0

@clyde w tamtym przewidywaniu nie byli

0

@gumaz 42 km, nieco ponad 5 minut nad Holenderką, 6 i pół minuty nad peletonem

0

@clyde to jest na ten moment chyba jedyna drużyna/zawodnik, którzy w tym słynnym przewidywaniu z 22. medalami odpali, więc śmieszy mnie to gadanie, że te IO to na razie dramat i przywieziemy 5 medali
@meteo100 nie no to wiadome było, że o 22 będzie ciężko, ale nie widzę przeciwskazań, żeby nie wyjechać z Tokio bez ok. 15 krążków. Bo jak się czyta reakcje po jednym dniu to ino się za głowę łapać

2

@MarFan a ktoś niby z tych co mieli medale dostać odpadł, że słabo to wygląda?

0

W końcu ruszyły Holenderki

0

@BorzyKrzys szczególnie, że w peletonie nie bardzo chce się Holenderkom tempa narzucać i jest ino oglądanie się na siebie. Mają szansę to dowieźć

0

Dobrze, że mamy Polkę w ucieczcę. W razie dojechania mamy prawie pewny medal, a jeśli złapie ich peleton to mamy tam mocną Niewiadomą

1

@Rust_Cohle teraz jest kolarstwo kobiet. O 14 hit Francja - USA w kosza
A tu dzisiejsze występy Polaków


12

Nie wytrzymam XD


8

Hubert Hurkacz awansuje do drugiej rundy po zwycięstwie 6-2 6-4 ❤️

2

Zaczął się mecz Hurkacza, ino z innym rywalem


2

Niestety nasi po świetnym początku zaczęli grać kompletną kupę (przez jakieś ostatnie 6 minut zdobyliśmy 1 pkt i ze stanu 10-5 zrobili 11-15) i przegrywany z faworyzowaną Serbią w kosza 3x3

26

polecam kliknąć w tweeta
Cała nitka to złoto XD
https://x.com/szawi69/status/1418949146917154824

53

Gavi > Pług
Chyba zgoda?

0

@LeoMessiah gol Pique

5

Dlatego jak dla mnie przynajmniej jeden komplet powinien być zawsze żółty/pomarańczowy
Bo często się zdarza, że mamy 3 komplety strojów, które mają stosunkowo podobną kolorystykę i w takich przypadkach ciężko jest znaleźć kontrastujący komplet (choć akurat mi jakoś tragicznie dziś nie przeszkadza)

0

Jak chłop tego nie trafił?

1

Polecam wejść w tweet. Jutrzejsze starty Polaków


0

Ale by się Możdżonek przydał

0

@tadzik447 no, żeby zdobyć złoto potrzebujemy 23 wygranych setów jeszcze

0

@Janas11224 no tak, już widzę jak sportowcy będą grać po nocach, żeby tobie się dobrze oglądało

0

Nie no, Drzyzga to dramat

1

@Janas11224 ale jak chciałeś inaczej godzinowo to rozegrać?

3

Rzeczywiście te bandy jakoś dziwnie blisko

0

Jakby się kto zastanawiał
Pewnie jakiś uraz


1

@wojopancer a nie idzie?

0

Kupa szczęścia, ale muszą się chlopaki ogarnąć

0

Co oni odpieprzają?

1

Ależ końcówka meczu Łotwa - Belgia w 3x3!

9

Oho
No i to jest news
Duo z Polsatu komentuje w Eurosporcie!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?