@Janiama Kowalczyk może powalczyć dziś o brąz, w lekkiej myślę, że można około 7 medali zdobyć, siatkówka i kosz 3x3 też są szanse. W wioślarstwie mogą być równie dobrze z 3 medale, w kajakarstwie też, mogą Polki zaskoczyć w strzelectwie, kolarstwie torowym czy taekwando. Może Myszka, może mikst Iga/Kubot Nie mówię, że będzie 20, może i będzie te 7/8 jak piszesz, ale tak naprawdę duża część naszych faworytów jeszcze nie wystepowala i jak dla mnie za wcześnie na takie wnioski
@Janiama ale Panie Maćku. Tak naprawdę z faworytów murowanych do medali jeszcze nikt nie odpadł. Jak dla mnie będzie można to ocenić dopiero po finałach wioślarskich
Annemiek Van Vleuten, druga na mecie powiedziała, że... nie wiedziała, iż przed nimi jest jeszcze Anna Kiesenhofer. Na wyścigu olimpijskim nie ma radia, więc to możliwe. Co za historia #Tokyo2020
0
No i w pizdu. A tak było blisko
1
@Janiama Kowalczyk może powalczyć dziś o brąz, w lekkiej myślę, że można około 7 medali zdobyć, siatkówka i kosz 3x3 też są szanse. W wioślarstwie mogą być równie dobrze z 3 medale, w kajakarstwie też, mogą Polki zaskoczyć w strzelectwie, kolarstwie torowym czy taekwando. Może Myszka, może mikst Iga/Kubot
Nie mówię, że będzie 20, może i będzie te 7/8 jak piszesz, ale tak naprawdę duża część naszych faworytów jeszcze nie wystepowala i jak dla mnie za wcześnie na takie wnioski
2
Julka Kowalczyk na TVP 1 w repasażu
1
@Michael24 akurat z tego zestawienia to chyba na ten moment tylko 1 medal uciekł
0
@Janiama ale Panie Maćku. Tak naprawdę z faworytów murowanych do medali jeszcze nikt nie odpadł. Jak dla mnie będzie można to ocenić dopiero po finałach wioślarskich
1
O, Badosa to ta ładna. No to z chęcią oglądamy
0
@baster82 TVP Sport i powinien być Eurosport 2
1
Dawać Panowie, kończyć to. Iga wchodzi na kort
1
@kamiVeB 11,4,6
Byl 7 w generalce
4
Zosia Zofią, ale pamiętajmy o Piotrku
0
@kamiVeB serwował Leon na pewno
5
A dzisiaj imieniny Ani. Dosłownie, Anny
Wszystkiego Dobrego dla wszystkich solenizantek!
0
Plum, wiadomo, bardzo dobry w defensywie, ale no ofensywnie kompletnie nic nie daje
0
@Criss18Barca to wiadomo, ale myślę, że raczej w tym tygodniu coś wejdzie
@AmigoBlancos obstawiam wioślarstwo w środę
2
@LeoMessiah właśnie dostałem się na studia
1
@MesQueUnClub96 o medal to ona będzie za kilka dni walczyć. Jutro po prostu kolejne 3 wyścigi
1
@Michael24 na 7 wstaję. Wcześniej nic wartego zarywania nocki raczej nie ma
7
@PatrychoO jak widać, czasami stwarza XD
15
tego jeszcze nie widziałem
1
LaVine zamiast Tatuma na parkiecie. Nie rozumiem tego
3
A propos Adebayo
Aż przypomniał mi się słynny piłkarz i piosenka o nim i jego rodzinie
0
@bartekvisca złoto nie jest pewne, choć medal albo nawet dwa dla Polski powinny być, tak i u kobiet, jak i chłopów
5
Jutrzejsze starty Polaków
1
Nie no, ci komentatorzy pieprzą takie farmazony, że szok
0
Komentatorzy coś troszku nie ogarniają
6
Brawo Panowie! Świetny mecz Polaków ❤️
4
no to nieźle
1
@panczo dogonił ją peleton po prostu. Sił zbrakło
0
@BorzyKrzys niestety zbyt płasko było dla Kasi
0
Oj mam duże obawy. Nieco ponad minuta przewagi na 10 km do mety