1

Może Kubiak i Drzyzga powinni się zamienić pozycjami, bo na swoich im zbytnio nie idzie

1

Co zrobił teraz Atanasijevic. WOW

0

i po cholere Kubiak challenge chce, skoro akcja wygrana?

1

Jak Penn State nie lubię to robi to niesamowite wrażenie



4

Piękny ten zwycięski wieniec na Dożynkach Prezydenckich

4

WOW


1

XD Nie wytrzymam


1

Jestem bardzo ciekaw co siedziało w głowie Fabiana, żeby w takim momencie dać piłkę do Kubiaka?

3

Tak się kończy niekończenie piłek na pustej siatce. Mecz przegrany na własne życzenie

7

No gdzie do Kubiaka w takim momencie?

0

No i pomyśleć, że 2 piłki inaczej i byłoby tu po meczu dla nas, a tak to niestety...

3

@Pilka_jest_okragla dla zawodników, którzy rozegrali 270 minut. No rzeczywiście, porównujmy gościa co zagrał z 500 minut w sezonie, głównie w końcówkach, do gości co grają po kilka tysięcy minut. Nie róbmy z odbiorców głupków

0

Jak jedna piłka potrafi zmienić oblicze meczu

0

Kubiak i Drzyzga do zmiany zapraszamy

1

Poproszę o zawodnika Kamil Semeniuk

1

Kurek - Kochanowski - Leon
Potężny to jest blok

0

Bartłomiej Kurek XD

11

"Czesiek, Czesiek, Słowenia" XDDDDD

2

Klasa


0

Niestety przegrywamy w półfinale z Hiszpanią :(

0

Sędzia Ślepy? Przecież to ewidentne podanie do bramkarza

3

Amp Futbol > Piłka Nożna Kobiet
Chyba zgoda?

1

@PatrychoO rewanż SPH z Realem w 2011. Zaczął się o 23

3

Nie wytrzymam XD


9

Kanał Sportowy spadł z YT


12

skoro to jest ręka, to czy nie powinien być karny za faul Oblaka?
https://x.com/guanabanarista/status/1438242658703511560

3

@Lola120 sorki @Wossi61FCB lecim na SGH, łogiń jest
i spokojnie, potwierdzam, że Wojtek psychopatą nie jest :D

2

Ładny widok


1

@kamiVeB kobiecy tenis to zawsze jest jedna wielka loteria

4

Teraz pozostanie nam słuchać Pana Knapika w ZTM w Warszawie :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?