Na TVP1 Kajakarstwo Górskie. Do końca 7 zawodniczek. Na ten moment Polka jest pierwsza z wynikiem, który by dawał drugi rezultat w półfinale. Edit: niestety dodane były jej dodatkowe 2 punkty karne. Mogą one zdecydować o braku podium :/
Musi coś dziś wpaść Edit: nasi w drugiej fazie eliminacji podobno jednak bardzo słabo :)
Mikst strzelniczy Tomasz Bartnik/Aneta Stankiewicz przechodzi eliminacje i jest w najlepszej ósemce igrzysk. Niedługo druga faza eliminacji #Tokyo2020#IgrzyskaOlimpijskie
Strzelecki mikst Aneta Stankiewicz/Tomasz Bartnik na 8. miejscu kończą rywalizację w karabinie pneumatycznym. Znacznie słabsza druga część eliminacji (w pierwszej byli drudzy). #naszeTokio#Tokyo2020
@DonAndrzejos właściwie to jest plan. Wystawić młociarzy, siatkarzy i wioślarzy tylko i kurde stosunek medali do reprezentantów pewnie najlepszy byśmy mieli XD
@AmigoBlancos no akurat w szpadzie dziewczyny były sporymi faworytkami. Jak dla mnie pompowaniem balonika jest jak np. Tomaszewski mówi, że Polska dojdzie do półfinału Euro, a nie mówienie, że faworyci powinni zdobyć medal
BREAKING: Memphis is finalizing a trade to send Jonas Valanciunas and 2021 Nos. 17 and 51 picks to New Orleans for Steven Adams, Eric Bledsoe, 2021 picks Nos. 10 and 40 and a protected 2022 first-round pick via the Lakers, sources tell ESPN.
1
@damiano996 ale zdajesz sobie sprawę, że na ten moment nie różnią się one zbytnio od Igrzysk 2008-2016 jeśli chodzi o liczbę medali?
1
Tenis na IO. Klasyk, praktycznie zawsze niespodzianek kupa, szkoda, że tym razem dotyczyły one naszych faworytów :/
0
@michal26 wioślarstwo to jednak coś innego. Mamy 5 ekip w finałach. Jeśli tam nie będzie medalu to kataklizm musiałby się stać
1
@Kvothe07 wiosła jutro muszą przynajmniej 2/3 medale dać. Siatkówka to wiadomo, do tego młoty i oszczep
1
@michal26 przecież jutro mamy praktycznie obowiązek zdobyć kilka medali w wioślarstwie
0
@JohnnyBarca ciekawostka : po 1. dniu IO Estonia i Kosowo miały więcej medali niż USA
0
@Odcinkowy tak wiem jak było w 96. Mówię o ostatnich 3 IO
0
@Wilczeq było sporo pisane ;)
0
Repasaż Kowalczuk o 12.30
0
@Zoker tak naprawdę to taka prawdziwa szansa, gdzie nasi byli mocnymi faworytami to dzisiejsze szpady
1
@Comentateiro co IO to samo. Pierwsze dni są zawsze bardzo mierne medalowo
1
Niestety w Judo odpada Polka :/
4
Serbka awansuje do finału co oznacza, o ile się nie mylę, repasaże dla Kowalczuk
0
@Zieliniak repasaże w Judo i Taekwondo
0
@Pogba jeśli chodzi o 3x3 to Mongolia jest mocna
7
Niestety bez medalu dla Polki w kajakach, ale i tak brawa, bo wynik zdecydowanie ponad przewidywania.
4
Na TVP1 Kajakarstwo Górskie. Do końca 7 zawodniczek. Na ten moment Polka jest pierwsza z wynikiem, który by dawał drugi rezultat w półfinale.
Edit: niestety dodane były jej dodatkowe 2 punkty karne. Mogą one zdecydować o braku podium :/
0
@AmigoBlancos choć no musi liczyć na pomoc Serbki
1
Niestety porażka w ćwierćfinale też w taekwondo :(
Szkoda, bo było dobrze po 2 rundach
0
Na TVP 1 1/4 taekwondo. Na razie jest całkiem nieźle
0
Nie no siwy dym. Jadziecie do domu
0
@escarabajo znaczy on ogólnie jest dobry, tylko po prostu za często gwiazdorzy
1
I znowu Mike odwalił maniane
0
Musi coś dziś wpaść
Edit: nasi w drugiej fazie eliminacji podobno jednak bardzo słabo :)
Edit #2
2
Chyba najgorszy możliwy sposób na porażkę... Przez kary :/
0
@DonAndrzejos właściwie to jest plan. Wystawić młociarzy, siatkarzy i wioślarzy tylko i kurde stosunek medali do reprezentantów pewnie najlepszy byśmy mieli XD
0
może choć tutaj?
0
@AmigoBlancos no akurat w szpadzie dziewczyny były sporymi faworytkami. Jak dla mnie pompowaniem balonika jest jak np. Tomaszewski mówi, że Polska dojdzie do półfinału Euro, a nie mówienie, że faworyci powinni zdobyć medal
2
Sezon trade'owy czas zacząć
1
@marko111122 tam gdzie pracowałem zarobki całkiem niezłe, ale stanie 8 godzin przy taśmie na 3 zmiany ryło trochę beret