Ważna wiadomość w kontekście finału olimpijskiego Patryka Dobka - sędziowie dołączyli do składu biegu finałowego na 800 metrów jednego z czołowych biegaczy świata - Nijela Amosa z Botswany (upadek w półfinale, orzeczono że nie z jego winy).
@AntekGriezmann w liceum najgorsze oceny miałem paradoksalnie z matmy, ale to i tak były 3/4. Z matmy może jedna osoba 5 miała, ale no na maturze ponad 80 z rozszerzenia wleciało
2
@Encore tutaj Hamilton nic, ale tydzień temu już tak. Natomiast myślę, że bardziej chodzi o Maxa, który w obu sytuacjach nic nie zawinił
6
Brawo Bottas. Spieprzył każdemu wyścig... Oczywiście poza Lewisowi
2
Lewis to jednak farta ma niesamowitego
1
Zła wiadomość dla Dobka
8
@PatrychoO w sekcji lekkoatletycznej jest
0
Ale kilkanaście minut Włochów :O
28
I fajnie, że się umówili. Obaj zasłużyli ❤️
2
@michal26 dziś już nie będą. Potem wrzucę rozkład na jutro. Mogę Cię oznaczyć
0
Ale Barshim pięknie skacze
4
Ale to Patrykoooo zrobił ♥
1
Przecież to kpina jakaś XD
0
Mater Dei. Ale poziom trzeciego półfinału
3
Ale końcówka w meczu Hiszpania - Słowenia
5
oho
https://x.com/ReshadRahman_/status/1421749502126473219
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Rust_Cohle tez jem na chlebie, ale bez masła
1
@AmigoBlancos 12:45 półfinały dziewczyn na 100m przez płotki
13:25 półfinały chłopaków na 800
2
Oczywiście nie życzymy nikomu kontuzji, ale jest to dobra informacja w kwestii medalowej w młocie
Natomiast Justyna wycofała się z indywidualnych 400 m
0
@lukaszbarca15 jak najbardziej, punkt straty to jest nic
1
Dziewczyny spadły na drugie miejsce, ale i tak był to dla nich dobry dzień. Ogromna przewaga nad czwartym miejscem dobrze rokuje w kwestii wiadomej ;)
8
Aj szkoda. Niewiele brakowało, ale i tak brawa dla Kasi
1
@Lordzi przy pozostałych golach duża rola, w dodatku powinien być na nim karny i ogólnie Zawodnik Meczu imo
1
@AntekGriezmann w liceum najgorsze oceny miałem paradoksalnie z matmy, ale to i tak były 3/4. Z matmy może jedna osoba 5 miała, ale no na maturze ponad 80 z rozszerzenia wleciało
17
no to dramat był
Idiotyczne zachowanie
https://x.com/majkel1999/status/1421454694711496709
14
Sparing a Yusuf kopany jak Neymar na Copa America
14
Griezmann-Depay ❤️
Jak oni się rozumieją
3
Najdżel De Jong XD
4
To karny ewidentny jest
1
@adi7adi8 dzięki wielkie
0
Ma ktoś link do tego monologu Chmary?