0

Tak patrzę na grupę A i chyba łatwiejsza drabinka jest za wyjście z drugiego miejsca. W obu przypadkach mecz 1/8 nie z jakąś potęgą, tylko Włosi będą w jednej części drabinki raczej z Belgią i Francją, a Walia w drugiej części

21

Panie Januszu nieee...

/photo/1

7

Tak jest Maxiu! Tak jest Checo! Strategiczny masterclass Red Bulla! ❤️

0

@Chaoss jest jakieś 200 layoutów tego toru, a wydaje się jakby wybrali najgorszy

0

Nie rozumiem czemu najpierw zjechał Bottas a nie Lewis ale nie narzekam XD

0

Hamilton tradycyjnie już nie ma opon XD

1

Może w końcu ciekawy wyścig we Francji!


9

@ShinobiQWE ciekawostka


3

Panthers Wrocław wygrali mecz pierwszej kolejki nowo powstałej European League of Football! Wielkie Brawa ♥♥♥



3

Wymówki, wymówki, wymówki. A co to oni jedni z kontuzjami? Nash to mocno przeciętny trener


5

Co dziś Alba piły posyła

0

Szybko poszło XD

0

Jakby się Laporte położył to może by odgwizdal

6

Oczywiście, kapitalna interwencja Simona, a nie wina Lewego, który kopnął w niego

3

Czemu nie z główki?

0

@Hubertusk nie no, jak się dobrze przyjrzeć to to początkowe ujęcie było tym samym co Varowe

2

@Faun to Bednarek sam ich tak nazwał XD

1

Lewa noga została

28

Semedo XD
Chłop to samo u nas robił, tak to denerwowało zawsze...


0

Mówiłem, żeby grać na Semedo. On jest cienki

1

Deutschland Deutschland über Alles!

0

@JoseArkadioMorales i znowu wyjdą z 3. i się prześlizną w dogrywkach i karnych

49

LFGGGG


2

Grajcie na Semedo, on jest cienki!

1

To było zbyt oczywiste

0

Mógł się Gnabry położyć

2

@Admin030 Portugalia 5 lat temu wygrała jeden mecz na całych ME. Ta Francja to przy nich Barca Guardioli

0

A ten znowu połamany...

5

Max Verstappen wygrywa kwalifikacje przed GP Francji!

1

Nie zapomnieli o Francji w 98 i 00?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?