1

Reakcja


1

Fak


0

Jest i on! Zibi ❤️

14

Szybkiego powrotu do zdrowia dla Pana Posła


1

@Barca1992 po meczu

3

Polska 1:0 Białoruś w turnieju kwalifikacyjnym do IO w Hokeju na Lodzie ❤️

3

@Majkel34 słynny Jonasz Koran-Mekka

21

Klasa ❤️


0

Od kilkunastu lat w każdych eliminacjach kibicowałem Sheriffowi, żeby w końcu weszli do tej LM. Chyba nadszedł nareszcie ten sezon ♥

1

ładne ujęcie z drona z wczorajszego odcinka Hard Knocks


4

Chciałbym tylko powiedzieć, że drugi koszyk>>>pierwszy koszyk w jutrzejszym losowaniu LM

16

Cudoooooo


10

Przecież jeśli to prawda, to take my money ❤️


https://x.com/FCBarcelonaFl/status/1430270101610287105

5

12

Twitter Kowala to dziś must-see XD


0

Nie ma to jak odpustowe Szczypki ❤️
Smacznego wszystkim!

5

:(


2

Wszystkiego dobrego dla wszystkich Bartków i Jurków obchodzących dziś imieniny. Miłego dnia ❤️

13

Poseł na Sejm RP


1

@pt9 lody lody na patyku ♥
@KrychaFCB pozdrowił wszystkich posiadaczy Poloneza :D

4

Ale wczoraj wybitne Dożynki były. Gwiazda wieczoru - Skaner. Zajebista impreza, pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i zachęcam do udziału w podobnych inicjatywach ♥

17

Ależ dramat... Robert Kubica nie wygra 24h Le Mans... Na ostatnim okrążeniu coś dupło :/

19

Wszystkiego dobrego dla ulubionego księdza, wójta, senatora, maszynisty, itd. ♥


1

Lepszy remis niż... Wiadomo
Punkt na San Mames trzeba uszanować

3

Jeśli chcecie zobaczyć dużych panów z Olsztyna spuszczających wpierdziel mi (albo odwrotnie). Łapcie linka
Start o 13
Ja to #54 w białych ❤️


5

Pozdrowienia z Olsztyna mordunie, gdzie o 13 będę grał mecz drugiej kolejki PFL9 ;)
Z Fartem ❤️

1


LFG ❤️ @fart

1

@fart klasowe spotkanie. Wiadomo, Eagles grali cały mecz głównie rezerwami, ale grasz przeciwko drużynie, która jest naprzeciwko ciebie

0

@masq najprawdopodobniej 1 z Getafe

1

@LuisSalvano na ten moment zapowiada się na mieszkanie na Służewcu, ale przy samiutkim metrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?