1

@damiano996 ale zdajesz sobie sprawę, że na ten moment nie różnią się one zbytnio od Igrzysk 2008-2016 jeśli chodzi o liczbę medali?

1

Tenis na IO. Klasyk, praktycznie zawsze niespodzianek kupa, szkoda, że tym razem dotyczyły one naszych faworytów :/

0

@michal26 wioślarstwo to jednak coś innego. Mamy 5 ekip w finałach. Jeśli tam nie będzie medalu to kataklizm musiałby się stać

1

@Kvothe07 wiosła jutro muszą przynajmniej 2/3 medale dać. Siatkówka to wiadomo, do tego młoty i oszczep

1

@michal26 przecież jutro mamy praktycznie obowiązek zdobyć kilka medali w wioślarstwie

0

@JohnnyBarca ciekawostka : po 1. dniu IO Estonia i Kosowo miały więcej medali niż USA

0

@Odcinkowy tak wiem jak było w 96. Mówię o ostatnich 3 IO

0

@Wilczeq było sporo pisane ;)

0

Repasaż Kowalczuk o 12.30

0

@Zoker tak naprawdę to taka prawdziwa szansa, gdzie nasi byli mocnymi faworytami to dzisiejsze szpady

1

@Comentateiro co IO to samo. Pierwsze dni są zawsze bardzo mierne medalowo

1

Niestety w Judo odpada Polka :/

4

Serbka awansuje do finału co oznacza, o ile się nie mylę, repasaże dla Kowalczuk

0

@Zieliniak repasaże w Judo i Taekwondo

0

@Pogba jeśli chodzi o 3x3 to Mongolia jest mocna

7

Niestety bez medalu dla Polki w kajakach, ale i tak brawa, bo wynik zdecydowanie ponad przewidywania.

4

Na TVP1 Kajakarstwo Górskie. Do końca 7 zawodniczek. Na ten moment Polka jest pierwsza z wynikiem, który by dawał drugi rezultat w półfinale.
Edit: niestety dodane były jej dodatkowe 2 punkty karne. Mogą one zdecydować o braku podium :/

0

@AmigoBlancos choć no musi liczyć na pomoc Serbki

1

Niestety porażka w ćwierćfinale też w taekwondo :(
Szkoda, bo było dobrze po 2 rundach

0

Na TVP 1 1/4 taekwondo. Na razie jest całkiem nieźle

0

Nie no siwy dym. Jadziecie do domu

0

@escarabajo znaczy on ogólnie jest dobry, tylko po prostu za często gwiazdorzy

1

I znowu Mike odwalił maniane

0

Musi coś dziś wpaść
Edit: nasi w drugiej fazie eliminacji podobno jednak bardzo słabo :)


Edit #2

2

Chyba najgorszy możliwy sposób na porażkę... Przez kary :/

0

@DonAndrzejos właściwie to jest plan. Wystawić młociarzy, siatkarzy i wioślarzy tylko i kurde stosunek medali do reprezentantów pewnie najlepszy byśmy mieli XD

0

może choć tutaj?


0

@AmigoBlancos no akurat w szpadzie dziewczyny były sporymi faworytkami. Jak dla mnie pompowaniem balonika jest jak np. Tomaszewski mówi, że Polska dojdzie do półfinału Euro, a nie mówienie, że faworyci powinni zdobyć medal

2

Sezon trade'owy czas zacząć


1

@marko111122 tam gdzie pracowałem zarobki całkiem niezłe, ale stanie 8 godzin przy taśmie na 3 zmiany ryło trochę beret

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?