0

@LeoMessi1994 tyle samo, albo nawet i dłużej
@Marcin91fcb dokładnie

1

@masq może by i był, ale patrząc na to, że wróci pewno na przyszły sezon dopiero, to nie wiem czy się brać za 29-latka po achillesie

11

Niestety, tak jak się obawiałem. Najgorszy możliwy scenariusz


7

Pierwszy półfinał skomentuje duet Laskowski - Podoliński. Czyli półfinał drugi ląduje raczej u Borka i Węgrzyna


1

@kamiVeB wyglądało mi na mięsień. W dodatku Achilles jednak gorszy od więzadeł

4

Oby nie achilles...

2

No na pewno jedna z dziwniejszych śmierci jakich widziałem


5

Pedri i Busi w środku pola


0

@doc ze strony CKE

33

Patrzę na centyle z egzaminu ósmoklasisty i to dramat jest. 33% dzieci napisało matmę na 28% lub gorzej... Dominanta z matmy to 20%...
19% angielski na 29% lub gorzej
Mater Dei...

5

Dzisiaj 1. Lipca, czyli dzień, w którym były baseballista Bobby Bonilla otrzymuje od NY Mets ponad milion dolarów! Tak będzie się działo do roku 2035. Wszystko jest częścią umowy zawartej przy zerwaniu kontraktu z Bonillą przez Mets przed sezonem 2000


1

@horang Gdyby nie absencja CP3 w pierwszych dwóch meczach, gdyby nie absencja Irvinga i Hardena, gdyby nie absencja Davisa, gdyby nie absencja Browna... i tak można o każdej serii w tych playoffach

1

To co robi teraz Shohei Ohtani w MLB jest niesamowite. Jest pierwszym zawodnikiem od słynnego Babe Ruth'a, który miota i uderza na takim poziomie. Ba, śmiem twierdzić, że robi obie te czynności lepiej. Możliwe, że oglądamy aktualnie nowego GOAT baseballu. Co ciekawe, najlepszy zawodnik ostatniej dekady - Mike Trout, gra w tej samej drużynie co Ohtani, mimo to Angels nie są obecnie nawet blisko miejsca w play-offs



1

@Mns21 Celtics, zacząłem kibicować, bo lubiłem "Nie ma to jak hotel" za dzieciaka

45

I cyk XD


0

Ale sobie dziś wypracował przewagę Pogacar

3

@fcbarcafan19 bo musi trafić w pole serwisowe

2

@Lola120 mi też nigdy kawa nie pomagała

10

-2.07.2021 (piątek), 18:00 Szwajcaria – Hiszpania
Komentarz: Jacek Laskowski, Robert Podoliński
-2.07.2021 (piątek), 21:00 Belgia – Włochy
Komentarz: Mateusz Borek, Kazimierz Węgrzyn
-3.07.2021 (sobota), 18:00 Czechy – Dania
Komentarz: Dariusz Szpakowski, Andrzej Juskowiak
-3.07.2021 (sobota), 21:00 Ukraina – Anglia
Komentarz: Maciej Iwański, Marcin Żewłakow

Tak wygląda rozpiska komentatorów na 1/4

0

@Kz1234 dostaną raczej półfinały :(

4

Ale szkoda Belga. 200 metrów mu zabrakło
Ale no 31. zwycięstwo Marka Cavendisha! Po raz pierwszy od 5 lat!

10

@masterandservant asysta gdzie zagrał Benzemie metr za plecy?

20

RIP Pedri


5

Bardzo mi się podobało jak Szwajcarzy wczoraj podeszli do karnych. Wiedzieli, że Lloris się wcześnie kładzie przez co strzelali je z lekkim zawahaniem przed strzałem. Zmusiło to Llorisa do zmiany taktyki i dłuższego czekania, przez co nie był w stanie wyjąć 4. karnego, który poszedł mu po ręce

10

Sto Lat Szefu!


1

@Roobo wybitny sezon bez wygrania najbardziej ogórkowej z Top 5 lig

44

Xhaka szef, a Kriszczjanu na mineralnej chowany do domu XD


6

Tyle


1

Komentator to ten Zieliński piłkarz czy trener?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?