2

Jest i Pan Trener Andrzej Strejlau ❤️

0

Tsunoda z karą. Russell na P10


2

@EleanoR a to +40, bo jak bez to bym się zastanawiał

1

@EleanoR zależy czy z wiatrem czy bez

1

Kolejna kraksa


0

Ech, no i trzeba będzie jutro F1 i siatkę na 2 ekrany

5

@EleanoR czereśnie

18

Kraksa na TDF przez tępą dzidę


https://x.com/CallMeStat/status/1408790421606633474

4

Tak jest! Max Verstappen z Pole Positions przed GP Styrii! ❤️
Po karze Bottasa, Hamilton ląduje na P2, a w drugiej linii będą Norris z Perezem

3

Lubię Kłosa, ale że ludzie go chcieli zamiast Pita... Nie ma bata

0

Russell tylko 0.008 od Q3

3

Ale ciasno w Q2

0

U nas dzisiaj każdy wali bomby z serwisu, oby siadało

9

Jak ja szanuję Heynena za ten hymn ❤️

3

Paul Ricard robi jeden z najlepszych wyścigów sezonu, Yas Marina przechodzi zmiany, a teraz info, że Sochi zostanie za 2 lata zastąpione ❤️


5

Bottas XDD


5

Bottas XD


1

Jakby taki wynik w niedzielę był, coś pięknego. Na pierwszych 4 miejscach Red Bulle i Aplha Tauri ❤️

5

Andrzej Borowczyk na FP1 ❤️
Wspomnienia...


Oho, widzę że na wyścig też, a do tego za tydzień GP Austrii w Polsacie, więc 2 tygodnie z Borówą ❤️

47

Klasa


4

Tak jest. Turcja wraca ❤️


5

Oczywiście, trzeba pomóc Mercowi XD
Przecież to kpina jest


9

Urodzinki i grillowanko
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1408053113156685831


0

@NorbiTBOB sztos

1

@Encore no wieje niesamowicie, znaczy u nas już wiało, pewnie poszło teraz do was
Edit: nadal jednak wieje XD

0

No takiego wiatru to ja chyba w życiu nie widziałem

5

Co ten Boniek pieprzy XD

1

@tadzik447 yyy?

0

Jako, że Wolski raczej już więcej spotkań nie dostanie to cieszę się, że przynajmniej dostał 2 mecze w 1/8

6

@Lionel_Messi10 to tak nie działa. Laskowski i Wolski to dwie jedynki, nie pasowaliby razem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?