0

Ale by było gdyby nasze chlopaki namieszały w 4x400

4

Haha! Pięknie ❤️
Przypominam, że to są "najgorsze Igrzyska dla Polski w historii" :D

4



Plan na jutro

0

@konrad1661 raczej nie. Największe miała Dorota Borowska w C1, ale przegrała medal o kilka setnych sekundy

2

@mrboom w pływaniu jest tyle konkurencji, że jeśli ktoś ma dobrych pływaków to zawsze będzie w czele klasyfikacji

2

Ajjjjj. Strasznie blisko medalu... Niestety na 4. miejscu Dorota Borowska :(
Trzeci raz na tych IO nasze wiosła/kajaki przegrywają podium na fotofiniszu...

0

Za chwilę finał z udziałem Doroty Borowskiej. Jeśli tylko poprawi start, to powinno być dobrze

0

@AmigoBlancos 2.40 półfinał
4.40 finał
Choć tam stawka jest tak wyrównana, że nasza może równie dobrze wygrać, jak i nie awansować do finału. Jednak eliminacje, gdzie wygrała mimo beznadziejnego startu napawają optymizmem

1

@AmigoBlancos jest kajaki C1

0

@JoeBlack tak. Kajaki i może zapasy

1

Starty Polaków. Chyba największa medalowa szansa w C1



2

@Senyer oszczep, Aniołki, Lewandowski, zapasy i kajaki

1

Głupotą jest ta wspinaczka. To jakby Boltowi kazać obok 100m przebiec 800 i 1500. Dobrze, że w Paryżu to rozdzielają, tylko szkoda, że nie już w Tokio

7

Czy to był najlepszy konkurs w wykonaniu młociarza w historii? 6 rzutów ponad 81 metrów. Absolutny kosmos!

1

@Janiama no i jednak Maćku. Lekkoatleci wykorzystali chyba więcej niż te 50% szans medalowych? :D
Pięknie ❤️

2

@Nano22 piernik jest z mąki, mąka z młyna, w młynie jest wiatrak. Pozdrawiam

16

no i gdzie Ci wszyscy co pisali, że San Marino i Kosowo wyżej od nas? Mówiłem, spokojnie, poczekajmy na drugi tydzień. Niektórzy się nie uczą nigdy. Już mamy dwucyfrową liczbę medali. Brawo Orły ❤️

1

Wojtek jest popieprzony. 5x powyzej 81 metrów. To jest kosmos

25

Chłop se biegał 400 przez płotki, których na hali nie ma, więc trener mu mówi "Patryk, a weź se pobiegnij 800", no i pobiegł XD
Po medal olimpijski ❤️

4

Nowicki samymi swoimi wynikami by na ten moment podium zapełnił :D

11

Przypominam, że w Rio złoto dało 78.68. Teraz to pewnie da jakieś 6/7 miejsce

7

Wojtek to jest absolutny robot!

2

@kamilop 83.93 życiówka
SB 82.98

7

Mówiłem. Wojtka w nocy o północy obudzić i rzuci 78 metrów 6x z rzędu. Nie ma bardziej powtarzalnego młociarza. Niesamowity jest ❤️

5

Ale dziś jest poziom. Niesamowicie te młoty latają

0

Here comes the booom!

5

Ale odpalił!!!!

1

@derlysy1979 lżejszym młotem

1

Pięknie Ola! Jest pierwszy czas ❤️
Szkoda, że wspinaczka na czas będzie oddzielną konkurencją dopiero w 2024

18

Vamos! ❤️


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?