12

Ciekawe kiedy Kaziu Deyna w Hejt Parku


0

@maroon dlaczego?

4

dźwięk uderzenia :O


3

i teraz jeszcze bardziej szkoda Baku i Silverstone...

4

Realizator pijany...

1

Jakbym był Maxem to bym nie zjeżdżał po FL. Przy takiej samej ilości punktów będzie 1. w generalce, a tu jeszcze może być kara dla Lewisa

1

5 sekund dla Maxa? Przecież to żart, nie jego wina, że Lewis w niego wjechał

1

I czy teraz musi mu oddać pozycję? No bo teoretycznie jakby ją oddał, po prostu Lewis nie skorzystał

0

WTF XD
Co tu się dzieje XDDD

0

Musi być przynajmniej VSC

1

@Kapitan hawk to hamulce się paliły

1

@Dycha01 było warto, bo inaczej by mu Bottas zrobił Węgry

4

Wybitny start Maxa ❤️

0

@Zawsze_Wierny ruszyli bardzo podobnie, tutaj opony zadecydowały

1

Tak jest XD


0

Właściwie restart z tych samych pozycji co na restarcie chyba by był optymalny, bo właściwie ciężko mi sobie wyobrazić jakby miało wyglądać oddanie pozycji Lewisowi, skoro jest między nimi Ocon

10

2

Ciekawe czy Max nie zjechał przez to blokowanie Bottasa właśnie XD

8

No i to powinna być kara dla Bottasa

3

4 KO jednej walce


0

@kiper09 i mimo tych błędów miał dużą przewagę nad Hamiltonem. Do ostatniego zakrętu to było niesamowite kółko

22

Panie, idź pan...


2

Przekraczasz Rio Grande a Wirus nagle znika


0

@KapiFCB oczywiście. Nie znam chyba innych powodów, z których lockouty/strajki wynikały

21

Bawimy się


1

Let's go Celtics!

/photo/1

0

Pierwszy lockout w MLB od 26 lat stał się faktem


0

@hayek oczywiście, że to będzie świetny sezon, ale jednak, tak jak napisałem, tylko DNFy trzymają Lewisa w tytule. Kończenie zawsze na pozycjach 1-2 to jest coś niespotykanego

4

Wielka szkoda jeśli nie wygra Max tego mistrzostwa. Jeden z najlepszych sezonów w historii tego sportu. W każdym wyścigu, który ukończył (oprócz Węgier oczywiście) był 1. albo 2. - to jest niesłyszane. Verstappen na przestrzeni sezonu był zdecydowanie najlepszym kierowcą i tak naprawdę tylko Baku czy SIlverstone powodują, że jest jeszcze walka o mistrza. Vamos Max!

/photo/1

5

Dzisiaj swoje 122. urodziny obchodzi FC Barcelona! Wszystkiego Najlepszego! ❤️
Dzisiaj także 11. rocznica La Manity nad Realem ❤️

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?