0

@Odcinkowy podobno nasi bez szans wcale nie są

0

Za 10 minut start naszych kolarzy torowych ❤️

3

Niestety bardzo słaby dzień w żeglarstwie. Podium nadal jest, ale w wyścigu medalowym nie będzie wcale pewności.



0

@Dembouz1899 no ten wynik Warholma to jest jakis absurd. W dodatku Bolt tylko po razie pobił swój rekord (indywidualnie) . Czy bym dał Warholma na równi z Boltem? Pewnie nie, ale dzisiejszy wynik, zaryzykowałbym, że jest bardziej imponujący niż rekord Bolta

1

@Triv44 dziesięć osad

2

0

@Triv44 na chłopski rozum chyba 19, choć w razie dyskwalifikacji chyba się dostaje 22 pkt. Więc przewaga nad czwartym, według mnie musi wynosić 21

1

Słabszy wyścig naszych. Wynik odpada, przewaga nad czwartym miejscem nadal duża, ale jednak zmalała


9

Sytuacja jak w wioślarstwie :D
Najpierw rozczarowanie i minimalnie przegrane podium, a na koniec dziewczyny z pięknym srebrem ❤️

3

Mamy medal! Brawo dziewczyny ❤️

3

Ale poszedł Warholm!

0

Niestety, słaby start zadecydował

0

Yyyy
Co to miało być...

0

@lukaszbarca15 ogólnie wszyscy nasi finaliści jutrzejsi są w stanie powalczyć o medal. Nie zdziwi mnie 1/2 medale, ale też nie zdziwi mnie ich 5 czy 6

5

@PatrychoO a ja myślę, że to dobra wiadomość. Pensja mniejsza, a jak będzie odwalał to się sprzeda, a tak to by za rok za darmo odszedł

0

@Maciasek bez medali, ale mało szans takowych było. Faworyci zrobili swoje i awansowali do finałów

1

@lukasbarca86 patrząc na to, że Amerykanka jest kontuzjowana, też taki scenariusz obstawiam

23

0

@LeoMessi1994 chyba 4 dostał

2

@Barca1992 praktycznie w każdym z finałów jutrzejszych szansa jest, chyba oprócz podnoszenia ciężarów, poczynając od Marty w kajakach po rzut młotem (oczywiście w niektórych większa, w niektórych mniejsza)

0

@Kamyk37 oj tam. Są realne szanse, to trzeba o tym pisać

2

@Lola120 no jeśli jutro przynajmniej 2/3 nie będzie to będę niezadowolony szczerze. Bo tu szans medalowych z 7/8 jest, więc no z marginesem błędu to i tak liczba mnoga jutro musi wpaść

4

No to jest nasza szansa
Oby jutro był piękny dzień



0

@Herato źle myślisz
Po pierwsze, trwa właśnie sezon MLB, więc na IO wcale nie ma gwiazd z tej ligi tylko zawodnicy z Minor Leagues albo z lig zagranicznych
Po drugie, jest to sport narodowy wielu krajów Ameryki Łacińskiej, jak i jeden z największych sportów w Korei czy Japonii
Po trzecie, najlepsi zawodnicy Świata wcale niekoniecznie są z USA. Ohtani, Tatis, Acuna, Soto, Bogaerts, Guerrero, Ramirez, Devers, Altuve - wszyscy są w top 25 zawodników ligi, żaden nie jest z USA

0

@Herato muszę Cię zmartwić, ale nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Spójrz sobie na zwycięzców IO w baseball

14

A tymczasem Kanada pyknęła kobitki z USA w nogę ❤️

0

@AmigoBlancos przecież są. Tak jak wcześniej ci pisałem. On walczy o brąz z gościem z repasaży, którzy przegrali z Rosjaninem i analogicznie po drugiej stronie drabinki

0

@BorzyKrzys profesor jest prezesem związku i jest tam na miejscu

0

@AmigoBlancos oba mogą wygrać przegrani półfinałów, tak samo jak oba mogą zdobyć zwycięzcy repasaży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?