Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar na 15. miejscu w przedostatnim wyścigu w żeglarskiej klasie 470. W generalce 3. miejsce, 9 punktów przewagi nad Słowenkami. Jutro wyścig medalowy punktowany podwójnie. #naszeTokio#Tokyo2020
@Dembouz1899 no ten wynik Warholma to jest jakis absurd. W dodatku Bolt tylko po razie pobił swój rekord (indywidualnie) . Czy bym dał Warholma na równi z Boltem? Pewnie nie, ale dzisiejszy wynik, zaryzykowałbym, że jest bardziej imponujący niż rekord Bolta
Słabszy wyścig naszych. Wynik odpada, przewaga nad czwartym miejscem nadal duża, ale jednak zmalała
Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar na 14. miejscu w dziewiątym wyścigu w żeglarskiej klasie 470. Polki w generalce są drugie. 6 pkt straty do Brytyjek, 7 pkt przewagi nad Francuzkami, 17 pkt przewagi nad Słowenkami. Zaraz przedostatni wyścig. #naszeTokio#Tokyo2020
@Barca1992 praktycznie w każdym z finałów jutrzejszych szansa jest, chyba oprócz podnoszenia ciężarów, poczynając od Marty w kajakach po rzut młotem (oczywiście w niektórych większa, w niektórych mniejsza)
@Lola120 no jeśli jutro przynajmniej 2/3 nie będzie to będę niezadowolony szczerze. Bo tu szans medalowych z 7/8 jest, więc no z marginesem błędu to i tak liczba mnoga jutro musi wpaść
@Herato źle myślisz Po pierwsze, trwa właśnie sezon MLB, więc na IO wcale nie ma gwiazd z tej ligi tylko zawodnicy z Minor Leagues albo z lig zagranicznych Po drugie, jest to sport narodowy wielu krajów Ameryki Łacińskiej, jak i jeden z największych sportów w Korei czy Japonii Po trzecie, najlepsi zawodnicy Świata wcale niekoniecznie są z USA. Ohtani, Tatis, Acuna, Soto, Bogaerts, Guerrero, Ramirez, Devers, Altuve - wszyscy są w top 25 zawodników ligi, żaden nie jest z USA
@AmigoBlancos przecież są. Tak jak wcześniej ci pisałem. On walczy o brąz z gościem z repasaży, którzy przegrali z Rosjaninem i analogicznie po drugiej stronie drabinki
0
@Odcinkowy podobno nasi bez szans wcale nie są
0
Za 10 minut start naszych kolarzy torowych ❤️
3
Niestety bardzo słaby dzień w żeglarstwie. Podium nadal jest, ale w wyścigu medalowym nie będzie wcale pewności.
0
@Dembouz1899 no ten wynik Warholma to jest jakis absurd. W dodatku Bolt tylko po razie pobił swój rekord (indywidualnie) . Czy bym dał Warholma na równi z Boltem? Pewnie nie, ale dzisiejszy wynik, zaryzykowałbym, że jest bardziej imponujący niż rekord Bolta
1
@Triv44 dziesięć osad
2
Link do śledzenia żeglarstwa dziewczyn
Najważniejsze dla nas załogi to Polska, Brytyjki, Francuzki, Słowenki i Szwajcarki
https://tokyo2020.sapsailing.com/gwt/RaceBoard.html?leaderboardName=Olympic+Summer+Games+2020+-+470+Women&raceName=Women%27s+470+-+Race+10&showMapControls=true®attaName=Olympic+Summer+Games+2020+-+470+Women&mode=PLAYER
0
@Triv44 na chłopski rozum chyba 19, choć w razie dyskwalifikacji chyba się dostaje 22 pkt. Więc przewaga nad czwartym, według mnie musi wynosić 21
1
Słabszy wyścig naszych. Wynik odpada, przewaga nad czwartym miejscem nadal duża, ale jednak zmalała
9
Sytuacja jak w wioślarstwie :D
Najpierw rozczarowanie i minimalnie przegrane podium, a na koniec dziewczyny z pięknym srebrem ❤️
3
Mamy medal! Brawo dziewczyny ❤️
3
Ale poszedł Warholm!
0
Niestety, słaby start zadecydował
0
Yyyy
Co to miało być...
0
@lukaszbarca15 ogólnie wszyscy nasi finaliści jutrzejsi są w stanie powalczyć o medal. Nie zdziwi mnie 1/2 medale, ale też nie zdziwi mnie ich 5 czy 6
5
@PatrychoO a ja myślę, że to dobra wiadomość. Pensja mniejsza, a jak będzie odwalał to się sprzeda, a tak to by za rok za darmo odszedł
0
@Maciasek bez medali, ale mało szans takowych było. Faworyci zrobili swoje i awansowali do finałów
1
@lukasbarca86 patrząc na to, że Amerykanka jest kontuzjowana, też taki scenariusz obstawiam
23
Klasa XD
https://x.com/TiredActor/status/1422010079650402307
0
@LeoMessi1994 chyba 4 dostał
13
Klasa
https://x.com/matbabiarz/status/1422229447764230151
2
@Barca1992 praktycznie w każdym z finałów jutrzejszych szansa jest, chyba oprócz podnoszenia ciężarów, poczynając od Marty w kajakach po rzut młotem (oczywiście w niektórych większa, w niektórych mniejsza)
0
@Kamyk37 oj tam. Są realne szanse, to trzeba o tym pisać
2
@Lola120 no jeśli jutro przynajmniej 2/3 nie będzie to będę niezadowolony szczerze. Bo tu szans medalowych z 7/8 jest, więc no z marginesem błędu to i tak liczba mnoga jutro musi wpaść
4
No to jest nasza szansa
Oby jutro był piękny dzień
0
@Herato źle myślisz
Po pierwsze, trwa właśnie sezon MLB, więc na IO wcale nie ma gwiazd z tej ligi tylko zawodnicy z Minor Leagues albo z lig zagranicznych
Po drugie, jest to sport narodowy wielu krajów Ameryki Łacińskiej, jak i jeden z największych sportów w Korei czy Japonii
Po trzecie, najlepsi zawodnicy Świata wcale niekoniecznie są z USA. Ohtani, Tatis, Acuna, Soto, Bogaerts, Guerrero, Ramirez, Devers, Altuve - wszyscy są w top 25 zawodników ligi, żaden nie jest z USA
0
@Herato muszę Cię zmartwić, ale nie masz zielonego pojęcia o czym mówisz. Spójrz sobie na zwycięzców IO w baseball
14
A tymczasem Kanada pyknęła kobitki z USA w nogę ❤️
0
@AmigoBlancos przecież są. Tak jak wcześniej ci pisałem. On walczy o brąz z gościem z repasaży, którzy przegrali z Rosjaninem i analogicznie po drugiej stronie drabinki
0
@BorzyKrzys profesor jest prezesem związku i jest tam na miejscu
0
@AmigoBlancos oba mogą wygrać przegrani półfinałów, tak samo jak oba mogą zdobyć zwycięzcy repasaży