19 września 2021, 18:12
1
Może Kubiak i Drzyzga powinni się zamienić pozycjami, bo na swoich im zbytnio nie idzie
19 września 2021, 17:52
Co zrobił teraz Atanasijevic. WOW
19 września 2021, 17:39
0
i po cholere Kubiak challenge chce, skoro akcja wygrana?
19 września 2021, 14:39
Jak Penn State nie lubię to robi to niesamowite wrażenie
There’s Penn State’s White Out entrance and then there is everything else in college football https://t.co/C1IOT5EDYA">https://t.co/C1IOT5EDYA— Barstool Sports (@barstoolsports) September 18, 2021
There’s Penn State’s White Out entrance and then there is everything else in college football https://t.co/C1IOT5EDYA">https://t.co/C1IOT5EDYA
Penn State's White Out victory over Auburn made for some epic photos. https://t.co/uHSXkdJJvF">pic.twitter.com/uHSXkdJJvF— CBS Sports (@CBSSports) September 19, 2021
Penn State's White Out victory over Auburn made for some epic photos. https://t.co/uHSXkdJJvF">pic.twitter.com/uHSXkdJJvF
19 września 2021, 13:17
4
Piękny ten zwycięski wieniec na Dożynkach Prezydenckich
18 września 2021, 21:05
WOW
HOW?!?!?!?! 🤯 https://t.co/NoTkIUWVfY">pic.twitter.com/NoTkIUWVfY— NFL Memes (@NFLMemes) September 18, 2021
HOW?!?!?!?! 🤯 https://t.co/NoTkIUWVfY">pic.twitter.com/NoTkIUWVfY
18 września 2021, 20:39
XD Nie wytrzymam
https://t.co/gBmbEemma2">pic.twitter.com/gBmbEemma2— Maks🤑 (@MaxiHouR) September 18, 2021
https://t.co/gBmbEemma2">pic.twitter.com/gBmbEemma2
18 września 2021, 20:27
Jestem bardzo ciekaw co siedziało w głowie Fabiana, żeby w takim momencie dać piłkę do Kubiaka?
18 września 2021, 20:20
3
Tak się kończy niekończenie piłek na pustej siatce. Mecz przegrany na własne życzenie
7
No gdzie do Kubiaka w takim momencie?
18 września 2021, 20:00
No i pomyśleć, że 2 piłki inaczej i byłoby tu po meczu dla nas, a tak to niestety...
18 września 2021, 19:30
@Pilka_jest_okragla dla zawodników, którzy rozegrali 270 minut. No rzeczywiście, porównujmy gościa co zagrał z 500 minut w sezonie, głównie w końcówkach, do gości co grają po kilka tysięcy minut. Nie róbmy z odbiorców głupków
18 września 2021, 19:28
Jak jedna piłka potrafi zmienić oblicze meczu
18 września 2021, 19:04
Kubiak i Drzyzga do zmiany zapraszamy
18 września 2021, 18:58
Poproszę o zawodnika Kamil Semeniuk
18 września 2021, 18:39
Kurek - Kochanowski - LeonPotężny to jest blok
18 września 2021, 17:31
Bartłomiej Kurek XD
18 września 2021, 17:25
11
"Czesiek, Czesiek, Słowenia" XDDDDD
18 września 2021, 16:29
2
Klasa
ARE YOU NOT ENTERTAINED!? An unbelievable finish to the @NASCAR_Xfinity regular season finale at Bristol. ⚔️ #NASCAR https://t.co/0HAfywzHZT">pic.twitter.com/0HAfywzHZT— Motorsport (@Motorsport) September 18, 2021
ARE YOU NOT ENTERTAINED!? An unbelievable finish to the @NASCAR_Xfinity regular season finale at Bristol. ⚔️ #NASCAR https://t.co/0HAfywzHZT">pic.twitter.com/0HAfywzHZT
18 września 2021, 16:18
Niestety przegrywamy w półfinale z Hiszpanią :(
18 września 2021, 16:02
Sędzia Ślepy? Przecież to ewidentne podanie do bramkarza
18 września 2021, 15:52
Amp Futbol > Piłka Nożna KobietChyba zgoda?
18 września 2021, 15:20
@PatrychoO rewanż SPH z Realem w 2011. Zaczął się o 23
17 września 2021, 11:01
Nie wytrzymam XD
El Chiringuito discuss Erasmus, or "Orgasmus" as they call it. With an unexpected ending... https://t.co/vo9ZG0RUiA">pic.twitter.com/vo9ZG0RUiA— El Chiringuito in English (@ElChiringuitoEN) September 17, 2021
El Chiringuito discuss Erasmus, or "Orgasmus" as they call it. With an unexpected ending... https://t.co/vo9ZG0RUiA">pic.twitter.com/vo9ZG0RUiA
16 września 2021, 15:12
9
Kanał Sportowy spadł z YT
Kanał Sportowy xddd https://t.co/kRtL3Gsgzd">pic.twitter.com/kRtL3Gsgzd— Łukasz 🇵🇹 🇲🇽 🇯🇵 🇨🇮 (@lukaszk_95) September 16, 2021
Kanał Sportowy xddd https://t.co/kRtL3Gsgzd">pic.twitter.com/kRtL3Gsgzd
15 września 2021, 23:05
12
skoro to jest ręka, to czy nie powinien być karny za faul Oblaka?https://x.com/guanabanarista/status/1438242658703511560
13 września 2021, 22:38
@Lola120 sorki @Wossi61FCB lecim na SGH, łogiń jesti spokojnie, potwierdzam, że Wojtek psychopatą nie jest :D
11 września 2021, 18:52
Ładny widok
The entire Army team came onto the field with American flags today. Beautiful. 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸 https://t.co/ZxFU9F6vd4">pic.twitter.com/ZxFU9F6vd4— Barstool Sports (@barstoolsports) September 11, 2021
The entire Army team came onto the field with American flags today. Beautiful. 🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸 https://t.co/ZxFU9F6vd4">pic.twitter.com/ZxFU9F6vd4
10 września 2021, 11:12
@kamiVeB kobiecy tenis to zawsze jest jedna wielka loteria
6 września 2021, 15:41
Teraz pozostanie nam słuchać Pana Knapika w ZTM w Warszawie :/
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
Może Kubiak i Drzyzga powinni się zamienić pozycjami, bo na swoich im zbytnio nie idzie
1
Co zrobił teraz Atanasijevic. WOW
0
i po cholere Kubiak challenge chce, skoro akcja wygrana?
1
Jak Penn State nie lubię to robi to niesamowite wrażenie
4
Piękny ten zwycięski wieniec na Dożynkach Prezydenckich
4
WOW
1
XD Nie wytrzymam
1
Jestem bardzo ciekaw co siedziało w głowie Fabiana, żeby w takim momencie dać piłkę do Kubiaka?
3
Tak się kończy niekończenie piłek na pustej siatce. Mecz przegrany na własne życzenie
7
No gdzie do Kubiaka w takim momencie?
0
No i pomyśleć, że 2 piłki inaczej i byłoby tu po meczu dla nas, a tak to niestety...
3
@Pilka_jest_okragla dla zawodników, którzy rozegrali 270 minut. No rzeczywiście, porównujmy gościa co zagrał z 500 minut w sezonie, głównie w końcówkach, do gości co grają po kilka tysięcy minut. Nie róbmy z odbiorców głupków
0
Jak jedna piłka potrafi zmienić oblicze meczu
0
Kubiak i Drzyzga do zmiany zapraszamy
1
Poproszę o zawodnika Kamil Semeniuk
1
Kurek - Kochanowski - Leon
Potężny to jest blok
0
Bartłomiej Kurek XD
11
"Czesiek, Czesiek, Słowenia" XDDDDD
2
Klasa
0
Niestety przegrywamy w półfinale z Hiszpanią :(
0
Sędzia Ślepy? Przecież to ewidentne podanie do bramkarza
3
Amp Futbol > Piłka Nożna Kobiet
Chyba zgoda?
1
@PatrychoO rewanż SPH z Realem w 2011. Zaczął się o 23
3
Nie wytrzymam XD
9
Kanał Sportowy spadł z YT
12
skoro to jest ręka, to czy nie powinien być karny za faul Oblaka?
https://x.com/guanabanarista/status/1438242658703511560
3
@Lola120 sorki @Wossi61FCB lecim na SGH, łogiń jest
i spokojnie, potwierdzam, że Wojtek psychopatą nie jest :D
2
Ładny widok
1
@kamiVeB kobiecy tenis to zawsze jest jedna wielka loteria
4
Teraz pozostanie nam słuchać Pana Knapika w ZTM w Warszawie :/