Okazuje się, że brytyjski Minister Zdrowia Matt Hancock, który odradzał Brytyjczykom kontaktów z najbliższą rodziną, wprowadzał zakaz spotykania się u innych w domu, przypominał o zakazie ściskania innych, sam w środku pandemii miał romans ze swoją sekretarką https://t.co/ycghXcIAoq">pic.twitter.com/ycghXcIAoq
We're excited to confirm that Turkey will re-join the 2021 calendar!
We return to Intercity Istanbul Park from October 1-3, the original date of the Singapore Grand Prix#TurkishGP 🇹🇷 #F1https://t.co/PaSnw97Kk7">pic.twitter.com/PaSnw97Kk7
2
Jest i Pan Trener Andrzej Strejlau ❤️
0
Tsunoda z karą. Russell na P10
2
@EleanoR a to +40, bo jak bez to bym się zastanawiał
1
@EleanoR zależy czy z wiatrem czy bez
1
Kolejna kraksa
0
Ech, no i trzeba będzie jutro F1 i siatkę na 2 ekrany
5
@EleanoR czereśnie
18
Kraksa na TDF przez tępą dzidę
https://x.com/CallMeStat/status/1408790421606633474
4
Tak jest! Max Verstappen z Pole Positions przed GP Styrii! ❤️
Po karze Bottasa, Hamilton ląduje na P2, a w drugiej linii będą Norris z Perezem
3
Lubię Kłosa, ale że ludzie go chcieli zamiast Pita... Nie ma bata
0
Russell tylko 0.008 od Q3
3
Ale ciasno w Q2
0
U nas dzisiaj każdy wali bomby z serwisu, oby siadało
9
Jak ja szanuję Heynena za ten hymn ❤️
3
Paul Ricard robi jeden z najlepszych wyścigów sezonu, Yas Marina przechodzi zmiany, a teraz info, że Sochi zostanie za 2 lata zastąpione ❤️
5
Bottas XDD
5
Bottas XD
1
Jakby taki wynik w niedzielę był, coś pięknego. Na pierwszych 4 miejscach Red Bulle i Aplha Tauri ❤️
5
Andrzej Borowczyk na FP1 ❤️
Wspomnienia...
Oho, widzę że na wyścig też, a do tego za tydzień GP Austrii w Polsacie, więc 2 tygodnie z Borówą ❤️
47
Klasa
4
Tak jest. Turcja wraca ❤️
5
Oczywiście, trzeba pomóc Mercowi XD
Przecież to kpina jest
9
Urodzinki i grillowanko
https://x.com/TheEuropeanLad/status/1408053113156685831
0
@NorbiTBOB sztos
1
@Encore no wieje niesamowicie, znaczy u nas już wiało, pewnie poszło teraz do was
Edit: nadal jednak wieje XD
0
No takiego wiatru to ja chyba w życiu nie widziałem
5
Co ten Boniek pieprzy XD
1
@tadzik447 yyy?
0
Jako, że Wolski raczej już więcej spotkań nie dostanie to cieszę się, że przynajmniej dostał 2 mecze w 1/8
6
@Lionel_Messi10 to tak nie działa. Laskowski i Wolski to dwie jedynki, nie pasowaliby razem