@BartqRKO@Encore jak dla mnie dobra wymiana dla Celtics. Jeśli ktoś się łudził, że Kemba to coś więcej niż negative asset z tym kontraktem i kontuzjami to sorry. Ja bym tę wymianę podzielił na dwie. Kemba za Horforda i 2 (dużo kasy zaoszczędzonej) i 16 za Browna (dobry, młody, tani center). Ja jestem zadowolony
@nwchades Brytyjski krykiecista. Tweety, gdy miał 18 lat. Kontemplował zakończenie kariery po tym jak się wiadro na niego wylało, tutaj dochodzenia w jego sprawie. A to że Rapinoe ujdzie na sucho to wiadomo, mimo że ona te tweety pisała jako 25-letnia kobieta. Ale no, podwójne standardy
The England and Wales Cricket Board has opened the door to possible disciplinary sanctions after announcing a social media review "to address any historical issues" following the Ollie Robinson Twitter storm.
Trailer Madden 22. Na okładce pojawią się najlepszy zawodnik młodej generacji - Patrick Mahomes i GOAT - Tom Brady, czyli też dwóch QB, którzy zmierzyli się ze sobą w tegorocznym Super Bowl!
No i Turcja nawet przy dobrym wyniku meczu ITA-SUI i ew. zwycięstwie ze Szwajcarią, będą mieli ciężko o wyjście z 3. miejsca. Na ten moment bilans bramkowy 0-5
@lucca87 all-NBA, czyli teoretycznie 15 najlepszych zawodników sezonu. Duranta nie ma bo pewnie zagrał za mało spotkań. Tylko to samo powinno się tyczyć Lebrona
0
@BartqRKO @Encore jak dla mnie dobra wymiana dla Celtics. Jeśli ktoś się łudził, że Kemba to coś więcej niż negative asset z tym kontraktem i kontuzjami to sorry. Ja bym tę wymianę podzielił na dwie. Kemba za Horforda i 2 (dużo kasy zaoszczędzonej) i 16 za Browna (dobry, młody, tani center). Ja jestem zadowolony
1
@Kacper1432 żeby nadepnięcia na stopę nie były gwizdane?
0
Oj może być karny... Dziwne, ja bym raczej dał
0
No i wylądował...
3
@LS mój dziadek kiedyś na imprezie został z kimś pomylony i dostał nożem w serce. Przeżył bo miał czekoladę w kieszeni koszuli
1
@Geble różnica bramek
1
@Encore a Rosja wygrała z Finlandią, liczą się bramki
0
O ile się nie mylę, to przy wygraniu swoich grup Belgia, Francja i Włochy będą po jednej stronie drabinki
0
Dzięki Rudemu i Lukaku Belgowie będą groźni w każdym meczu
0
Powrót po achillesie w 5 miesięcy? Jak?
0
@DaPidejpi czemu niby z 3 punktami wyjście jest nierealne? Na zeszłych ME wyszły dwie drużyny z 4 i dwie z 3 (w tym przyszli mistrzowie)
1
@nwchades masz rację. Nie jest identyczna, sytuacja Rapinoe gorsza, bo pisała to jako dorosła kobieta, a on jako nastolatek
1
@nwchades Brytyjski krykiecista. Tweety, gdy miał 18 lat. Kontemplował zakończenie kariery po tym jak się wiadro na niego wylało, tutaj dochodzenia w jego sprawie. A to że Rapinoe ujdzie na sucho to wiadomo, mimo że ona te tweety pisała jako 25-letnia kobieta. Ale no, podwójne standardy
14
Proszę bardzo
Megan Rapinoe to rasistka
https://x.com/mPinoe/status/71342154500423680
3
@PlsNotAtletico no bo jak masz szansę na punkt to oczywiste, że będziesz się smucił. Nawet jeśli nie jesteś faworytem
0
@tristan87 Zawacki
14
Troszkę się pomylił XD
"120. Mecz w reprezentacji, a nie przepraszam, siódmy"
0
Tutaj mimo wszystko powinna być według mnie kartka dla Ukraińca
1
Trailer Madden 22. Na okładce pojawią się najlepszy zawodnik młodej generacji - Patrick Mahomes i GOAT - Tom Brady, czyli też dwóch QB, którzy zmierzyli się ze sobą w tegorocznym Super Bowl!
0
Świetna operacja epitetami w wykonaniu Pana Trenera
6
Świetna decyzja sędziego!
5
Godzina 15, Czwartek , Ukraina-Macedonia, Pan Trener Andrzej Strejlau. Czy może być lepiej?
4
Jak to się mówi. Pictures taken before disasters XDD
1
@aldewir elegancko. Oby powrót Lubelszczyzny na najwyższy poziom rozgrywkowy!
0
@kaamil1910 oni też jeszcze mają szansę, chyba że Szwajcaria pokona Włochy. Choć oczywiście przy bilansie 0:5 będzie im ciężko
1
No i Turcja nawet przy dobrym wyniku meczu ITA-SUI i ew. zwycięstwie ze Szwajcarią, będą mieli ciężko o wyjście z 3. miejsca. Na ten moment bilans bramkowy 0-5
0
@bielik Turcja nie będzie miała szans na awans jeśli przegra, a Szwajcaria pokona Włochy
5
Mało rzeczy mnie tak denerwuje jak błędne używanie "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki"...
0
A jak LeBron złamał protokół Covidowy to nic mu oczywiście nie zrobili
0
@lucca87 all-NBA, czyli teoretycznie 15 najlepszych zawodników sezonu. Duranta nie ma bo pewnie zagrał za mało spotkań. Tylko to samo powinno się tyczyć Lebrona