Już dzisiaj początek sezonu PLF9! O godzinie 16 spotkanie Tytani Lublin - Warsaw Eagles, na którym będzie można ujrzeć moją skromną osobę. Trzymajcie kciuki ;)
Co łączy popularną wódkę Żołądkową z siecią sklepów Żabką? Niedługo będą miały tego samego właściciela. Fundusz CVC za miliard dolarów chce przejąć brytyjską firmę Stock Spiritshttps://t.co/wWzvbogJgJ">https://t.co/wWzvbogJgJ
@Bykunn ja jednak wolę chodnikiem czasami jechać niż u nas na krajówce (mimo że jest 50 km/h). Nie jedna osoba niestety życie straciła u nas jadąc ulicą
Przychodzi baba do okulisty i mówi - wydaje mi się, że jestem ćmą - to powinna chyba pani pójść do innego lekarza, np. psychologa - przepraszam, przyszłam tam gdzie się świeciło
@cules100pro przecież jakby Konfederacja była przeciw to i by tak przeszło, więc nic by Kaczora nie strzeliło. A głos wstrzymujący się w przypadku powrotu tej ustawy jest traktowany jak głos przeciw tej ustawie
Prawdopodobnie będzie zmiana prezesa Malopolskiego ZPN. Ten aktualny chciał kandydować do zarządu PZPN, a nie wiedział, że zgodnie z aktualnymi przepisami nie może, gdyż był zarejestrowany jako TW.
Wczoraj było wesele dzisiaj poprawiny Za 9 miesięcy Przyjdziemy na Chrzciny! I znowu nieprzespana noc I znowu zwariowany dzień Czas życia krótki Napijemy się wódki!
Karolina Naja z czwartym medalem olimpijskim! To tyle samo co Adam Małysz, Kamil Stoch, Robert Korzeniowski i Witold Woyda. Więcej zdobyła tylko Irena Szewińska, Jerzy Pawłowski i Justyna Kowalczyk. #Tokyo2020
Aleksandra Mirosław również ostatnia (8.) w trzeciej konkurencji (prowadzenie) wspinaczki sportowej, ale zmagania w wieloboju kończy na 4. miejscu (tyle samo pkt co trzecia Japonka Noguchi)! I oczywiście fenomenalnym rekordem świata w speedzie! #naszeTokio#Tokyo2020
No i "najgorsze Igrzyska dla Polski w historii" oficjalnie zostały najlepszymi Igrzyskami XXI wieku pod względem medalowym. Dzisiejszy występ Marysi Andrzejczyk dał nam medal #12 ❤️
3
Już dzisiaj początek sezonu PLF9! O godzinie 16 spotkanie Tytani Lublin - Warsaw Eagles, na którym będzie można ujrzeć moją skromną osobę. Trzymajcie kciuki ;)
3
Żono moja,
Serce moje...
3
Na Polsacie Festiwal Weselnych Przebojów ❤️
5
Jakby La Liga to było dla nich mało
1
@Khajio połowy chłopa nie kojarzę
1
@Bykunn ja jednak wolę chodnikiem czasami jechać niż u nas na krajówce (mimo że jest 50 km/h). Nie jedna osoba niestety życie straciła u nas jadąc ulicą
4
Przychodzi baba do okulisty i mówi
- wydaje mi się, że jestem ćmą
- to powinna chyba pani pójść do innego lekarza, np. psychologa
- przepraszam, przyszłam tam gdzie się świeciło
1
LFG Babyyyyyy ❤️
@fart
0
@Colon całkiem przyjemny
19
@cules100pro przecież jakby Konfederacja była przeciw to i by tak przeszło, więc nic by Kaczora nie strzeliło. A głos wstrzymujący się w przypadku powrotu tej ustawy jest traktowany jak głos przeciw tej ustawie
2
@kaamil1910 yyyyy... w jakiej sprawie wstrzymał się?
0
Nieźle XD
0
Hej hej wesele
U Pani i Pana
Hej hej wesele
Do białego rana!
3
no i jazda
https://x.com/ReshadRahman_/status/1424673547486699522
1
@Encore dobry wynik Brytoli i Australii, bardzo dobrze Holendrzy i Japończycy. Słabiej niż zazwyczaj Korea i Niemcy
2
Co za dziad przebrzydły
9
Wczoraj było wesele
dzisiaj poprawiny
Za 9 miesięcy
Przyjdziemy na Chrzciny!
I znowu nieprzespana noc
I znowu zwariowany dzień
Czas życia krótki
Napijemy się wódki!
1
Jest medal #14
Tyle samo co w Sydney ❤️
0
@barcelonaLM Leci B-52, bombarduje co się da
33
@KacperVEB zdajesz sobie sprawę, że Xavi i Iniesta nie skończyli kariery w Barcelonie? XD
0
Czemu Pop nie gra Tatumem pozostanie do końca czasów zagadką
4
Fenomen
8
Mamy medal #13! Nasza czwórka dziewczyn w kajakach na 500 metrów zdobyła brąz ❤️
3
Już za 10 minut finał naszych kajakarek K4!
0
Rozkład jazdy
6
Aj... Tak niewiele zabrakło
0
@avanes takie Judo np. Tam prawie w każdej kategorii wagowej brali medal
21
No i "najgorsze Igrzyska dla Polski w historii" oficjalnie zostały najlepszymi Igrzyskami XXI wieku pod względem medalowym. Dzisiejszy występ Marysi Andrzejczyk dał nam medal #12 ❤️
0
@Image bo brzydko wygląda taki wynik
0
Szkoda tej ceremonii. Marysia gotowa do rzutu i cyk 5 minut przerwy...