@clyde to jest na ten moment chyba jedyna drużyna/zawodnik, którzy w tym słynnym przewidywaniu z 22. medalami odpali, więc śmieszy mnie to gadanie, że te IO to na razie dramat i przywieziemy 5 medali @meteo100 nie no to wiadome było, że o 22 będzie ciężko, ale nie widzę przeciwskazań, żeby nie wyjechać z Tokio bez ok. 15 krążków. Bo jak się czyta reakcje po jednym dniu to ino się za głowę łapać
Hubert Hurkacz będzie miał łatwiejsze zadanie w I rundzie turnieju olimpijskiego. Marton Fucsovics wycofał się z powodu kontuzji barku. Węgier to 38. tenisista rankingu ATP. W ostatniej chwili zastąpi go nr 417 Luke Saville z Australii. Mecz o godz. 6 czasu polskiego. #Tokyo2020
Niestety nasi po świetnym początku zaczęli grać kompletną kupę (przez jakieś ostatnie 6 minut zdobyliśmy 1 pkt i ze stanu 10-5 zrobili 11-15) i przegrywany z faworyzowaną Serbią w kosza 3x3
Dlatego jak dla mnie przynajmniej jeden komplet powinien być zawsze żółty/pomarańczowy Bo często się zdarza, że mamy 3 komplety strojów, które mają stosunkowo podobną kolorystykę i w takich przypadkach ciężko jest znaleźć kontrastujący komplet (choć akurat mi jakoś tragicznie dziś nie przeszkadza)
- O 12 studio, w którym wystąpią Piotr Gruszka i Damian Wojtaszek. - mecz komentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. - Po meczu studio, fajerwerki i werbalnej repasaże.
0
@clyde w tamtym przewidywaniu nie byli
0
@gumaz 42 km, nieco ponad 5 minut nad Holenderką, 6 i pół minuty nad peletonem
0
@clyde to jest na ten moment chyba jedyna drużyna/zawodnik, którzy w tym słynnym przewidywaniu z 22. medalami odpali, więc śmieszy mnie to gadanie, że te IO to na razie dramat i przywieziemy 5 medali
@meteo100 nie no to wiadome było, że o 22 będzie ciężko, ale nie widzę przeciwskazań, żeby nie wyjechać z Tokio bez ok. 15 krążków. Bo jak się czyta reakcje po jednym dniu to ino się za głowę łapać
2
@MarFan a ktoś niby z tych co mieli medale dostać odpadł, że słabo to wygląda?
0
W końcu ruszyły Holenderki
0
@BorzyKrzys szczególnie, że w peletonie nie bardzo chce się Holenderkom tempa narzucać i jest ino oglądanie się na siebie. Mają szansę to dowieźć
0
Dobrze, że mamy Polkę w ucieczcę. W razie dojechania mamy prawie pewny medal, a jeśli złapie ich peleton to mamy tam mocną Niewiadomą
1
@Rust_Cohle teraz jest kolarstwo kobiet. O 14 hit Francja - USA w kosza
A tu dzisiejsze występy Polaków
12
Nie wytrzymam XD
8
Hubert Hurkacz awansuje do drugiej rundy po zwycięstwie 6-2 6-4 ❤️
2
Zaczął się mecz Hurkacza, ino z innym rywalem
2
Niestety nasi po świetnym początku zaczęli grać kompletną kupę (przez jakieś ostatnie 6 minut zdobyliśmy 1 pkt i ze stanu 10-5 zrobili 11-15) i przegrywany z faworyzowaną Serbią w kosza 3x3
26
polecam kliknąć w tweeta
Cała nitka to złoto XD
https://x.com/szawi69/status/1418949146917154824
53
Gavi > Pług
Chyba zgoda?
0
@LeoMessiah gol Pique
5
Dlatego jak dla mnie przynajmniej jeden komplet powinien być zawsze żółty/pomarańczowy
Bo często się zdarza, że mamy 3 komplety strojów, które mają stosunkowo podobną kolorystykę i w takich przypadkach ciężko jest znaleźć kontrastujący komplet (choć akurat mi jakoś tragicznie dziś nie przeszkadza)
0
Jak chłop tego nie trafił?
1
Polecam wejść w tweet. Jutrzejsze starty Polaków
0
Ale by się Możdżonek przydał
0
@tadzik447 no, żeby zdobyć złoto potrzebujemy 23 wygranych setów jeszcze
0
@Janas11224 no tak, już widzę jak sportowcy będą grać po nocach, żeby tobie się dobrze oglądało
0
Nie no, Drzyzga to dramat
1
@Janas11224 ale jak chciałeś inaczej godzinowo to rozegrać?
3
Rzeczywiście te bandy jakoś dziwnie blisko
0
Jakby się kto zastanawiał
Pewnie jakiś uraz
1
@wojopancer a nie idzie?
0
Kupa szczęścia, ale muszą się chlopaki ogarnąć
0
Co oni odpieprzają?
1
Ależ końcówka meczu Łotwa - Belgia w 3x3!
9
Oho
No i to jest news
Duo z Polsatu komentuje w Eurosporcie!