Właściwie restart z tych samych pozycji co na restarcie chyba by był optymalny, bo właściwie ciężko mi sobie wyobrazić jakby miało wyglądać oddanie pozycji Lewisowi, skoro jest między nimi Ocon
Last loss of Johnny Walker in MMA. In Jungle Fight against Henrique Lopes. He was knocked out four times (bad referee) in 2016. After this 2,5 years later, 8-win streak (6 KO/TKO and 1 submission). Kid is tough. https://t.co/lldsSYGfiR">pic.twitter.com/lldsSYGfiR
Doocy: “You advised the president about the possibility of new testing requirements for people coming in to this country, does that include everybody?”
@hayek oczywiście, że to będzie świetny sezon, ale jednak, tak jak napisałem, tylko DNFy trzymają Lewisa w tytule. Kończenie zawsze na pozycjach 1-2 to jest coś niespotykanego
Wielka szkoda jeśli nie wygra Max tego mistrzostwa. Jeden z najlepszych sezonów w historii tego sportu. W każdym wyścigu, który ukończył (oprócz Węgier oczywiście) był 1. albo 2. - to jest niesłyszane. Verstappen na przestrzeni sezonu był zdecydowanie najlepszym kierowcą i tak naprawdę tylko Baku czy SIlverstone powodują, że jest jeszcze walka o mistrza. Vamos Max!
12
Ciekawe kiedy Kaziu Deyna w Hejt Parku
0
@maroon dlaczego?
4
dźwięk uderzenia :O
3
i teraz jeszcze bardziej szkoda Baku i Silverstone...
4
Realizator pijany...
1
Jakbym był Maxem to bym nie zjeżdżał po FL. Przy takiej samej ilości punktów będzie 1. w generalce, a tu jeszcze może być kara dla Lewisa
1
5 sekund dla Maxa? Przecież to żart, nie jego wina, że Lewis w niego wjechał
1
I czy teraz musi mu oddać pozycję? No bo teoretycznie jakby ją oddał, po prostu Lewis nie skorzystał
0
WTF XD
Co tu się dzieje XDDD
0
Musi być przynajmniej VSC
1
@Kapitan hawk to hamulce się paliły
1
@Dycha01 było warto, bo inaczej by mu Bottas zrobił Węgry
4
Wybitny start Maxa ❤️
0
@Zawsze_Wierny ruszyli bardzo podobnie, tutaj opony zadecydowały
1
Tak jest XD
0
Właściwie restart z tych samych pozycji co na restarcie chyba by był optymalny, bo właściwie ciężko mi sobie wyobrazić jakby miało wyglądać oddanie pozycji Lewisowi, skoro jest między nimi Ocon
10
Tak było XD
https://x.com/ked_90V2/status/1467560888966254596/photo/1
2
Ciekawe czy Max nie zjechał przez to blokowanie Bottasa właśnie XD
8
No i to powinna być kara dla Bottasa
3
4 KO jednej walce
0
@kiper09 i mimo tych błędów miał dużą przewagę nad Hamiltonem. Do ostatniego zakrętu to było niesamowite kółko
22
Panie, idź pan...
2
Przekraczasz Rio Grande a Wirus nagle znika
0
@KapiFCB oczywiście. Nie znam chyba innych powodów, z których lockouty/strajki wynikały
21
Bawimy się
1
Let's go Celtics!
0
Pierwszy lockout w MLB od 26 lat stał się faktem
0
@hayek oczywiście, że to będzie świetny sezon, ale jednak, tak jak napisałem, tylko DNFy trzymają Lewisa w tytule. Kończenie zawsze na pozycjach 1-2 to jest coś niespotykanego
4
Wielka szkoda jeśli nie wygra Max tego mistrzostwa. Jeden z najlepszych sezonów w historii tego sportu. W każdym wyścigu, który ukończył (oprócz Węgier oczywiście) był 1. albo 2. - to jest niesłyszane. Verstappen na przestrzeni sezonu był zdecydowanie najlepszym kierowcą i tak naprawdę tylko Baku czy SIlverstone powodują, że jest jeszcze walka o mistrza. Vamos Max!
5
Dzisiaj swoje 122. urodziny obchodzi FC Barcelona! Wszystkiego Najlepszego! ❤️
Dzisiaj także 11. rocznica La Manity nad Realem ❤️