Po skardze Senegalu dotyczącej wieku zawodnika reprezentacji afrykańskiej U17, zawodnik ten uznany został za zmarłego. Obecnie kontynuuje karierę w drużynie U21 tego samego kraju.
@Piorun tenis kobiet, proszę państwa. Co roku jakiegoś Wielkiego Szlema wygrywa jakaś juniorka z czwartej setki rankingu, a w czołówce są zawodniczki co z czwartek rundy WS nigdy nie wyszły. Nigdy go nie zrozumiem
- Może powtórzymy geografię? - Nie, no co Ty, mamo? - Wymień sąsiadów Polski. - No, daj spokój. - No wymień, no. - Weź się, mamo. - No. Bo nie wymienisz. - Taa, nie wymienię. https://t.co/1pj157UiCT">pic.twitter.com/1pj157UiCT
5
WTF
https://x.com/oocTTnastolatki/status/1463132458585571332
4
Klasa
6
Giga Kubica
13
holy shit
https://x.com/TotalMaestro/status/1462789948789166082
7
O cię Panie XDDDD
0
@zaiks XDDDDDD......
5
Dobrze, że Max zdążył zrobić FL przed VSC
0
Się jeszcze okaże, że SC będzie
5
@zaiks jak można przeżywać tak nudny sport jak żużel? W prawo skręcać nie potrafią?
1
Ci zamiast pokazywać walkę na torze to kibiców pokazują XD
1
No i nie wiem czy to dobra decyzja z Perezem. Myślę, że raczej Alonso nie zjedzie i może być różnie jeśli chodzi o podium
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
No i pewno czołówka zostanie mniej więcej tak jak jest i Max zjedzie pod koniec po najszybsze okrążenie
0
Ajajaj. Blisko samochodu bezpieczeństwa było
0
Checo w kwalifikacjach jest zazwyczaj mocno średni, ale w wyścigach to jest Top kierowca
0
Alonso i Gasly - w was nadzieja. Do boju!
2
@KapiFCB Hamilton też tak wyjechał. Często tak kierowcy robią, ale jak widzą, że mają pewny awans do odpuszczają okrążenie
1
Nie no, Perez sobie chyba jaja robi...
2
Pan w środku ma 1.90 m wzrostu i waży 140 kg. Jordan Davis to bestia!
Straszny widok XD
2
@Mr8lack szczególnie, że wszystkie osoby powiązane z tą sprawą są/były białe XD
19
@Abominacja słuszny werdykt
2
Rapinoe w ryk
8
yyyyy XD
0
Ewolucja pozycji rozgrywającego w futbolu. Wspaniały materiał
1
@Criss18Barca Futbol Amerykański
Piłka Nożna
F1
Baseball
Koszykówka
1
@Piorun tenis kobiet, proszę państwa. Co roku jakiegoś Wielkiego Szlema wygrywa jakaś juniorka z czwartej setki rankingu, a w czołówce są zawodniczki co z czwartek rundy WS nigdy nie wyszły. Nigdy go nie zrozumiem
31
GTA in real life
https://x.com/kyantewilson/status/1460047139745112068
19
Pani Poseł Magda Biejat z Lewicy, Proszę Państwa
1
Maja na ratunek!
30
No to nieźle XD
Czekałem aż córkę zbadają jeszcze :D