Informuję, że brązowi medaliści paraolimpijscy z Tokio 2020 są podejrzani o naruszenie przepisów antydopingowych. Na podstawie międzynarodowej współpracy ekspertów i długofalowego profilowania kolarzy uznano, że stosowali oni EPO. To najpoważniejsze oszustwo dopingowe. https://t.co/SAdYoLQE66">pic.twitter.com/SAdYoLQE66
Źródło bezpośrednio związane z projektami Barçy zapewnia mnie, że pierwszy komplet strojów Barcelony na następny sezon będzie bardziej podobny do tych po prawej stronie niż lewej (początkowy projekt). [Maria Garrido] (3️⃣) https://t.co/gAHOH4OReE">pic.twitter.com/gAHOH4OReE
The FC Barcelona 22-23 away shirt will have a gold base color, bringing back memories of the early 2000s. [@Footy_Headlines] https://t.co/JStYA5gyCn">pic.twitter.com/JStYA5gyCn
Ale wczoraj wybitne Dożynki były. Gwiazda wieczoru - Skaner. Zajebista impreza, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zachęcam do udziału w podobnych inicjatywach ♥
Boston Celtics center Robert Williams has agreed on a four-year, M contract extension, his agent @KB_radbury of @Rep1Sports tells ESPN. Williams’ deal puts his salary in top half of league’s centers despite only 13 career starts. https://t.co/gUQHzLWcCJ">pic.twitter.com/gUQHzLWcCJ
1
Reakcja
1
Fak
0
Jest i on! Zibi ❤️
14
Szybkiego powrotu do zdrowia dla Pana Posła
1
@Barca1992 po meczu
3
Polska 1:0 Białoruś w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Hokeju na Lodzie ❤️
3
@Majkel34 słynny Jonasz Koran-Mekka
21
Klasa ❤️
0
Od kilkunastu lat w każdych eliminacjach kibicowałem Sheriffowi, żeby w końcu weszli do tej LM. Chyba nadszedł nareszcie ten sezon ♥
1
ładne ujęcie z drona z wczorajszego odcinka Hard Knocks
4
Chciałbym tylko powiedzieć, że drugi koszyk>>>pierwszy koszyk w jutrzejszym losowaniu LM
16
Cudoooooo
10
Przecież jeśli to prawda, to take my money ❤️
https://x.com/FCBarcelonaFl/status/1430270101610287105
5
O Cię XDDDD
https://x.com/ilyweed420x/status/1430245666434043909
12
Twitter Kowala to dziś must-see XD
0
Nie ma to jak odpustowe Szczypki ❤️
Smacznego wszystkim!
5
:(
2
Wszystkiego dobrego dla wszystkich Bartków i Jurków obchodzących dziś imieniny. Miłego dnia ❤️
13
Poseł na Sejm RP
1
@pt9 lody lody na patyku ♥
@KrychaFCB pozdrowił wszystkich posiadaczy Poloneza :D
4
Ale wczoraj wybitne Dożynki były. Gwiazda wieczoru - Skaner. Zajebista impreza, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zachęcam do udziału w podobnych inicjatywach ♥
17
Ależ dramat... Robert Kubica nie wygra 24h Le Mans... Na ostatnim okrążeniu coś dupło :/
19
Wszystkiego dobrego dla ulubionego księdza, wójta, senatora, maszynisty, itd. ♥
1
Lepszy remis niż... Wiadomo
Punkt na San Mames trzeba uszanować
3
Jeśli chcecie zobaczyć dużych panów z Olsztyna spuszczających wpierdziel mi (albo odwrotnie). Łapcie linka
Start o 13
Ja to #54 w białych ❤️
5
Pozdrowienia z Olsztyna mordunie, gdzie o 13 będę grał mecz drugiej kolejki PFL9 ;)
Z Fartem ❤️
1
LFG ❤️ @fart
1
@fart klasowe spotkanie. Wiadomo, Eagles grali cały mecz głównie rezerwami, ale grasz przeciwko drużynie, która jest naprzeciwko ciebie
0
@masq najprawdopodobniej 1 z Getafe
1
@LuisSalvano na ten moment zapowiada się na mieszkanie na Służewcu, ale przy samiutkim metrze