1

Troszku ząbek wypadł


6

atmosfera futbolu uniwersyteckiego >>>
100 tys. ludzi ;)

/video/1

2

Ron Artest vibes


2

Dobrze widzę, że Legia nie może zająć 3. miejsca w grupie? Czyli albo odpadają albo awans dalej w LE

0

Świetny artykuł Michała Gutki o pierwszym Polaku w NFL ;)


56

Błogosławionego czasu Adwentu dla was wszystkich! ❤️

16

Michigan Stadium - największy stadion USA, przed i po zwycięstwie Wolverines nad Buckeyes w największej rywalizacji futbolu akademickiego ;)


9

Byłem przekonany, że nie trafi

1

Michigan Wolverines pokonują pierwszy raz od 10 lat Ohio State w największej rywalizacji futbolu akademickiego! Go Blue!!!


0

Michigan prowadzi 28-13 z Ohio State! Czyżby pierwsze zwycięstwo w Rywalizacji od 10 lat?


1

Mamy przerwę w rywalizacji Michigan-Ohio State. Po 30 minutach 14-13 dla Wolverines ;)


1

Zaczyna się właśnie mecz Michigan - Ohio State, czyli największej rywalizacji futbolu uniwersyteckiego. Mecz odbywa się w Ann Arbor na największym stadionie w USA ;)


3

@MesQueUnClub96 i to 9-te to też po kręglach Bottasa i jadąc połową bolidu posklejaną taśmą

1

Holy shit. Wczorajszy mecz Cowboys - Raiders to najbardziej oglądany mecz NFL sezonu zasadniczego od 30 lat. Niesamowite liczby


0

@Herato trzeba było grupę wygrać

0

Premiera nowych Obgrywek Krzysia Górki i Magików ;)


53

Piękna lupeta


1

Niesamowite jest to co dziś w nocy Grosiu na Twitterze zrobił. Fenomen

3

Już za chwilę początek pierwszego meczu NFL w Święto Dziękczynienia.
Mecze dziś o 18.30, 22.30 i 2.20 ;)

/photo/1

2

Stadion Olimpijski we Wrocławiu ze sponsorem tytułowym! Brawo dla Panthers Wrocław, oby udało się zorganizować finał. Ładnie się rozwija futbol w Polsce! ;)



5

Nowy Grand Tour w grudniu!


7

Diego :(


2

Dzisiaj w USA Święto Dziękczynienia, co oznacza oczywiście aż 3 mecze NFL!
Jedna z rzeczy, której zazdroszczę Amerykanom. Takiej kultury kibicowania rodzinnego. Siadają do obiadu i całą rodziną oglądają futbol ;)
O 18.30 mecz Lions-Bears
O 22.30 Cowboys-Raiders
O 2.20 Saints-Bills


1

@Arkon 1. Dwunastu Gniewnych Ludzi
2. Skazani na Shawshank
3. Przełęcz Ocalonych

17

Demir porusza się identycznie jak Messi

0

Ciekawe czy ze względu na sytuację kadrową Xavi postawi dziś na takie ustawienie 3-4-3 jak w tym filmiku



4

Klasa


6

Giga Kubica


13

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?