Ajjjjj. Strasznie blisko medalu... Niestety na 4. miejscu Dorota Borowska :( Trzeci raz na tych IO nasze wiosła/kajaki przegrywają podium na fotofiniszu...
@AmigoBlancos 2.40 półfinał 4.40 finał Choć tam stawka jest tak wyrównana, że nasza może równie dobrze wygrać, jak i nie awansować do finału. Jednak eliminacje, gdzie wygrała mimo beznadziejnego startu napawają optymizmem
no i gdzie Ci wszyscy co pisali, że San Marino i Kosowo wyżej od nas? Mówiłem, spokojnie, poczekajmy na drugi tydzień. Niektórzy się nie uczą nigdy. Już mamy dwucyfrową liczbę medali. Brawo Orły ❤️
0
Ale by było gdyby nasze chlopaki namieszały w 4x400
4
Haha! Pięknie ❤️
Przypominam, że to są "najgorsze Igrzyska dla Polski w historii" :D
4
Plan na jutro
0
@konrad1661 raczej nie. Największe miała Dorota Borowska w C1, ale przegrała medal o kilka setnych sekundy
2
@mrboom w pływaniu jest tyle konkurencji, że jeśli ktoś ma dobrych pływaków to zawsze będzie w czele klasyfikacji
2
Ajjjjj. Strasznie blisko medalu... Niestety na 4. miejscu Dorota Borowska :(
Trzeci raz na tych IO nasze wiosła/kajaki przegrywają podium na fotofiniszu...
0
Za chwilę finał z udziałem Doroty Borowskiej. Jeśli tylko poprawi start, to powinno być dobrze
0
@AmigoBlancos 2.40 półfinał
4.40 finał
Choć tam stawka jest tak wyrównana, że nasza może równie dobrze wygrać, jak i nie awansować do finału. Jednak eliminacje, gdzie wygrała mimo beznadziejnego startu napawają optymizmem
1
@AmigoBlancos jest kajaki C1
0
@JoeBlack tak. Kajaki i może zapasy
1
Starty Polaków. Chyba największa medalowa szansa w C1
2
@Senyer oszczep, Aniołki, Lewandowski, zapasy i kajaki
1
Głupotą jest ta wspinaczka. To jakby Boltowi kazać obok 100m przebiec 800 i 1500. Dobrze, że w Paryżu to rozdzielają, tylko szkoda, że nie już w Tokio
7
Czy to był najlepszy konkurs w wykonaniu młociarza w historii? 6 rzutów ponad 81 metrów. Absolutny kosmos!
1
@Janiama no i jednak Maćku. Lekkoatleci wykorzystali chyba więcej niż te 50% szans medalowych? :D
Pięknie ❤️
2
@Nano22 piernik jest z mąki, mąka z młyna, w młynie jest wiatrak. Pozdrawiam
16
no i gdzie Ci wszyscy co pisali, że San Marino i Kosowo wyżej od nas? Mówiłem, spokojnie, poczekajmy na drugi tydzień. Niektórzy się nie uczą nigdy. Już mamy dwucyfrową liczbę medali. Brawo Orły ❤️
1
Wojtek jest popieprzony. 5x powyzej 81 metrów. To jest kosmos
25
Chłop se biegał 400 przez płotki, których na hali nie ma, więc trener mu mówi "Patryk, a weź se pobiegnij 800", no i pobiegł XD
Po medal olimpijski ❤️
4
Nowicki samymi swoimi wynikami by na ten moment podium zapełnił :D
11
Przypominam, że w Rio złoto dało 78.68. Teraz to pewnie da jakieś 6/7 miejsce
7
Wojtek to jest absolutny robot!
2
@kamilop 83.93 życiówka
SB 82.98
7
Mówiłem. Wojtka w nocy o północy obudzić i rzuci 78 metrów 6x z rzędu. Nie ma bardziej powtarzalnego młociarza. Niesamowity jest ❤️
5
Ale dziś jest poziom. Niesamowicie te młoty latają
0
Here comes the booom!
5
Ale odpalił!!!!
1
@derlysy1979 lżejszym młotem
1
Pięknie Ola! Jest pierwszy czas ❤️
Szkoda, że wspinaczka na czas będzie oddzielną konkurencją dopiero w 2024
18
Vamos! ❤️