24 czerwca 2021, 10:36
6
@Lionel_Messi10 to tak nie działa. Laskowski i Wolski to dwie jedynki, nie pasowaliby razem
23 czerwca 2021, 23:19
1
@LeoMessiah Benzema
23 czerwca 2021, 23:15
3
Znowu Niebo a Ziemia pomiędzy częściami drabinkihttps://x.com/Zeeeegel/status/1407806238239473668
23 czerwca 2021, 23:02
0
@lisu01 tym razem jednak trafili na trudniejszą część Drabinki
23 czerwca 2021, 22:59
No i jeśli teraz Portugalia wygra Euro to będę w stanie to uszanować. Musieliby najprawdopodobniej przejść Belgie, Wlochy i Francję, żeby dojść do finału
23 czerwca 2021, 22:44
13
Czy był w historii ME dzień z większą ilością bramek? (na ten moment chyba 18)
23 czerwca 2021, 22:29
17 goli już dzisiaj padło XD
23 czerwca 2021, 22:10
8
I na ten moment Portugalia out
23 czerwca 2021, 21:00
7
Niezła teoria XD
XDDDDDDD https://t.co/Qk5r9kuvAq">pic.twitter.com/Qk5r9kuvAq— Jakub Bilski (@jakub_bilski) June 23, 2021
XDDDDDDD https://t.co/Qk5r9kuvAq">pic.twitter.com/Qk5r9kuvAq
23 czerwca 2021, 20:55
2
Ime Udoka nowym trenerem Boston Celtics@fart @Encore @Mns21
The Boston Celtics are finalizing an agreement to hire Brooklyn Nets assistant Ime Udoka as the franchise's new coach, sources tell ESPN.— Adrian Wojnarowski (@wojespn) June 23, 2021
The Boston Celtics are finalizing an agreement to hire Brooklyn Nets assistant Ime Udoka as the franchise's new coach, sources tell ESPN.
23 czerwca 2021, 19:46
4
Szpaku "Po meczu"Też Szpaku "mówiłem, że dopóki piłka w grze"
23 czerwca 2021, 19:29
A tu niektórzy pisali, że Enrique wystawiając taki skład prosi się o odpadnięcie XD. Nie ma to jak podważanie Pana Trenera
23 czerwca 2021, 19:18
Wybitny faul taktyczny Frankowskiego XDDD
23 czerwca 2021, 18:51
10
Hiszpan wali z główki, z odchylenia po długim rogu, najlepszy zawodnik świata nie strzela z metra na pustą...
23 czerwca 2021, 18:50
Przecież Jóźwiak od 1. Minuty nie zagrał dobrego meczu w kadrze
23 czerwca 2021, 18:18
11
Najlepszy zawodnik Świata... Z dwóch metrów na pustą nie trafia...
23 czerwca 2021, 17:23
@gumaz https://zapodaj.net/681abfa504dc9.jpg.html
23 czerwca 2021, 17:20
Dobra, trzeba będzie siorke z domu wyrzucić na czas meczu. Ze Słowacją oglądała, z Hiszpanią nie, dziś siatkę oglądała 1. i 4. Set, a 2. i 3. nie
23 czerwca 2021, 16:40
Jaki tie-break? Tu trzeba to skończyć przed naszymi Orłami
23 czerwca 2021, 16:11
Piotrek jedyny z flotem i jakie efekty :D
23 czerwca 2021, 16:08
Slabo dziś u nas w polu serwisowym, ale no taki urok siłowej zagrywki, która u nas dominuje. Jak siedzi to siedzi, jak nie to niestety nie
23 czerwca 2021, 15:25
Czemu nie Zatorski?
23 czerwca 2021, 13:30
@Kamiloza91 skoro nie było go w 14-tce na Argentynę, a wczoraj był na ławie, to obstawiam, że tak
23 czerwca 2021, 13:29
@Witekk10 rzeczywiście z waszych okolic idzie
23 czerwca 2021, 13:28
5
Kurna burza idzie. Oby sygnał na meczach Polski był
23 czerwca 2021, 10:44
@masq Bastoni albo Barella. No i oczywiście musielibyśmy mieć zastępcę (np. Gaya)
23 czerwca 2021, 09:30
@doc jakby przyszedł Gaya, a Inter dałby za niego Bastoniego albo Barellę to chetnie
23 czerwca 2021, 08:16
@Tomason daje na 100% awans
22 czerwca 2021, 23:26
@takisobiektos Young, Harden, Luka, dobra zmiana, okropnie to denerwujące
22 czerwca 2021, 16:27
Chłop co się czepia naszych o kibicowanie XD
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
6
@Lionel_Messi10 to tak nie działa. Laskowski i Wolski to dwie jedynki, nie pasowaliby razem
1
@LeoMessiah Benzema
3
Znowu Niebo a Ziemia pomiędzy częściami drabinki
https://x.com/Zeeeegel/status/1407806238239473668
0
@lisu01 tym razem jednak trafili na trudniejszą część Drabinki
0
No i jeśli teraz Portugalia wygra Euro to będę w stanie to uszanować. Musieliby najprawdopodobniej przejść Belgie, Wlochy i Francję, żeby dojść do finału
13
Czy był w historii ME dzień z większą ilością bramek? (na ten moment chyba 18)
1
17 goli już dzisiaj padło XD
8
I na ten moment Portugalia out
7
Niezła teoria XD
2
Ime Udoka nowym trenerem Boston Celtics
@fart @Encore @Mns21
4
Szpaku "Po meczu"
Też Szpaku "mówiłem, że dopóki piłka w grze"
7
A tu niektórzy pisali, że Enrique wystawiając taki skład prosi się o odpadnięcie XD. Nie ma to jak podważanie Pana Trenera
0
Wybitny faul taktyczny Frankowskiego XDDD
10
Hiszpan wali z główki, z odchylenia po długim rogu, najlepszy zawodnik świata nie strzela z metra na pustą...
1
Przecież Jóźwiak od 1. Minuty nie zagrał dobrego meczu w kadrze
11
Najlepszy zawodnik Świata... Z dwóch metrów na pustą nie trafia...
2
@gumaz https://zapodaj.net/681abfa504dc9.jpg.html
0
Dobra, trzeba będzie siorke z domu wyrzucić na czas meczu. Ze Słowacją oglądała, z Hiszpanią nie, dziś siatkę oglądała 1. i 4. Set, a 2. i 3. nie
0
Jaki tie-break? Tu trzeba to skończyć przed naszymi Orłami
0
Piotrek jedyny z flotem i jakie efekty :D
0
Slabo dziś u nas w polu serwisowym, ale no taki urok siłowej zagrywki, która u nas dominuje. Jak siedzi to siedzi, jak nie to niestety nie
0
Czemu nie Zatorski?
0
@Kamiloza91 skoro nie było go w 14-tce na Argentynę, a wczoraj był na ławie, to obstawiam, że tak
1
@Witekk10 rzeczywiście z waszych okolic idzie
5
Kurna burza idzie. Oby sygnał na meczach Polski był
0
@masq Bastoni albo Barella. No i oczywiście musielibyśmy mieć zastępcę (np. Gaya)
0
@doc jakby przyszedł Gaya, a Inter dałby za niego Bastoniego albo Barellę to chetnie
0
@Tomason daje na 100% awans
0
@takisobiektos Young, Harden, Luka, dobra zmiana, okropnie to denerwujące
4
Chłop co się czepia naszych o kibicowanie XD