0

No i w pizdu. A tak było blisko

1

@Janiama Kowalczyk może powalczyć dziś o brąz, w lekkiej myślę, że można około 7 medali zdobyć, siatkówka i kosz 3x3 też są szanse. W wioślarstwie mogą być równie dobrze z 3 medale, w kajakarstwie też, mogą Polki zaskoczyć w strzelectwie, kolarstwie torowym czy taekwando. Może Myszka, może mikst Iga/Kubot
Nie mówię, że będzie 20, może i będzie te 7/8 jak piszesz, ale tak naprawdę duża część naszych faworytów jeszcze nie wystepowala i jak dla mnie za wcześnie na takie wnioski

2

Julka Kowalczyk na TVP 1 w repasażu

1

@Michael24 akurat z tego zestawienia to chyba na ten moment tylko 1 medal uciekł

0

@Janiama ale Panie Maćku. Tak naprawdę z faworytów murowanych do medali jeszcze nikt nie odpadł. Jak dla mnie będzie można to ocenić dopiero po finałach wioślarskich

1

O, Badosa to ta ładna. No to z chęcią oglądamy

0

@baster82 TVP Sport i powinien być Eurosport 2

1

Dawać Panowie, kończyć to. Iga wchodzi na kort

1

@kamiVeB 11,4,6
Byl 7 w generalce

4

Zosia Zofią, ale pamiętajmy o Piotrku


0

@kamiVeB serwował Leon na pewno

5

A dzisiaj imieniny Ani. Dosłownie, Anny
Wszystkiego Dobrego dla wszystkich solenizantek!

0

Plum, wiadomo, bardzo dobry w defensywie, ale no ofensywnie kompletnie nic nie daje

0

@Criss18Barca to wiadomo, ale myślę, że raczej w tym tygodniu coś wejdzie
@AmigoBlancos obstawiam wioślarstwo w środę

2

@LeoMessiah właśnie dostałem się na studia

1

@MesQueUnClub96 o medal to ona będzie za kilka dni walczyć. Jutro po prostu kolejne 3 wyścigi

1

@Michael24 na 7 wstaję. Wcześniej nic wartego zarywania nocki raczej nie ma

7

@PatrychoO jak widać, czasami stwarza XD


15

tego jeszcze nie widziałem


1

LaVine zamiast Tatuma na parkiecie. Nie rozumiem tego

3

A propos Adebayo
Aż przypomniał mi się słynny piłkarz i piosenka o nim i jego rodzinie


0

@bartekvisca złoto nie jest pewne, choć medal albo nawet dwa dla Polski powinny być, tak i u kobiet, jak i chłopów

5

Jutrzejsze starty Polaków



1

Nie no, ci komentatorzy pieprzą takie farmazony, że szok

0

Komentatorzy coś troszku nie ogarniają

6

Brawo Panowie! Świetny mecz Polaków ❤️

4

no to nieźle


1

@panczo dogonił ją peleton po prostu. Sił zbrakło

0

@BorzyKrzys niestety zbyt płasko było dla Kasi

0

Oj mam duże obawy. Nieco ponad minuta przewagi na 10 km do mety

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?