- O 12 studio, w którym wystąpią Piotr Gruszka i Damian Wojtaszek. - mecz komentują Tomasz Swędrowski i Wojciech Drzyzga. - Po meczu studio, fajerwerki i werbalnej repasaże.
@mextexperu Polek nie ma, to raczej nie ma zbytniej presji, żeby pokazywać szermierkę, szczególnie że na rozpisce jest do 12 studio na TVP Sport (natomiast od 11 pokazuje mi szermierkę na Eurosporcie, a nie TVP)
@VamosRakieta teraz to wygląda o wiele lepiej, ale tak 40 minut temu przewaga była naprawdę spora i niezbyt się kwapili do pogoni (co zresztą komentatorzy zauważyli) @Jarema2000 TVP Sport i Eurosport 1
1
Ależ końcówka meczu Łotwa - Belgia w 3x3!
9
Oho
No i to jest news
Duo z Polsatu komentuje w Eurosporcie!
0
@mextexperu Polek nie ma, to raczej nie ma zbytniej presji, żeby pokazywać szermierkę, szczególnie że na rozpisce jest do 12 studio na TVP Sport (natomiast od 11 pokazuje mi szermierkę na Eurosporcie, a nie TVP)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Maciasek oby około 15
0
Oj Michał niezadowolony bardzo. Szkoda chłopa :(
1
Tak jest Kwiato! Byle utrzymać do końca podjazdu
1
@kamilop Pogacar teraz dał atak, 20 sekund przewagi nad grupą gdzie trzyma się Michał
36 km do mety
3 km do końca podjazdu
2
Pogacar jest nienormalny
Jakby się w ogóle nie męczył
1
@DonAndrzejos kolarstwo
2
@VamosRakieta teraz to wygląda o wiele lepiej, ale tak 40 minut temu przewaga była naprawdę spora i niezbyt się kwapili do pogoni (co zresztą komentatorzy zauważyli)
@Jarema2000 TVP Sport i Eurosport 1
1
Peleton zapewnie ich dogoni, ale będzie musiał się trochę napracować, bo przewaga jednak spora jak na 107 km do mety
0
@arekfanBarcy raczej Włoszka, z tego co czytam, choć nasze zawodniczki pokonywały już wyżej rozstawione szpadzistki
2
Szybka informacja
1
Mike to wiadomo - ostoja, ale momentami odwala taką maniane, że szok. Jakby mu się grać nie chciało
2
Oj w szpadach, szczególnie drużynowo, może być naprawdę ładnie
2
Tak jest!
Aleksandra Jarecka pokonuje Rosjankę ❤️
0
No i trzeba za chwilę powoli na naszych Orłów wstawać
2
G.O.A.T
https://x.com/TomBrady/status/1418675521563598852
23
Siewcy śmierci!
2
Dziwne te piktogramy były, ale bardzo ciekawe :D
52
Pozdrowionka
1
@PatrychoO w nocy badminton, koszykówka 3x3, siatkówka, wioślarstwo. Ogólnie, prawie wszystko
1
Uwielbiam na ceremonii otwarcia wejścia małych państw
Fajny widok zawsze :D
0
@dawidor9 w tym przypadku, jednak CR nie waży 125 kg XDDD
ale rzeczywiście, że nigdy nic se nie zrobił to też się dziwie
7
Co do Kapustki. Już gdzieś to widziałem
2
Świetny tekst Kuby Kazuli o szansach Polaków w każdej dyscyplinie na IO
https://newonce.sport/artykul/vademecum-olimpijskie-tokio-czego-spodziewac-sie-po-polakach-w-kazdej-z-konkurencji
5
Mistrzowski pierścień Tampa Bay Bucs
0
Po prostu uwielbiam Magików i Krzysia Górkę ♥
4
I cyk, Richarlison x3