So they just did a scoreboard proposal here at Hard Rock. However, when they cut away from this graphic to where the two are supposed to be sitting, the guy wasn’t there!
Just the girl, sitting there, hand over mouth!
Dude must have been in the concession line lol https://t.co/Jy1FkN4Tkf">pic.twitter.com/Jy1FkN4Tkf
"Panie Pedrieczku, ma Pan tu do rozegrania 70 meczów w sezonie. Ale jak to kontuzjowany? Busiemu głowę urwało i nie narzeka, a pana mięsień pobolewa i już L4"
"IC z Krakowa. Przede mną siedzą Amerykanie i rozmawiają o tym, gdzie chcieliby żyć w Europie - we Francji czy w UK? A za mną Rosjanie, ktorzy rozmawiają o rozmowie Biden-Putin i tym, jak represyjny wobec zwyklych Ru jest Putin. A Polacy oglądają Netfixa.1/3
Z kolei Rosjanie z polityki przeszli do dyskusji o książkach, Noblu dla Muratowa i Echu Moskwa. Przypadek to, że PL pasażerowie byli pasywni, czy o czymś świadczy? Tak to tutaj pozostawiam. Pozdrawiam Państwa serdecznie:)
A to jest bardzo ciekawa informacja. Zespoły NFL wybrały sobie kraje na całym świecie, gdzie będą miały pierwszeństwo do reklamowania swojej marki, to odbywania tam meczów, itd. Świetna wiadomość to jest, bardzo się cieszę, że futbol się rozwija. No i zapowiada się na mecz Patriots w Niemczech w najbliższej przyszłości ;) @fart
The NFL has awarded international home markets to teams. Teams got to bid on having exclusive marketing rights for areas across the world as part of a long-term strategic effort to build their global brands while driving NFL fan growth internationally. Here's how it breaks down: https://t.co/hWXuL72wYG">pic.twitter.com/hWXuL72wYG
” – Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę. – No, ubierasz się pan. – W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu? – Fakt! – Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS. – I zdążasz pan? – Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.”
Jeszcze co do F1. To tak naprawdę Masi miał wczoraj kilka możliwości: 1) Czerwona flaga (ale ona raczej nie byłaby uzasadniona) 2) finisz za SC (tutaj też raczej bez sensu, skoro posprzątane było na 2/3 okrążenia przed końcem) 3) brak oddublowania (co według mnie też byłoby mocno kontrowersyjne) 4) no i to co według mnie było wczoraj jedynym słusznym rozwiązaniem - oddublowanie wszystkich zawodników pod koniec 56. okrążenia i restart pod koniec 57. (na pewno była taka możliwość, skoro Alonso na 55. okrążeniu mówił już o oddublowaniu). Oczywiście Masi nie skorzystał z żadnego z tych rozwiązań i wyszła z tego o wiele większa kontrowersja niż powinna, bo szczerze wystarczyło skorzystać z opcji numer 4 i tak naprawdę nikt nie mógłby się do niczego przyczepić, a i rezultat pewnie by nie był zgoła inny
@priest9999 zespoły nadal będą się mogły kontaktować z Masim. Nie będą mogli tego robić szefowie zespołu jak Horner czy Toto. I według mnie słusznie. Nijak według mnie ma się to do analogii piłkarskiej.
8
No i vamos dziołchy!
0
no to niezłe oświadczyny XD
0
Bartek Śpiączka ligi duma hej!
1
#noweprofilowe
Panie Pedrieczku
8
Tęsknię za Pinto na bramce
2
Ter Standing klasycznie przez rękę
2
O ja cie. Gumbau, jaki throwback
5
Kolejny Nine Darter! Wow
9
Wow
56
"Panie Pedrieczku, ma Pan tu do rozegrania 70 meczów w sezonie. Ale jak to kontuzjowany? Busiemu głowę urwało i nie narzeka, a pana mięsień pobolewa i już L4"
3
Że tacy ludzie istnieją XD
10
Piękne :)
1
@mekston jo
6
No i elo
https://x.com/formularacers_/status/1471421373075628035
11
Wow
4
A to jest bardzo ciekawa informacja. Zespoły NFL wybrały sobie kraje na całym świecie, gdzie będą miały pierwszeństwo do reklamowania swojej marki, to odbywania tam meczów, itd. Świetna wiadomość to jest, bardzo się cieszę, że futbol się rozwija. No i zapowiada się na mecz Patriots w Niemczech w najbliższej przyszłości ;) @fart
3
Jak zmienia się boisko na Gillette Stadium z meczów MLS na mecze NFL
14
Korea Vibes
9
” – Ja to, proszę pana, mam bardzo dobre połączenie. Wstaję rano za piętnaście trzecia. Latem to już widno. Za piętnaście trzecia jestem ogolony, bo golę się wieczorem. Śniadanie jadam na kolację. Tylko wstaję i wychodzę.
– No, ubierasz się pan.
– W płaszcz – jak pada. Opłaca mi się rozbierać po śniadaniu?
– Fakt!
– Do PKS mam pięć kilometry. O czwartej za piętnaście jest PKS.
– I zdążasz pan?
– Nie, ale i tak mam dobrze, bo jest przepełniony i nie zatrzymuje się. Przystanek idę do mleczarni. To jest godzinka. Potem szybko wiozą mnie do Szymanowa. Mleko, widzi pan, ma najszybszy transport, inaczej się zsiada. W Szymanowie zsiadam, znoszę bańki i łapię EKD. Na Ochocie w elektryczny do stadionu, a potem to już mam z górki, bo tak… w 119, przesiadka w 13, przesiadka w 345 i jestem w domu, to znaczy w robocie. I jest za piętnaście siódma! To jeszcze mam kwadrans. To sobie obiad jem w bufecie, to po fajrancie już nie muszę zostawać, żeby jeść, tylko prosto do domu. I góra 22.50 jestem z powrotem. Golę się. Jem śniadanie i idę spać.”
4
Dżordż
7
Nie wyczymam XD
Btw propsy dla Gąsiorowskiego za wczorajszy komentarz. Absolutny TOP
2
Jeszcze co do F1. To tak naprawdę Masi miał wczoraj kilka możliwości:
1) Czerwona flaga (ale ona raczej nie byłaby uzasadniona)
2) finisz za SC (tutaj też raczej bez sensu, skoro posprzątane było na 2/3 okrążenia przed końcem)
3) brak oddublowania (co według mnie też byłoby mocno kontrowersyjne)
4) no i to co według mnie było wczoraj jedynym słusznym rozwiązaniem - oddublowanie wszystkich zawodników pod koniec 56. okrążenia i restart pod koniec 57. (na pewno była taka możliwość, skoro Alonso na 55. okrążeniu mówił już o oddublowaniu).
Oczywiście Masi nie skorzystał z żadnego z tych rozwiązań i wyszła z tego o wiele większa kontrowersja niż powinna, bo szczerze wystarczyło skorzystać z opcji numer 4 i tak naprawdę nikt nie mógłby się do niczego przyczepić, a i rezultat pewnie by nie był zgoła inny
1
@priest9999 zespoły nadal będą się mogły kontaktować z Masim. Nie będą mogli tego robić szefowie zespołu jak Horner czy Toto. I według mnie słusznie. Nijak według mnie ma się to do analogii piłkarskiej.
1
Słusznie. Szefowie drużyn wywierali zbyt dużą presję na Masim i ekipie i niejedna decyzja była pod wpływem ich napierań
0
@DaPidejpi u nas było referendum studentów, no i zdecydowana większość chciała zdalne. Mamy 20.12-14.01
Gdyby nie to to byśmy na pewno zostali
0
no i niestety SGH też zdalnie :(
3
Ależ ona jest durna XD
11
O matuchno jakie combo XDD
4
Ale Yuki poszedł z Bottasem (to te dwa samochody z przodu) :O
https://x.com/DawidStelnicki/status/1470094591726608385
1
Toto opijał mocno wczoraj XD
https://x.com/askolatte/status/1470315078834601990