6

@Lionel_Messi10 to tak nie działa. Laskowski i Wolski to dwie jedynki, nie pasowaliby razem

1

@LeoMessiah Benzema

3

Znowu Niebo a Ziemia pomiędzy częściami drabinki
https://x.com/Zeeeegel/status/1407806238239473668

0

@lisu01 tym razem jednak trafili na trudniejszą część Drabinki

0

No i jeśli teraz Portugalia wygra Euro to będę w stanie to uszanować. Musieliby najprawdopodobniej przejść Belgie, Wlochy i Francję, żeby dojść do finału

13

Czy był w historii ME dzień z większą ilością bramek? (na ten moment chyba 18)

1

17 goli już dzisiaj padło XD

8

I na ten moment Portugalia out

7

Niezła teoria XD


2

Ime Udoka nowym trenerem Boston Celtics
@fart @Encore @Mns21


4

Szpaku "Po meczu"
Też Szpaku "mówiłem, że dopóki piłka w grze"

7

A tu niektórzy pisali, że Enrique wystawiając taki skład prosi się o odpadnięcie XD. Nie ma to jak podważanie Pana Trenera

0

Wybitny faul taktyczny Frankowskiego XDDD

10

Hiszpan wali z główki, z odchylenia po długim rogu, najlepszy zawodnik świata nie strzela z metra na pustą...

1

Przecież Jóźwiak od 1. Minuty nie zagrał dobrego meczu w kadrze

11

Najlepszy zawodnik Świata... Z dwóch metrów na pustą nie trafia...

0

Dobra, trzeba będzie siorke z domu wyrzucić na czas meczu. Ze Słowacją oglądała, z Hiszpanią nie, dziś siatkę oglądała 1. i 4. Set, a 2. i 3. nie

0

Jaki tie-break? Tu trzeba to skończyć przed naszymi Orłami

0

Piotrek jedyny z flotem i jakie efekty :D

0

Slabo dziś u nas w polu serwisowym, ale no taki urok siłowej zagrywki, która u nas dominuje. Jak siedzi to siedzi, jak nie to niestety nie

0

Czemu nie Zatorski?

0

@Kamiloza91 skoro nie było go w 14-tce na Argentynę, a wczoraj był na ławie, to obstawiam, że tak

1

@Witekk10 rzeczywiście z waszych okolic idzie

5

Kurna burza idzie. Oby sygnał na meczach Polski był

0

@masq Bastoni albo Barella. No i oczywiście musielibyśmy mieć zastępcę (np. Gaya)

0

@doc jakby przyszedł Gaya, a Inter dałby za niego Bastoniego albo Barellę to chetnie

0

@Tomason daje na 100% awans

0

@takisobiektos Young, Harden, Luka, dobra zmiana, okropnie to denerwujące

4

Chłop co się czepia naszych o kibicowanie XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?