2

@Encore tutaj Hamilton nic, ale tydzień temu już tak. Natomiast myślę, że bardziej chodzi o Maxa, który w obu sytuacjach nic nie zawinił

6

Brawo Bottas. Spieprzył każdemu wyścig... Oczywiście poza Lewisowi

2

Lewis to jednak farta ma niesamowitego

1


Zła wiadomość dla Dobka

8

@PatrychoO w sekcji lekkoatletycznej jest

0

Ale kilkanaście minut Włochów :O

28

I fajnie, że się umówili. Obaj zasłużyli ❤️

2

@michal26 dziś już nie będą. Potem wrzucę rozkład na jutro. Mogę Cię oznaczyć

0

Ale Barshim pięknie skacze

4

Ale to Patrykoooo zrobił ♥

1

Przecież to kpina jakaś XD

0

Mater Dei. Ale poziom trzeciego półfinału

3

Ale końcówka w meczu Hiszpania - Słowenia

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Rust_Cohle tez jem na chlebie, ale bez masła

1

@AmigoBlancos 12:45 półfinały dziewczyn na 100m przez płotki
13:25 półfinały chłopaków na 800

2

Oczywiście nie życzymy nikomu kontuzji, ale jest to dobra informacja w kwestii medalowej w młocie


Natomiast Justyna wycofała się z indywidualnych 400 m

0

@lukaszbarca15 jak najbardziej, punkt straty to jest nic

1

Dziewczyny spadły na drugie miejsce, ale i tak był to dla nich dobry dzień. Ogromna przewaga nad czwartym miejscem dobrze rokuje w kwestii wiadomej ;)


8

Aj szkoda. Niewiele brakowało, ale i tak brawa dla Kasi

1

@Lordzi przy pozostałych golach duża rola, w dodatku powinien być na nim karny i ogólnie Zawodnik Meczu imo

1

@AntekGriezmann w liceum najgorsze oceny miałem paradoksalnie z matmy, ale to i tak były 3/4. Z matmy może jedna osoba 5 miała, ale no na maturze ponad 80 z rozszerzenia wleciało

17

no to dramat był
Idiotyczne zachowanie
https://x.com/majkel1999/status/1421454694711496709

14

Sparing a Yusuf kopany jak Neymar na Copa America

14

Griezmann-Depay ❤️
Jak oni się rozumieją

3

Najdżel De Jong XD

4

To karny ewidentny jest

1

@adi7adi8 dzięki wielkie

0

Ma ktoś link do tego monologu Chmary?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?