To jest naprawdę niesamowita historia, że drugi raz San Marino strzela nam gola. Teraz na grafice możecie zobaczyć inne drużyny, które dały sobie wbić bramkę. I ja was teraz zapytam tak... Czy Paulo Sousa zachowa jeszcze kiedyś czyste konto? https://t.co/Z2a4jlu238">pic.twitter.com/Z2a4jlu238
Ja w tym futbolowym świecie cenię sobie właśnie takie romantyczne historie. Zobaczcie, teraz ten Nanni może jutro rano pójść i powiedzieć kolegom z pracy, że strzelił gola Polakom. Czytałem wczoraj taki tekst na The Athletic o nim i to naprawdę poukładany, fajny gracz https://t.co/Gl4lZrkvYm">pic.twitter.com/Gl4lZrkvYm
@bartekvisca myślę, że w końcu Red Bull ma bolid na podobnym poziomie od Merca. Czy lepszy? Możliwe, ale nie jest to jakaś horrendalna różnica. Max robi niesamowitą robotę
@SamuraJack ściągnęli go na 3 okrezenia do końca i dali mu miękką mieszankę, jakby chcieli, żeby zrobił najszybsze okrążenie, a Ci dali mu komunikat, że ma nie robić Fastest Lap
0
@sonek pewnie w Hiszpanii na wakacjach był
87
cala nitka przeczytana ich głosem XD
1
@bartekvisca myślę, że w końcu Red Bull ma bolid na podobnym poziomie od Merca. Czy lepszy? Możliwe, ale nie jest to jakaś horrendalna różnica. Max robi niesamowitą robotę
0
@SamuraJack ściągnęli go na 3 okrezenia do końca i dali mu miękką mieszankę, jakby chcieli, żeby zrobił najszybsze okrążenie, a Ci dali mu komunikat, że ma nie robić Fastest Lap
7
Hahhaa. Brawo Bottas XD
2
Ale bym się śmiał jakby tu Monaco odwaliło się z Bottasem :D
1
Jak zwykle te informacje o zużyciu opon ze źródła: Mordo, zaufaj mi
2
No Mercedes w tym roku mocno pogubiony strategicznie. Teraz pospieszyli Hamiltona i puścili go w tłok
1
@MesQueUnClub96 akurat wtedy nadrabiał do nich
0
@against_modern_football no to było oczywiste, że go puści. Każdy kierowca by tak zrobił
7
Absolutnie topowy kierowca
1
@MesQueUnClub96 wiem, ale mnie nie będzie i chciałem sobie nagrywanie ustawić
0
Wiadomo na jakim kanale będzie mecz Sevilla - Barca? Bo nie widzę na żadnym z kanałów C+ w przyszłą sobotę go
0
@DLFCB piękne porównanie języków germańskich, z językiem słowiańskim
2
Semeniuk ma jeden z najlepszych wyskoków świata. Przy takim wzroście mieć taki zasięg. Niesamowite
0
Serw Ivovicia nas dziś prześladuje. Chyba z 15+ punktów już na nim zrobili dziś
0
Na jakiej podstawie oni ustalili, że Leon dotknął siatkę?
6
O widzę dzisiaj mecz imienia pewnego Akwarelisty. Austria - Izrael
0
DJ dawaj "Pieśń o Małym Rycerzu"
12
F'ing College Football ❤️
https://x.com/CFBONFOX/status/1434227467510820871
0
@hayek Dębowski powiedział, że wygrał w 2001
0
@VegetaPolska o wiele lepsza dziś niż z Portugalią
0
Atanasijevic zdobył złoto ME w wieku 10 lat?
0
Na szczęście zapowiada się dziś świetny dzień kibicowski. Bo z Portugalią był mocny zawód pod względem kibiców
0
@Seledynowy o proszę, ja tak samo :D
8
Dzisiaj pierwsza sobota sezonu z College Football ♥
4
@Encore choć nawet jeśliby Max się nie poprawił to i tak miałby PP. Mial identyczny czas pierwszego przejazdu jak najlepszy czas Lewisa
0
@lucas/catalan jedno i drugie zapewne. Za późno go wypuścili, nie uwzględniając tłoku na torze
0
@lucas/catalan z tego co czytam to za późno go wypuścili i nie zdążył okrążenia zrobić
2
Perez tragedia w kwalifikacjach w tym sezonie