@AmigoBlancos czyli chyba jedyna szansa, żeby Portugalia nie awansowała to, że wyprzedzają ją drużyny z grup E i D oraz przegrają 3 bramkami z Francja. Chyba, że oczywiście zajmą 4. Miejsce w grupie
43-letni chłop, były rekordzista kraju juniorów w podnoszeniu ciężarów, jedzie na IO jako baba. Ciekawe jak się muszą czuć kobiety, które całe życie trenowały, aby pojechać na Igrzyska tylko po to by chłop w średnim wieku na nie pojechał. Gdzie są feministki?
The Sixers tanked for years, had multiple #1 picks, fired their coach, fired their GM, traded for shooters, were the #1 seed, had Game 7 at home and still couldn't get out of the 2nd round
W ostatniej kolejce Centralnej Ligi Juniorów U18 @EscolaVarsovia przegrała dziś 0:1 z Wisłą Kraków. 3 godziny później, znając wynik Escoli zagrały zaprzyjaźnione Cracovia i Arka. Padł sensacyjny remis 0:0 utrzymujący obie ekipy.Poniżej fragment porywającej walki. Escola spadła. https://t.co/2UMdDBjHXH">pic.twitter.com/2UMdDBjHXH
0
Jaki tie-break? Tu trzeba to skończyć przed naszymi Orłami
0
Piotrek jedyny z flotem i jakie efekty :D
0
Slabo dziś u nas w polu serwisowym, ale no taki urok siłowej zagrywki, która u nas dominuje. Jak siedzi to siedzi, jak nie to niestety nie
0
Czemu nie Zatorski?
0
@Kamiloza91 skoro nie było go w 14-tce na Argentynę, a wczoraj był na ławie, to obstawiam, że tak
1
@Witekk10 rzeczywiście z waszych okolic idzie
5
Kurna burza idzie. Oby sygnał na meczach Polski był
0
@masq Bastoni albo Barella. No i oczywiście musielibyśmy mieć zastępcę (np. Gaya)
0
@doc jakby przyszedł Gaya, a Inter dałby za niego Bastoniego albo Barellę to chetnie
0
@Tomason daje na 100% awans
0
@takisobiektos Young, Harden, Luka, dobra zmiana, okropnie to denerwujące
4
Chłop co się czepia naszych o kibicowanie XD
0
@Sulimo a dzisiaj trening przede mną, masakra... A na deszcz na razie się nie zapowiada
2
Świetny początek naszej reprezentacji z Iranem!
25
Zibi Top
5
Szkoda gadać...
2
Zmiany na torze Yas Marina
https://x.com/wtf1official/status/1407043953497608197
1
@Songo91 chyba na jedną z drużyn z 3. miejsca
0
@AmigoBlancos czyli chyba jedyna szansa, żeby Portugalia nie awansowała to, że wyprzedzają ją drużyny z grup E i D oraz przegrają 3 bramkami z Francja. Chyba, że oczywiście zajmą 4. Miejsce w grupie
2
Ech. Ułatwiają Portugalii
6
Ben Simmons XDDD
2
Będą zmiany na torze Yas Marina! ♥
26
43-letni chłop, były rekordzista kraju juniorów w podnoszeniu ciężarów, jedzie na IO jako baba. Ciekawe jak się muszą czuć kobiety, które całe życie trenowały, aby pojechać na Igrzyska tylko po to by chłop w średnim wieku na nie pojechał. Gdzie są feministki?
5
No i Sixers w papę. Coś pięknego ❤️
0
@FCB24 nikt nie wie, w sensie ogólnie świata NBA. Bo to, że Clippers wiedzą to wiadomo
0
@VenoM nikt nie wie. Bardzo tajemnicza kontuzja
5
@Songo91 patrząc na to, że dziś poznaliśmy dopiero pełny skład ligi - to nie
13
Tak jest! Górnik Łęczna w najwyższej klasie rozgrywkowej! Ekstraklasa wraca na Lubelszczyznę ❤️❤️❤️
2
@Mns21 o to to. Byle nie Sixers
5
Wałki, wałeczki