1

Brawo nasze Orły!!!!! ❤️❤️❤️
Dopiero wróciłem do domu, było już wręczenie medali?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

@Dertinho skoro jest wystawiona to raczej wątpię, że jest kontuzjowana

0

@Criss18Barca @Wieszak1990 a ja jestem przekonany, że cała siódemka

1

@michal26 sztafeta 4x400. W porównaniu do półfinału dokonaliśmy 3 zmiany personalne

3

Aż 3 zmiany w porównaniu do wczoraj. Vamos Orły ❤️


0

@amanter jak najbardziej

1

Oho Pedri schodzi. No i to jest odpoczynek!

0

Ale maniane odwalił Bailly XD

0

XDDDDDD
Co te WKS XDDDDD

0

Mater Dei... Ale Unai Simon to spieprzył

9

Ci co się w jednej dyscyplinie wyspecjalizowali


1

Gdyby tylko Ci serbscy dziennikarze tak nie pompowali balonika...

0

Tak to własnie jest


0

@damiano996 a nie było szans na 10 medali? Równie dobrze mogło być ich 13, a równie dobrze może byc ich 3

0

Tyle można powiedzieć


1

Może Piotrek zmieni obywatelstwo na Amerykańskie i się odwoła

0

Ruszył Włoch, oni za nim i wszyscy jeb... Dramat

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Możliwy falstart i dyskwalifikacja Włocha, więc może być ciekawie

1

Carreno Busta wygrywa pierwszego seta z Novakiem Djokovicem

6

Zaczyna się za chwilę wyścig medalowy Piotrka Myszki. Transmisja na TVP1
Edit: start za kilka minut

4

Szkoda, Kuba Majerski świetny wynik, ale poziom finału był niesamowity i Rekord Polski starcza na 5. miejsce :/

1

@Comentateiro nie ma szans nic przewidzieć. Jest 162 spotkania w sezonie, więc pojedynczy mecz to kompletna niewiadoma, zależna od wielu czynników

1

@Comentateiro śledzę jak najbardziej. Bardzo ostatnimi czasy się wkręciłem

0

A co do trade'ów. Filmik o tym co się dzieje z zawodnikiem, gdy zostanie wytradeowany


1

@Comentateiro u tego Pana jest wszystko
https://x.com/JeffPassan
Ile w ciągu ostatnich 48h było trade'ów gwiazd to świat tego nie widział

1

Wiem, że was to nie obchodzi, ale trade deadline w MLB bije na łeb takowe dni w innych ligach. Pozdrawiam

0

@takisobiektos ale oni byli zdyskwalifikowani za zupełną błahostkę w porównaniu do USA

5

Nadal nie mogę z tej sztafety 4x400. Oby poszły kontrprotesty. Co to ma być do cholery... Szczególnie, że przez to w USA chłop pobiegł z 20 metrów więcej niż powinien co raczej miało wpływ na końcowy rezultat

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?