O godzinie 19 początek kolejnego meczu playoffów NFL. Tym razem w starciu w konferencji NFC zmierzą się obrońcy tytułu - Tampa Bay Buccaneers z Tom'em Brady'm na czele, przeciwko Philadelphia Eagles ;)
@MesQueUnClub96 na polskim nie XD Na amerykańskim, ale całkiem ciekawa opcja to jest. Pewnie wciąga trochę dzieciaków do sportu. Tak to w zeszłym roku wyglądało
Wczoraj awans do kolejnej rundy zapewniły sobie drużyny Cincinnati Bengals i Buffalo Bills. Dzisiaj kolejne 3 spotkania Wild Card Round. Pierwszy o godzinie 19, gdzie ujrzymy obrońców tytułu - Tampa Bay Buccaneers ;) A o 22.30 mecz będzie transmitowany też na Nickelodeon
Dobra idę spać. Buffalo Bills pokonają New England Patriots i zameldują się w Divisional Round playoffów NFL. Jutro, a właściwie dzisiaj, 3 mecze, zaczynając od godziny 19. Dobrej nocy
@BartqRKO 7 drużyn w każdej konferencji. #1 mają pierwszy tydzień wolny. 2 gra z 7, 3 z 6, a 4 z 5. Potem w następnej rundzie #1 gra z najniższym rozstawieniem, a drugi mecz to zwycięzcy dwóch pozostałych spotkań. Zwycięzcy spotykają się w finałach konferencji, po czym jest Super Bowl
Za chwilę zaczynamy drugi mecz play-offów NFL. Buffalo Bills podejmą u siebie, w temperaturze odczuwalnej poniżej -20 stopni celsjusza, New England Patriots!
Oba mecze w mroźnej temperaturze. Na początek Cincinatti Bengals, który czekają na zwycięstwo w play-offach zmierzą się w temperaturze ok. 0 stopni z Las Vegas Raiders, którzy na zwycięstwo w PO czekają 19 lat.
Natomiast o 2.15 spotkanie #3 w tym sezonie pomiędzy rywalami z AFC East. W temperaturze odczuwalnej ok. -20 stopni celsjusza zmierzą się ze sobą Buffalo Bills i New England Patriots ;)
@Mns21 w USA miażdży wszystkich. Inne sporty i ogólnie programy telewizyjne nie mają podjazdu. I to też się tyczy meczów akademickiego futbolu. Najważniejsze mecze są bardziej oglądane niż mecze np. NBA
17 mln osób oglądało średnio mecze NFL w USA. Nienormalne liczby. Dla porównania finały NBA w tamtym roku oglądało średnio 12 mln osób.
Per the NFL, the 2021 NFL regular season averaged 17.1 million viewers (TV+Digital) – the highest regular season average since 2015. NFL games accounted for 91 out of top 100 most-watched telecasts on TV. Throughout the season, there were 370 billion total minutes consumed.
@Patryczek1426 sam w szoku trochę. Bo moja uczelnia w ogóle nie wprowadzała zdalnych aż do końca grudnia. A tu nagle nam na Święta zrobili i teraz przedłużyli aż do sesji włącznie
0
Troszku wieje w Tampie. Zaczynamy mecz Bucs-Eagles!
0
O godzinie 19 początek kolejnego meczu playoffów NFL. Tym razem w starciu w konferencji NFC zmierzą się obrońcy tytułu - Tampa Bay Buccaneers z Tom'em Brady'm na czele, przeciwko Philadelphia Eagles ;)
46
To pokazuje jak upadły skoki w Finlandii...
1
@MesQueUnClub96 na polskim nie XD Na amerykańskim, ale całkiem ciekawa opcja to jest. Pewnie wciąga trochę dzieciaków do sportu. Tak to w zeszłym roku wyglądało
1
Wczoraj awans do kolejnej rundy zapewniły sobie drużyny Cincinnati Bengals i Buffalo Bills. Dzisiaj kolejne 3 spotkania Wild Card Round. Pierwszy o godzinie 19, gdzie ujrzymy obrońców tytułu - Tampa Bay Buccaneers ;)
A o 22.30 mecz będzie transmitowany też na Nickelodeon
3
Dobra idę spać. Buffalo Bills pokonają New England Patriots i zameldują się w Divisional Round playoffów NFL. Jutro, a właściwie dzisiaj, 3 mecze, zaczynając od godziny 19. Dobrej nocy
1
@BartqRKO 7 drużyn w każdej konferencji. #1 mają pierwszy tydzień wolny. 2 gra z 7, 3 z 6, a 4 z 5. Potem w następnej rundzie #1 gra z najniższym rozstawieniem, a drugi mecz to zwycięzcy dwóch pozostałych spotkań. Zwycięzcy spotykają się w finałach konferencji, po czym jest Super Bowl
2
Za chwilę zaczynamy drugi mecz play-offów NFL. Buffalo Bills podejmą u siebie, w temperaturze odczuwalnej poniżej -20 stopni celsjusza, New England Patriots!
4
Cincinnati Bengals pokonali Las Vegas Raiders 26-19 i po raz pierwszy od ponad 30 lat wygrywają mecz w play-offach NFL! Świetne spotkanie ;)
1
Zaczynamy pierwszy mecz Playoffów NFL! Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders. Dwa zespoły, które w Play-Offach nie wygrały od baaardzo dawna. Vamos!
1
o 22.30 początek Play-Offów NFL!
Oba mecze w mroźnej temperaturze. Na początek Cincinatti Bengals, który czekają na zwycięstwo w play-offach zmierzą się w temperaturze ok. 0 stopni z Las Vegas Raiders, którzy na zwycięstwo w PO czekają 19 lat.
Natomiast o 2.15 spotkanie #3 w tym sezonie pomiędzy rywalami z AFC East. W temperaturze odczuwalnej ok. -20 stopni celsjusza zmierzą się ze sobą Buffalo Bills i New England Patriots ;)
23
Głęboki rezerwowy Barcy gwiazdą Ligi Angielskiej. Kolejny dowód, że La Liga >>> Premier League
0
Koncowka meczu Robertson-Williams niesamowita! Australijczyk w finale Masters ❤️
3
Ostatnio 7:0, dzisiaj 6:2! Vamos Fulham! COYW
2
@Barca1992 w tym roku Bucs jednak ciężej. Dużo kontuzji mają. Największe szanse u buków pewno Packers mają
1
14 drużyn, 1 cel. Pierwszy mecz dziś o 22.30 ;)
0
To już dziś! Zapraszam wszystkich do udziału w tej pięknej podróży jakim są playoffy NFL ;)
2
No i jest oficjalka! Vamos!
0
Skoro nie Aston, to czyżby Marcin Budkowski na wysokim stanowisku w FIA?
2
Neil Robertson 6-4 Ronnie O'Sullivan i to Australijczyk melduje się w półfinale turnieju Masters!
3
WOW. Gary Kubiak, czyli czterokrotny mistrz NFL jako trener będzie współpracował z Panthers Wrocław w tym sezonie ELF!
18
słowa od Prezydenta ;)
0
Ansu to jak dla mnie profil takiego CR7. Najlepsza pozycja to dla niego 9-tka, chociaż oczywiście na skrzydle zagra. Ale chłopa szuka piłka pod bramką
1
Ansu na 9-tce ❤️
0
@Mns21 w USA miażdży wszystkich. Inne sporty i ogólnie programy telewizyjne nie mają podjazdu. I to też się tyczy meczów akademickiego futbolu. Najważniejsze mecze są bardziej oglądane niż mecze np. NBA
1
17 mln osób oglądało średnio mecze NFL w USA. Nienormalne liczby. Dla porównania finały NBA w tamtym roku oglądało średnio 12 mln osób.
7
Według ramówki TVP Sport, będzie transmisja Super Bowl LVI na tej stacji ;)
16
Puig mający problemy z walizką XDD
Dzięki Adrianowi Białkowskiemu z 9CampNou ;)
7
bawimy się w tej Afryce
0
@Patryczek1426 sam w szoku trochę. Bo moja uczelnia w ogóle nie wprowadzała zdalnych aż do końca grudnia. A tu nagle nam na Święta zrobili i teraz przedłużyli aż do sesji włącznie