@blodziakk grają aż ktoś wygra. W tym sezonie, jak i poprzednim, drużyna zaczyna z runnerem na 2nd base, ale nadal gra się do skutku. Np. w World Series 2018, chyba w Game 4 było 18 inningów, aż się mecz skończył
@Mistrzu888 na żywo całkiem przyjemne spotkanie, Archers zdecydowanie lepsi, choć Falcons mogli trochę namieszać pod koniec. Wiadomo, Panthers inny poziom, ale i tak byłem pozytywnie zaskoczony
@DaPidejpi a nie chodzi o to, że zielone stroje zlewają się z murawą i są trudne do rozróżnienia dla daltonistów? W dodatku chyba chodzi tylko o całkowicie zielone stroje, a nie jak Sassuolo - czarno-zielone
@SinMistico zazwyczaj powtórki i to głównie Red Sox, chyba że np. Jomboy fajny filmik wrzuci (polecam jego kanał). Na żywo w nocy to ino jak Sox grają w nocy. (podobnie mam z Celtics w NBA, ale np. Patriots w NFL zawsze praktycznie za to oglądam )
@SinMistico niestety nie jest podane, kto jest pitcherem dla Yankees (przez co predykcja jest praktycznie niemożliwa), więc ciężko mi powiedzieć, jak to będzie, szczególnie, że najlepsi hitterzy Bostonu wrócili właśnie z drugiego końca kraju z All-Star game, natomiast dla Red Sox pitchuje E-Rod, który w tym sezonie dobre mecze przeplata bardzo słabymi. Choć on też słynie z dobrego run support. Mówię, też nie chcę Ci coś błędnie podpowiedzieć, szczególnie, że gra moja ulubiona drużyna, więc mogę być lekko nieobiektywny
@KapiFCB@SinMistico grają tylko Red Sox i Yankees, czyli baseballowe El Clasico, Red Sox wygrali 6 na 6 meczów z Yankees w tym sezonie, ja jako kibic Red Sox będę oczywiście za nimi, ten sezon też wskazuje na Boston, ale to jest baseball i powiem to co zawsze mówię, odradzam stawiania amerykańskich sportów, a w szczególności baseballu. Jest 162 meczów w sezonie, więc pojedynczy mecz to jest loteria, zależna od wielu czynników (szczególnie teraz, gdy była przerwa na mecz gwiazd, więc zawodnicy mogą być z deczka rozluźnieni)
Piękna chwila. Ileż było gadania, że ten najlepszy Messi z reprezentacją nic nie ugrał. No i proszę! Po tylu latach, po tylu osiągniętych szczytach, a On wciąż cieszy się jak dziecko. Pan Piłkarz. https://t.co/7h14GPjMSk">https://t.co/7h14GPjMSk
Messi i Neymar razem najlepszymi Zawodnikami Copa America XD
OFICIAL. Messi y Neymar fueron elegidos como los MEJORES JUGADORES de la Copa América 2021 por el Grupo de Estudio Técnico de la CONMEBOL. No se quedaron con un solo ganador. "No es posible solo elegir un jugador porque esta competición tiene dos mejores jugadores", argumentaron. https://t.co/KyJ5ZCocOz">pic.twitter.com/KyJ5ZCocOz
@jeyx77x ja to oczywiście wiem, dla mnie szczególnie sytuacja Palacio była nie do wytłumaczenia, ale chodziło mi o sytuację stricte Messiego, a jak na jego standardy to jednak niestety seta była. Choć o niej się jakoś nie pamięta
Tampa Bay Lightning wygrywają Puchar Stanleya drugi raz z rzędu! Niesamowite kilkanaście ostatnich miesięcy dla miasta Tampa. Oprócz Lighting mistrzostwo NFL w lutym zdobyli prowadzeni przez Toma Brady'ego Bucs, a w dodatku w baseballowym World Series grali Rays
1
@blodziakk grają aż ktoś wygra. W tym sezonie, jak i poprzednim, drużyna zaczyna z runnerem na 2nd base, ale nadal gra się do skutku. Np. w World Series 2018, chyba w Game 4 było 18 inningów, aż się mecz skończył
0
@Hosh wiemy wszyscy, że jesteś fanboyem Lewisa, nie musisz mówić
1
@Mistrzu888 na żywo całkiem przyjemne spotkanie, Archers zdecydowanie lepsi, choć Falcons mogli trochę namieszać pod koniec. Wiadomo, Panthers inny poziom, ale i tak byłem pozytywnie zaskoczony
2
@patry295 grają od tego sezonu w European Football League
6
No i Bydgoszcz Archers zostają Mistrzami Polski w Futbolu Amerykańskim! Pokonali w finale odbywającym się w Ząbkach Tychy Falcons 27-7
1
@kamiVeB Stadion Dolcanu Ząbki
3
O godzinie 14 finał Polskiej Ligi Futbolu Amerykańskiego pomiędzy Bydgoszcz Archers a Tychy Falcons
Transmisja na Kanale Sportowym
0
@DaPidejpi a nie chodzi o to, że zielone stroje zlewają się z murawą i są trudne do rozróżnienia dla daltonistów? W dodatku chyba chodzi tylko o całkowicie zielone stroje, a nie jak Sassuolo - czarno-zielone
1
Zaczynamy kwalifikacje przed jutrzejszym sprintem przed GP Wielkiej Brytanii
0
@SinMistico zazwyczaj powtórki i to głównie Red Sox, chyba że np. Jomboy fajny filmik wrzuci (polecam jego kanał). Na żywo w nocy to ino jak Sox grają w nocy. (podobnie mam z Celtics w NBA, ale np. Patriots w NFL zawsze praktycznie za to oglądam )
0
@SinMistico niestety nie jest podane, kto jest pitcherem dla Yankees (przez co predykcja jest praktycznie niemożliwa), więc ciężko mi powiedzieć, jak to będzie, szczególnie, że najlepsi hitterzy Bostonu wrócili właśnie z drugiego końca kraju z All-Star game, natomiast dla Red Sox pitchuje E-Rod, który w tym sezonie dobre mecze przeplata bardzo słabymi. Choć on też słynie z dobrego run support. Mówię, też nie chcę Ci coś błędnie podpowiedzieć, szczególnie, że gra moja ulubiona drużyna, więc mogę być lekko nieobiektywny
0
@KapiFCB @SinMistico grają tylko Red Sox i Yankees, czyli baseballowe El Clasico, Red Sox wygrali 6 na 6 meczów z Yankees w tym sezonie, ja jako kibic Red Sox będę oczywiście za nimi, ten sezon też wskazuje na Boston, ale to jest baseball i powiem to co zawsze mówię, odradzam stawiania amerykańskich sportów, a w szczególności baseballu. Jest 162 meczów w sezonie, więc pojedynczy mecz to jest loteria, zależna od wielu czynników (szczególnie teraz, gdy była przerwa na mecz gwiazd, więc zawodnicy mogą być z deczka rozluźnieni)
4
2 metry wzrostu, 160 kg wagi :O
44
Nie wytrzymam XD
https://x.com/gr3gor_g3/status/1414299352714170372
1
Oj mogło być nieciekawie podczas MLB All-Star Game
6
@CZaras bo jest przystojny. Jakby wyglądał jak ja to by słowa nie powiedziały
7
Idol ❤️
0
@svensonFCB karkóweczka
0
@DonMatteo901 właśnie miałem wrzucać ;)
bardzo lubię takie akcje w krykiecie ♥
53
Pan Poseł Artur Dziambor o pewnym Argentyńczyku
0
4 zawodników drużyny w Kanadyjskiej Lidze Futbolu Amerykańskiego zerwało ścięgno achillesa w przeciągu 6 minut...
0
Messi i Neymar razem najlepszymi Zawodnikami Copa America XD
7
tak jest XD
https://x.com/TrollFootball/status/1413929049726935040
1
@jeyx77x ja to oczywiście wiem, dla mnie szczególnie sytuacja Palacio była nie do wytłumaczenia, ale chodziło mi o sytuację stricte Messiego, a jak na jego standardy to jednak niestety seta była. Choć o niej się jakoś nie pamięta
0
Jak myślicie, jakby Messi mógł zmienić jedną sytuację w swojej karierze to co by to było i czemu jest to jego setka w finale MŚ?
3
Ciekawe czy pobije rekord. Niesamowity jest Cavendish
1
Snooker komentowany w piłkarskim stylu XD
4
Tampa Bay Lightning wygrywają Puchar Stanleya drugi raz z rzędu! Niesamowite kilkanaście ostatnich miesięcy dla miasta Tampa. Oprócz Lighting mistrzostwo NFL w lutym zdobyli prowadzeni przez Toma Brady'ego Bucs, a w dodatku w baseballowym World Series grali Rays
0
Przecież chłop go nie dotknął
7
Co ty Kaziu pieprzysz. Przecież ewidentny faul Kane'a