Francuzki protestują Brytyjki, że te przepuściły Polki. Trwa spotkanie jury. Ostateczny wynik i klasyfikacja na podium może się jeszcze zmienić, ale medalu nie stracimy. #Olympics2021#Tokyo2020
Dzisiaj swoją rywalizację rozpocznie Ola Mirosław - czyli nasza dwukrotna Mistrzyni Świata w wspinaczce na czas. Mimo wszystko wcale nie jest murowaną faworytką do medalu. Wspinaczka na IO sklada się z 3 konkurencji, w których w jednej rzeczywiście jest Mistrzynią, jednak następne 2 nie są jej ulubionymi
Zaczyna się wyścig medalowy naszych dziewczyn z klasy 470. Poza tym jednocześnie nasi kolarze torowi zaczynają sprinty. Tam naszą nadzieją jest Mateusz Rudyk
5
Jeśli to przejdzie to jaja będą XD
0
Dzisiaj swoją rywalizację rozpocznie Ola Mirosław - czyli nasza dwukrotna Mistrzyni Świata w wspinaczce na czas. Mimo wszystko wcale nie jest murowaną faworytką do medalu. Wspinaczka na IO sklada się z 3 konkurencji, w których w jednej rzeczywiście jest Mistrzynią, jednak następne 2 nie są jej ulubionymi
1
Jakby ktoś chciał sobie nadrobić ceremonię medalową młociarek to jest na TVP1
1
@MesQueUnClub96 Rudyk dzisiaj medalu nie zdobędzie. Finał jest chyba za 2 dni
0
@MatizxD poza naszymi żeglarkami, które właśnie zdobyły srebro, to jeszcze młoty i Dobek na 800
1
@MesQueUnClub96 ta runda jest bardziej pod rozstawienie par. Przechodzi 24 z 30
0
Mateusz Rudyk na ten moment z 4 wynikiem
7
Mamy srebro!!!!
1
@Norkusik nie, my mamy srebro, bo wyżej skończony wyścig medalowy
0
Jest to wiadomość dobra dla Mateusza Rudyka, któremu odpada kandydat do podium
1
@Odcinkowy TVP1
2
Szwajcarki na prowadzeniu to nie jest dobra wiadomość. Musimy skończyć w takim wypadku w top 8, więc trzymajmy się w tej top 5
1
Dziewczyny poszły inną trasą niż Słowenki, bardzo ryzykownie
1
Zaczyna się wyścig medalowy naszych dziewczyn z klasy 470. Poza tym jednocześnie nasi kolarze torowi zaczynają sprinty. Tam naszą nadzieją jest Mateusz Rudyk
7
Tak spóźnić start, a i tak wygrać bieg. Pokazuje to, że Dorota jest bardzo mocna i na pewno będzie się liczyła w walce o sprawę wiadomą
5
Starty jutro
5
piękne to było
2
@Uukasz_93 przed chwilą napisałeś to samo
2
@konrad1661 żagle, Dobek i młot chłopów
3
@Herato mam cichą, albo i głośną nadzieję, że do dwucyfrówki jednak dobijemy, bo szanse na to są
0
@MarFan albo równie dobrze możemy wywieźć najwięcej medali od Sydney. Nieprzewidywalne IO są
4
Najgorzej, że taki piękny dzień IO został przyćmiony tym wydarzeniem :/
4
Najlepszy dzień Igrzysk... Za dobrze dziś nam szło
3
W życiu nie widziałem gorszego meczu blokiem
5
Nie rozumiem... Nasze bloki nie chcą siąść w boisku
13
Duplantis :O
Milimetry od Rekordu
1
Hiszpania Japonia też dogrywka
4
Mamy 2 medale w rzucie młocie!!!
3
Malwina wskakuje na 2. Miejsce ❤️
0
@kiper09 jaka Agnieszka? Bo jeśli chodzi o Anitę to pobiła w Rio ówczesny rekord świata