Cała nasza sztafeta już z 🥇 medalami. Dziś podczas specjalnej ceremonii otrzymali je Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Dariusz Kowaluk.#Tokyo2020https://t.co/QIeANUXfK7">pic.twitter.com/QIeANUXfK7
@Deviler Nowickiego można obudzić w nocy o północy i 6 razy z rzędu rzuci ci powyżej 78 metrów. Niesamowicie regularny jest. Choć Fajdkowi wystarczy jeden genialny rzut i złoty medal ma prawie że pewny
Zdaję sobie sprawę, że Bottas nie zrobił tego specjalnie, ale ta kara jest śmieszna. Zepsuł wyścig 4 kierowców (wszystkim z czołówki klasyfikacji kierowców), a do tego zapewne zmusi Pereza do wymiany silnika (za co chyba jest 10 miejsc kary), a sam dostaje tych pozycji 5... żenująca kara Oczywiście Stroll taka sama kara. No i hit. 2 punkty karne, czyli tyle samo co dostał Tsunoda za przekroczenie białych linii przy wjeździe do pit lane XD
@DonAndrzejos oby niedługo zaczęły się wyścigi 9-10 naszych dziewczyn w Klasie 470 gdzieś o 11-12 półfinał Michalika w zapasach 10 siatkarze plażowi 13.45 Linkiewicz półfinał 400m ppł
@Triv44@MesQueUnClub96 o ile się nie mylę to oba są jakby z repasaży. Jeden brązowy medal dla najlepszego z przegranych z jednym z finalistów, a drugi dla najlepszego z przegranych z drugim z finalistów. W tym Ci co odpadli w półfinale mają automatyczne miejsce w walce o brązowy medal
Ważny dzień dla Polaków (Fajdek, żagle, start kajaków) i dla mnie - spory stres, ale mam nadzieję, że podołam. Nie hejtujcie za mocno :P#tokyo2020#igrzyskaolimpijskie
@Encore w momencie, gdy zjechał jako pierwszy na pit stop było to oczywiste. Merc miał tutaj takie tempo, że wolny tor dla Lewisa musiał się tak skończyć
Szkoda Maxa. Już trzeci wyścig przegrany (choć dzisiaj punkt zdobył) i trzeci zupełnie bez jego winy Cytat dnia to zdecydowanie narzekanie Lewisa na niebezpieczną jazdę Alonso przy dużych prędkościach XDD No i brawa dla Ocona, Vettela i szczególnie dla Alonso!
Jeśli Ocon i Vettel niczego nie odwalą to powinni to dowieźć. Duża przewaga nad 3. miejscem, a jest to tor gdzie jednak ciężko się wyprzedza, więc Lewis jeśli chce coś zdziałać, będzie musiał chyba na picie zyskać
12
XD
Ktoś się musi nie przelogował
https://x.com/ZWeryfikator/status/1422101896542752770
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
No i elegancko ❤️
3
@Deviler Nowickiego można obudzić w nocy o północy i 6 razy z rzędu rzuci ci powyżej 78 metrów. Niesamowicie regularny jest. Choć Fajdkowi wystarczy jeden genialny rzut i złoty medal ma prawie że pewny
0
Czas na Polki w kolarstwie torowym!
12
Zdaję sobie sprawę, że Bottas nie zrobił tego specjalnie, ale ta kara jest śmieszna. Zepsuł wyścig 4 kierowców (wszystkim z czołówki klasyfikacji kierowców), a do tego zapewne zmusi Pereza do wymiany silnika (za co chyba jest 10 miejsc kary), a sam dostaje tych pozycji 5... żenująca kara
Oczywiście Stroll taka sama kara. No i hit. 2 punkty karne, czyli tyle samo co dostał Tsunoda za przekroczenie białych linii przy wjeździe do pit lane XD
1
Niestety
Dzisiaj medalu w żeglarstwie nie będzie
3
@DonAndrzejos oby niedługo zaczęły się wyścigi 9-10 naszych dziewczyn w Klasie 470
gdzieś o 11-12 półfinał Michalika w zapasach
10 siatkarze plażowi
13.45 Linkiewicz półfinał 400m ppł
12
Tadeusz Michalik półfinalistą Igrzysk Olimpijskich w zapasach!
3
Kompletnie nie rozumiem. Polak robi dwie akcje, Amerykanin nic, a to nasz dostaje karę za pasywność...
3
Rozpoczyna się walka Michalika
1
@Triv44 @MesQueUnClub96 o ile się nie mylę to oba są jakby z repasaży. Jeden brązowy medal dla najlepszego z przegranych z jednym z finalistów, a drugi dla najlepszego z przegranych z drugim z finalistów. W tym Ci co odpadli w półfinale mają automatyczne miejsce w walce o brązowy medal
3
oh jak dobrze
Polska-Francja o 14.30
5
yyyy XD
https://x.com/wtf1official/status/1421896274366943239
8
Starty Polaków
@wojopancer @michal26
2
@Encore w momencie, gdy zjechał jako pierwszy na pit stop było to oczywiste. Merc miał tutaj takie tempo, że wolny tor dla Lewisa musiał się tak skończyć
24
Szkoda Maxa. Już trzeci wyścig przegrany (choć dzisiaj punkt zdobył) i trzeci zupełnie bez jego winy
Cytat dnia to zdecydowanie narzekanie Lewisa na niebezpieczną jazdę Alonso przy dużych prędkościach XDD
No i brawa dla Ocona, Vettela i szczególnie dla Alonso!
17
"Przy tej prędkości jest to niebezpieczne"
Oh, ironio XD
0
@Colin94 jak najbardziej. Szczególnie, że Zaksa wygrała tegoroczną LM
3
No i Alonso tutaj może zdecydować o zwycięstwie w tym wyścigu. Przetrzymał trochę tego Lewisa
4
Ohoho 1,8s
Rekordowy pit-stop Red Bulla :O
0
Może tak być. Bo niesamowite tempo narzucił
https://x.com/chainbear/status/1421834429497057280
0
No jak Alonso i Sainz nie zjadą niedługo to Hamilton ich pyknie
0
@Dertinho zareagowali od razu. Max ma rozwalony bolid i nie ma tempa. Niewiele więcej mogli zrobić
0
Tak jak mówiłem. Lewis mógł zyskać pozycje ino na pit stopie
0
Jeśli Ocon i Vettel niczego nie odwalą to powinni to dowieźć. Duża przewaga nad 3. miejscem, a jest to tor gdzie jednak ciężko się wyprzedza, więc Lewis jeśli chce coś zdziałać, będzie musiał chyba na picie zyskać
0
No i ciekawe jak będzie się sprawował samochód Maxa
1
I znowu RB czeka pewnie wymiana jednostki...
https://x.com/wtf1official/status/1421825042069983235
4
No i Max w ciągu 2 wyścigów mógł przegrać sezon i to nie ze swojej winy. (przypominam, że do tego raczej na pewno czeka go kolejna wymiana jednostki)
2
@Encore tutaj Hamilton nic, ale tydzień temu już tak. Natomiast myślę, że bardziej chodzi o Maxa, który w obu sytuacjach nic nie zawinił