem niesamowitą przyjemność uczestniczyć ♥


0

Ja tylko chciałbym zauważyć, że zawodnikiem, który przejął piłkę przy golu na 4-2 był Lenglet

10

21

Nazario naprawdę nie mogę odmówić chęci i zaangażowania, ale umiejętności na Barcę to mu zdecydowanie brak

1

Neto - Dest - Pique - Garcia - Alba - Busi - FDJ - Pedri - Depay - Nazario - Griezmann
https://x.com/FCBW_A7/status/1426949618785468417

3

Dzięki wszystkim mordeczkom za trzymanie kciuków ❤️
Udało się wygrać mecz w okropnych warunkach po dogrywce!
W 10:20 mój forced fumble #54
Trzymajcie się ❤️❤️❤️


9

Jakby ktoś chciał zobaczyć jak duzi panowie będą mi wpierdziel wpuszczali ( albo odwrotnie) to zapraszam pod ten link
Godzina 16.00
Biała koszulka #54 to ja
Trzymajcie kciuki ❤️


0

@FafitFCB skoro nie będzie go przez kilka miechów, to nie ma co go na ten moment rejestrować

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?