Pamiętacie sprawę 17-latka, który zastrzelił 2 osoby i ranił jedną podczas protestów BLM? Ranna osoba właśnie przyznała, że Kyle Rittenhouse działał w samoobronie. Musi po procesie ;) P.S. Bardzo podoba mi się facepalm prokuratora w 0:33 :D
Rittenhouse trial should be over immediately. https://t.co/PHZnHS5rD9">pic.twitter.com/PHZnHS5rD9
Znamy tożsamość osób znajdujących się przy granicy. Jedną z nich jest Sayyed. Kucharz, którego specjalnością jest “qaboli” (ryż z marchwią, rodzynkami i przyprawami). W niedzielę zawołał: “Ugotuję dla Was wszystkich “qaboli”, jak tylko się stąd wydostanę." @__Lewica@FundOcaleniehttps://t.co/Uqv59Bwlha">pic.twitter.com/Uqv59Bwlha
Look at the emotion on display there as Krzysztof Ratajski produces a stunning comeback victory to defeat Joe Cullen in a deciding leg, to clinch Players Championship 30!
@MeMyselfAndI ponieważ Barcelona ma swoją drużynę futbolu, która zresztą w latach 90-tych grała w NFL Europe, więc NFL ma już z tym miastem zapoznanie. No i plus lepsza turystycznie lokalizacja
No nieźle to wygląda NFL niedługo w Niemczech, w Hiszpanii możliwe, że też po renowacjach stadionów. Oby nowe Camp Nou się nadawało do NFL, bo myślę, że dla samej ligi Barcelona byłaby większym celem niż Madryt
🎥💥 ¡EL FUTURO YA ESTÁ AQUÍ!
🔅 El Real Madrid desvela la RECREACIÓN DEFINITIVA del NUEVO BERNABÉU:
Doncic y Nadal jugando a la vez, los Rolling Stones, Bruce Springsteen… 🔝 https://t.co/sGwQOAtPBy">pic.twitter.com/sGwQOAtPBy
20
Przeczytałem dziś na Twitterze, że Puig jest lepszy niż Pedri i Gavi. Wysiadam XDDD
2
@ElPonczato Jenko to legenda twittera, specjalizujący się w tego typu kontencie
26
Jenko się dziś odpalił znowu. Szykować popcorny
https://x.com/jenko_xx_/status/1458156376270704642
23
Pamiętacie sprawę 17-latka, który zastrzelił 2 osoby i ranił jedną podczas protestów BLM? Ranna osoba właśnie przyznała, że Kyle Rittenhouse działał w samoobronie. Musi po procesie ;)
P.S. Bardzo podoba mi się facepalm prokuratora w 0:33 :D
11
oby chociaż tego kucharza wpuścili
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Persyfl nikt nie broni innym posłom dołączyć
7
kibice Wisły XD
https://x.com/beckerek2/status/1457447981867749378
1
taktyczny mastermind rodziny Red Bulla wczoraj. Zwalili kwali, żeby mieć strugę na starcie do wyścigu
8
holy shit XD
https://x.com/AndreasHale/status/1457384293626310657
11
tweetazo
https://x.com/kapisevicius/status/1457338022832353282
3
Zaczynamy kwalifikacje do GP Meksyku! I co najważniejsze, komentuje w ten weekend Andrzej Borowczyk ❤️
0
no i wylądował.....
5
Szczęście w nieszczęściu, że chodzi o rękę
6
XD, tak to można chyba ino skomentować
10
Jakby kogoś wczoraj ominęło. Brawo Krzychu!
4
"Nie no jednemu z piłkarzy chyba nie" XDDDDD
0
bardzo miękki karny
0
Ciekawe
https://x.com/ReshadRahman_/status/1456311252532318210/photo/1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MeMyselfAndI ponieważ Barcelona ma swoją drużynę futbolu, która zresztą w latach 90-tych grała w NFL Europe, więc NFL ma już z tym miastem zapoznanie. No i plus lepsza turystycznie lokalizacja
3
No nieźle to wygląda
NFL niedługo w Niemczech, w Hiszpanii możliwe, że też po renowacjach stadionów. Oby nowe Camp Nou się nadawało do NFL, bo myślę, że dla samej ligi Barcelona byłaby większym celem niż Madryt
7
Wodzu wraca!
1
Czy Prezydentowi Bidenowi powinno zostać zabronione przyjmowanie Komunii Św.? Komentarz O. Casey'ego Cole'a
0
Jak ja przed TV. A gdy ktoś wyłączy to "zostaw, oglądałem to"
10
Jak to zawsze bywa z niespodziewanym zwycięstwem Republikanów, mamy niesamowite fikołki z lewej strony
18
Republikanie wygrywają w VIrginii, stanie gdzie rok temu Joe Biden zdecydowanie pokonał Trumpa
2
Atlanta Braves pokonali Houston Astros w serii 4-2 i zdobyli mistrzostwo MLB!
1
Ale zabumbolił! :O
0
jak za takie coś kartki nie ma?