2

Za chwilę początek miksta
Transmisja Eurosport 1 i TVP 1

2

@Encore nie no, akurat Top 4 bardzo mocne w porównaniu do zeszłych draftów

8

Jakub Majerski w półfinale 100m motylkiem z trzecim czasem ❤️

0

Panu komentatorowi od pływania coś się Gwatemala z Argentyną myli

15

Poseł na Sejm RP


25

Co Boniek wrzucił na Twitterze XDD
https://x.com/kenzo_316/status/1420662498345328643

1

@meteo100 czwarty. Cały wyścig wyglądało na to, że będzie trzeci, ale Włoch mocno nadrobił i utrzymał miejsce przed Piotrkiem w generalce

1

@escarabajo były 3 wyścigi. W niektórych był za nimi, w niektórych przed nimi. W medalowym wyścigu może być naprawdę różnie. Piotrek w Rio miał prawie pewne podium, a skończył ten wyścig przedostatni i był czwarty, więc wszystko jest możliwe

3

Piotrek Myszka zajmuje 2. miejsce w 12. wyścigu i jest czwarty przed sobotnim wyścigiem medalowym. Aby zdobyć medal będzie musiał skończyć ten wyścig 2 miejsca przed Włochem lub 3 miejsca przed Francuzem

3

Francuz tuż za Piotrkiem, ale Włoch jest daleko w tyle, więc o ile nic tu się niespodziewanego nie wydarzy to wszystko rozstrzygnie się w wyścigu medalowym. Oby w nim poszło lepiej niż w Rio

3

Za chwilę na TVP Sport 12. wyścig Piotra Myszki. Traci na ten moment 6 punktów do trzeciego Francuza. Po tym wyścigu, jeszcze sobotni wyścig medalowy, który liczy się podwójnie, więc strata wcale nie jest taka duża. Podstawą jest nie stracić teraz punktów do podium

4

Wielka szkoda Amerykanina, natomiast zwiększa to szanse Piotra Liska na podium


11

nie no, za mocne XD


1

Ale inba u Borka na twitterze XDDD
Że ten portal jest darmowy to hit XD

7

@VamosRakieta pierwsze zdanie wystarczyło

21

XDDDD
Przypominam. The Left can't meme
https://x.com/murzynfrogX/status/1420461422404849667

0

@Barca1992 tylko w ramach niespodzianki

0

@4drian0 aktualnie w Tokio 5 rano, więc wątpię

1

@Janiama choć podobno mocno niekorzystne losowanie i tak jak napisałeś, medal byłby dużą niespodzianką

69

i tak to właśnie jest XD

/photo/1

1

@Lub567 troszku mamy, ale jak nie jeden postawi, to drugi

2



Plan na jutro

1

@Janiama a to nie jest tak, że 12 wyścigów jest normalnie, a dopiero 13. jest tym podwójnym?

2

Stasiek:"Pan ma coś do powiedzenia w tej sprawie?"
Witebski:"Tylko w sprawie fleksji"
Stasiek:"Spiszemy zeznanie. Fleksja to pańska suka była? "
Klasyk XDDD

26

Para Świątek/Kubot wygrywa 6:3 7:6 i jest jedno zwycięstwo od strefy medalowej ❤️

2

Frajersko gem przez Ige i Łukasza przegrany

3

@Tomo_95 a nie będą? XD

0

Francja, która przegrała 2 mecze już?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Fidżi pokonuje Nową Zelandię w finale. Niesamowitą potęgę zbudowali w Rugby 7x7


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?